Ιταλία Ρώμη - Αξιοθέατα, Διαμονή, Μετακινήσεις, Φαγητό

nana

Member
Μηνύματα
27
Likes
7
Ταξίδι-Όνειρο
Καναδάς
Καλύτερα μόνο Ρώμη για να την απολαύσεις και να προλάβεις να δείς οσα περισσότερα γίνεται σε τέσσερις μερούλες!
 

XRISTOS71

Member
Μηνύματα
3.388
Likes
1.498
Ρωμη μόνο μενεις και περνας τέλεια

Φλωρεντια πας τελος άνοιξης αρχες καλοκαιριού σε συνδιασμό με τοσκάνη που ειναι υπεροχη εκεινη την εποχή

καλά να περάσεις !!!!!
 

sapienza

Member
Μηνύματα
1.245
Likes
426
Επόμενο Ταξίδι
Roma
Ταξίδι-Όνειρο
Costiera Amalfitana
Εγώ πάντως θα πεταγόμουν μια ημερήσια...Θα σου πρότινα να πας και να πάρεις μια γεύση απο Φλωρεντία..Θα ξεκινήσεις πρωί πρωί και θα γυρίσεις αργά το βράδυ..Άνετα...

Και 3μερες στη Ρώμη με ένα καλό πρόγραμμα μια χαρά είναι..Εκτός αν θες να τα δείς όλα πολύ χαλαρά και να φάς τις ώρες σου στα μαγαζιά..Με το μετρό γυρίζεις την πόλη πανεύκολα και το κέντρο όλο με τα πόδια!

Πότε μην αφήνεις κάτι που μπορείς να κάνεις για άλλη φορά,ποτέ δεν ξέρεις!
 

elenlena

Member
Μηνύματα
16
Likes
1
Ταξίδι-Όνειρο
ΓΑΛΛΙΑ
Η Ρώμη είναι φοβερή!Αν θέλεις λοιπόν, να τη ζήσεις καλύτερα μείνε σε αυτήν τις μέρες που διαθέτεις.Σου εύχομαι καλά να περάσεις!!!!!!!!
 

Grisom

Member
Μηνύματα
23
Likes
3
Ταξίδι-Όνειρο
Γαλλική Πολυνησία
Ρώμη και μόνο Ρώμη τώρα για να την απολαύσεις. Την Φλωρεντία άφησέ την για άνοιξη μαζί με την υπόλοιπη Τοσκάνη γιατί είναι καταλληλότερη η εποχή για να την επισκεφτείς
 

Giristroula

Member
Μηνύματα
723
Likes
348
Επόμενο Ταξίδι
κάτσε να μαζώξω κάνα χρήμ
Ταξίδι-Όνειρο
Κίνα, Ιαπωνία
Και γω συμφωνώ με τους περισσότερους!Μείνε μόνο Ρώμη για να έχεις την άνεσή σου!Με μονοήμερη δε θα προλάβεις να χαρείς τη Φλωρεντία που είναι όμορφη πόλη!
 

maraki_83

Member
Μηνύματα
36
Likes
8
Επόμενο Ταξίδι
Μόναχο!!!
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΕΑ ΥΟΡΚΗ
Παιδιά σας ευχαριστώ όλους πάρα πολύ ...

κι εγώ τελικά κλίνω στο να μην πάω Φλωρεντία ... ήδη προσπαθώ να κάνω πρόγραμμα γι'αυτές τις 4 μέρες κ μου βγαίνουν όλα στριγμωμένα για τη Ρώμη ... πάντα με το σκεπτικό ότι δεν πάω στη Ρώμη για να δω μόνο μουσεία αλλά και για να την περπατήσω και να νιώσω την καθημερινότητά της!

Δεν βλέπω την ώρα!!! Και πάλι σας ευχαριστώ! Καλές γιορτές σε όλους!
 
Μηνύματα
2.487
Likes
3.195
Ταξίδι-Όνειρο
ΙΑΠΩΝΙΑ
Μαράκι νομίζω πήρες την σωστή απόφαση!εννοείται ότι δεν θάσαι όλη την ώρα μέσα σε μουσεία,αλλά ούτως ή άλλως και απέξω μόνο να περιεργάζεσαι,να χαζεύεις(,πόσο δε μάλλον να ψάχνεις στους οδηγούς την ..ιστορία τους) αυτά που θα συναντάς σε κάθε σου βήμα ...είναι ότι καλύτερο!
Καλές γιορτές και σε σένα και καλό ταξίδι!
 

gmex

Member
Μηνύματα
21
Likes
1
28 Δεκεμβρίου έως και 02 Ιανουαρίου θα βρισκόμαστε και εμείς Ρώμη. Καλά να περάσουμε. Προτείνω να αγοράσουμε μπλουζάκια ή κάποιο άλλο χαρακτηριστικό που να υποδεικνύει ότι είμαστε μέλη αυτού του site οπότε αν κάπου συναντηθούμε να πούμε και μια καλημέρα. Εν τέλει συμφωνώ και εγώ με τους υπόλοιπους, ήτοι μόνο Ρώμη.
 

Papas George

Member
Μηνύματα
73
Likes
8
Επόμενο Ταξίδι
mexico
Ταξίδι-Όνειρο
Ο γυρος του κοσμου
φευγω για Ρωμη με την Παναθα τον Φεβρουαριο..
ακουω προτασεις
για την καλυτερη πιτσα
για τον καλυτερο καπουτσινο
για την καλυτερη μακαροναδα
για οτι καλυτερο εχετε απολαυσει..
κ βεβαια χωρις να μας πιασουν τον κω..
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.223
Μηνύματα
884.241
Μέλη
38.915
Νεότερο μέλος
katsanas1962@gmai

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom