Ιταλία Ρώμη - Αξιοθέατα, Διαμονή, Μετακινήσεις, Φαγητό

Sokratis

Member
Μηνύματα
1.414
Likes
1.056
Επόμενο Ταξίδι
Puerto Rafti
Πως να το εννοω? Φυσικα ειρωνευομαι. Η Ρωμη ειναι κορυφαιος προορισμος παγκοσμιως και αν καποιος πιστευει πως καποια εποχη θα αποφυγει την πολυκοσμια, πεταει στα συννεφα.
 

villi

Member
Μηνύματα
1.088
Likes
2.789
Ήταν τόσο ωραία ατάκα όμως :)
Συμφωνώ!!!
Σωκράτη συμφωνώ και μαζί σου.Πριν πάω Ρώμη δεν πίστευα πραγματικά ότι θα βρώ τόσο μα τόσο κόσμο!Και να σκεφτει κανείς ότι ο χειμώνας είναι χαμηλή σεζόν,δηλαδή άνοιξη-καλοκαίρι τι γίνεται???
 

Sokratis

Member
Μηνύματα
1.414
Likes
1.056
Επόμενο Ταξίδι
Puerto Rafti
Συμφωνώ!!!
Σωκράτη συμφωνώ και μαζί σου.Πριν πάω Ρώμη δεν πίστευα πραγματικά ότι θα βρώ τόσο μα τόσο κόσμο!Και να σκεφτει κανείς ότι ο χειμώνας είναι χαμηλή σεζόν,δηλαδή άνοιξη-καλοκαίρι τι γίνεται???
Καλοκαιρι δεν πηγα ποτε αλλα αν ηταν να διαλεξω μεταξυ Ρωμης το κατακαλοκαιρο και χαρακιρι, θα προτιμουσα σιγουρα το δευτερο.
Φανταζεσαι να εισαι στο δρομο ολη μερα με 35 βαθμους?
 

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.869
Likes
2.260
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικος ..παντου
Συμφωνώ!!!
Σωκράτη συμφωνώ και μαζί σου.Πριν πάω Ρώμη δεν πίστευα πραγματικά ότι θα βρώ τόσο μα τόσο κόσμο!Και να σκεφτει κανείς ότι ο χειμώνας είναι χαμηλή σεζόν,δηλαδή άνοιξη-καλοκαίρι τι γίνεται???
Εγω παντως που πηγα Ανοιξη και μαλιστα αμεσως μετα το Πασχα ...ειχε πολυυυυ κοσμο ..αλλα ρε παιδι μου δε δυσανασχετησα ..ενα περιεργο πραγμα ..και στα αξιοθεατα κινουμασταν σχετικα ευκολα και ανετα και δεν ειχαμε ποτε προβλημα να βρουμε να φαμε κ να εξυπηρετηθουμε .Εκει που ηταν ομως οντως ασφυκτικα ηταν στη Φοντανα ντι Τρεβι ,γιατι ειναι στενο το σημειο,πολυς ο κοσμος ..σπρωχνεσαι για να βγαλεις μια καλη φωτο ..χωρις να εχεις αλλους στα πλανα σου.
 

NTINA

Member
Μηνύματα
820
Likes
146
Επόμενο Ταξίδι
Άγραφα
Ταξίδι-Όνειρο
Γουατεμάλα
Κι εγώ Τραστέβερε θα σου πρότεινα για τους ίδιους ακριβώς λόγους που προανέφερε η Villi.:xmas_lol:
 

MAriaORF

Member
Μηνύματα
177
Likes
19
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη!!!!!!
Καλημερα..εμεις πριν χρονια ειχαμε μεινει στο HIberia ετο οποιο ειναι αρκετα κοντα στο κεντρο ..φετος εστειλα και αλλ κοσμο μου στο ιδιο και εμειναν πολυ ευχαριστημενοι.Φθηνο και με πολυ καλο πρωινο!!
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.368
Likes
9.292
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
2.μου εστειλες 2 κλαμπακια.το ;qube disco και το saponeria club,ξερεις τι παιζει με πορτα και dress code;
3.εψαξα στο forum για να φαμε καπου καλα και φθηνα,βρηκα διαφορα αλλα περιμενω τη προταση σου που σιγουρα θα ειναι πιο συγκεκριμενη
αυτα,περιμενω τη βοηθεια σου,οποτε.
ευχαριστω
2. mainstream είναι κ το 1ο λίγο alternative. υποθέτω πας εδώ σε τετοια κλαμπ, ντυσου ανάλογα. επιμελώς ατημέλητα..οι πόρτες δεν είναι δύσκολες εκτός σαββάτου που πας αρκετά νωρίς.
3. ποστ ν.14
http://www.travelstories.gr/%E5%F5%...EA%F1%E9%E5%F2-%F0%EF%F4%DD-2.html#post371630
 

Dafni

Member
Μηνύματα
984
Likes
598
απο τις περιοχες που κοιταζεις ,σαφως το τραστεβερε ειναι η καλυτερη επιλογη και κατα τη δική μου γνωμη...μπορεις να κοιταξεις και σε αλλα site εκτος απο booking για ξενοδοχειο,που μερικες φορες εγω βρισκω καλυτερες τιμες (διαβασε ομως προσεκτικά,την "πολιτική" τους σε οτι αφορα τις χρεωσεις)
galahotels.com : Hotels, hotel reservations, instant confirmation, online hotels
Yeego.com - Just Go! Hotels reservations worldwide
Hotel Reservations, book with HotelsClick.com - Cheap to Luxury Hotels
 

vavatraxaki

Member
Μηνύματα
7
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
ΡΩΜΗ
Ταξίδι-Όνειρο
NEW YORK
καλημερα!!!
σας ευχαριστω πολυ ολους γιατι απαντησεις σας!!!
βλεπω οτι σαν περιοχη ολοι μου προτεινετε την δευτερη επιλογη
κι εγω προς τα εκει κλεινω βεβαια τα εχω κανει ολα μια κρατηση μεσω booking που εχω διακαιωμα δωρεαν ακυρωσης εως καποια ημερομηνια και βλεπουμε!
θα κοιταξω και σε αλλα σαιτ που μου λετε για ξενοδοχεια κι επανερχομαι για πληροφοριες!!!
και παλι σας ευχαριστω!!!
 

elbono

Member
Μηνύματα
190
Likes
17
Επόμενο Ταξίδι
Ρώμη
Ταξίδι-Όνειρο
?????
τελικα εκλεισα το hotel de petris οσοι εχετε παει μπορειτε να μου πειτε απο αεροδρομιο πως φτανω εκει?αααααα κ θελω μινι περιγραφη του πρωινου!!!ευχαριστω!!!!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.215
Μηνύματα
883.902
Μέλη
38.906
Νεότερο μέλος
Makarena

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom