Ιταλία Ρώμη - Αξιοθέατα, Διαμονή, Μετακινήσεις, Φαγητό

GTS

Member
Μηνύματα
6.791
Likes
18.355
Γιατί σημείωσα απλώς Piazza Navona, χοντρικά...Πολύ μυαλό κι εγώ. Στη via veneto που είναι τα μπαρ που λες; Στην κορυφή του δρόμου, δλδ μετά τα ξενοδοχεία κλπ; Όλα τα υπόλοιπα, check ;)
Περπάτησα βράδυ όλη τη Via veneto έως τη via sicilia. Εξαιρώντας τη θρυλική cica cica boom (άνευ συναγωνισμού), υπήρχαν πολύ ωραία και στυλάτα μπαρ κατά μήκος της.
 

Ivana

Member
Μηνύματα
899
Likes
1.434
Ταξίδι-Όνειρο
οχ.....όλος ο κόσμος
να ρωτήσω και εγώ κάτι :)

ας δώσει όποιος έχει ιδέα που να κάνουμε μια ημερήσια εκδρομή από την Ρώμη (σκέφτηκα την Όστια αλλά δεν ξέρω αν αξίζει)...
Να μην είναι πολύ μακριά, δεν θέλουμε να τρέχουμε. Στην Ρώμη έχουμε ξαναπάει και θα θέλαμε να δούμε και από τις γύρω περιοχές αυτή την φορά.

Δηλαδή που πάνε η κάτοικοι της πόλης για χαλάρωση; ;)

ευχαριστώ
 
Μηνύματα
1.620
Likes
782
Επόμενο Ταξίδι
Χονγκ Κονγκ
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κόσμου
Γιατί την αποπαίρνεις την κοπέλα, εγώ περιμένω πώς και πώς να βρει χρόνο να γράψει στο θέμα για τα Βαλκάνια κι εσύ μου τη συγχύζεις;
 

Ivana

Member
Μηνύματα
899
Likes
1.434
Ταξίδι-Όνειρο
οχ.....όλος ο κόσμος
δεν την χρησιμοποιούμε να έχεις να σχολιάζεις εσύ εμάς τους απαράδεκτους!





κατά τα άλλα, πρώτη φορά αναζητώ πληροφορία ανοίγοντας καινούργο θέμα και ευχαρισώ όποιον έχει να πει κάτι χρήσιμο!
 

fitziano

Member
Μηνύματα
1.934
Likes
533
Επόμενο Ταξίδι
Αθήνα
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Ζηλανδία
Locked. Δείτε τα θέματα που postαρε η anny.
Τους κανόνες τους ξέρετε...
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.404
Likes
17.235
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Σας παρακαλώ θερμά να μείνετε στο θέμα μας, αρκετά μηνύματα διαγράφηκαν νομίζω. Τα επόμενα θα στείλουν τους συγγραφείς τους μια βόλτα να καλμάρουν.
 

island

Member
Μηνύματα
46
Likes
1
Ταξίδι-Όνειρο
ΠΑΝΤΟΥ!!!
Να κανω αλλη μια ερωτηση;Το εισιτηριο για Βατικανο απο το ιντερνετ μου το χρεωνει 19 ευρω το ατομο..ενω καπου μεσα στο φορουμ διαβασα οτι κοστιζει 14 ευρω.Γνωριζει κανεις κατι γιαυτο που πηγε προσφατα;Α και το εισιτηριο αυτο εινια για ολα τα μουσεια του Βατικανου;Για την εκκλησια του Αγιου Πετρου πληρωνεις παλι η οχι;
 

Yiannis_84

Member
Μηνύματα
69
Likes
27
Επόμενο Ταξίδι
Χανιά!
Ταξίδι-Όνειρο
Ριο Ντε Τζανειρο
πηγα πριν απο λιγες μερες. αμα εχεις απορειες....
 

villi

Member
Μηνύματα
1.088
Likes
2.789
Να κανω αλλη μια ερωτηση;Το εισιτηριο για Βατικανο απο το ιντερνετ μου το χρεωνει 19 ευρω το ατομο..ενω καπου μεσα στο φορουμ διαβασα οτι κοστιζει 14 ευρω.Γνωριζει κανεις κατι γιαυτο που πηγε προσφατα;Α και το εισιτηριο αυτο εινια για ολα τα μουσεια του Βατικανου;Για την εκκλησια του Αγιου Πετρου πληρωνεις παλι η οχι;
Τις ίδιες απορίες έχω κι εγώ αλλά σκεφτόμουν να ρωτήσω ή θα με πουνε χαζή?:haha:
Τη βοήθεια του κοινου πρακαλώ!
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.214
Μηνύματα
883.820
Μέλη
38.904
Νεότερο μέλος
pstrougaris@yahoo

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom