Ιταλία Ρώμη - Αξιοθέατα, Διαμονή, Μετακινήσεις, Φαγητό

elbono

Member
Μηνύματα
190
Likes
17
Επόμενο Ταξίδι
Ρώμη
Ταξίδι-Όνειρο
?????
βρε εγκυος εισαι απλα και μετριο να ειναι το πρωινο,ορεξη να εχεις και θα φας υπεροχα στην πολη..μη δινεις βαση μεγαλη στο πρωινο..οχι να ειναι και χαλια βεβαια..
παντως μπορει να σε πετυχω,ισως να ειμαι κι εγω τελη του φλεβαρη στη ρωμη..
αν δω εγκυμονουσα ελληνιδα θα φωναξω 'τι λεει το πρωινο?καλο?' και θα καταλαβεις ποιος ειμαι:)
χαχα οκ!θα το χω κατα νου!!!:Dκαλα να περασεις!
 

zavpar

New Member
Μηνύματα
4
Likes
0
καλημερα παιδια. Στις 17/2/12 φευγω και εγω για ενα ταξιδακι στη Ρωμη. Εχω κλεισει στο ξενοδοχειο Metropolis καθως διαβαζω εξωνυχιστικα τις συμβουλες σας, δεν ξερω εαν εχω κανει καλη επιλογη. Ειναι η πρωτη φορα που επισκεπτομαι την ρωμη και αποτυπωνω καθε συμβουλη σαν σφουγγαρι. Θα ηθελα την βοηθεια σας απο την αποψη αποστασης με τα ποδια απο το ξενοδοχειο προς κεντρο. ευχαριστω πολυ
 

coco_

Member
Μηνύματα
1.325
Likes
1.801
Επόμενο Ταξίδι
on the beach!
Ταξίδι-Όνειρο
Guatemala
καλημερα παιδια. Στις 17/2/12 φευγω και εγω για ενα ταξιδακι στη Ρωμη. Εχω κλεισει στο ξενοδοχειο Metropolis καθως διαβαζω εξωνυχιστικα τις συμβουλες σας, δεν ξερω εαν εχω κανει καλη επιλογη. Ειναι η πρωτη φορα που επισκεπτομαι την ρωμη και αποτυπωνω καθε συμβουλη σαν σφουγγαρι. Θα ηθελα την βοηθεια σας απο την αποψη αποστασης με τα ποδια απο το ξενοδοχειο προς κεντρο. ευχαριστω πολυ

metropolis hotel rome - Χάρτες Google

δεν μου φαίνεται καιπολύ βολική η τοποθεσια

edit μάλλον δεν βοηθάει το λινκ. ΤΕλος πάντων, αν έχεις κλείσει αυτό κοντά στο Βατικανό είναι 2,6χλμ από την περιοχη που θεωρείται κέντρο
 

Twinkie

Member
Μηνύματα
1.142
Likes
327
Επόμενο Ταξίδι
Με το νου
Ταξίδι-Όνειρο
Στα πέντε σημεία της Γης
Με τα πόδια και με καλή διάθεση είσαι κοντά στο Βατικανό. Για το κέντρο, τώρα τι να σου πω δεν είναι και τόσο κοντά, εκτός κι αν είστε δεινοί περπατητές.
Υπάρχει μετρό κοντά σου αλλά αν δεν το έχετε κλείσει ακόμη, ρίξε και μια δεύτερη ματιά στα ξενοδοχεία από την αντίθετη πλευρά προς Cavour, Colosseo, το πολύ San Giovanni.
 

ThanasisU2

Member
Μηνύματα
3.469
Likes
3.433
Επόμενο Ταξίδι
Brno
Ταξίδι-Όνειρο
RTW
αμά ψάξεις στο φόρουμ, θα βρεις πάμπολες πληροφορίες σε αυτό που ψάχνεις
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.367
Likes
9.289
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
χάκερ? :haha:δεν έγραψα τπτ κ δεν μπορώ να το διορθώσω...
ή το κινητό κήρυξε αυτονομία κ γραφει μονο του..
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.367
Likes
9.289
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
ή μάπα κινητο........
δεν είναι κι από τα δαγκωμένο μήλο- κινητά να περιμένει οδηγίες. είναι σκεπτόμενο κινητό και πιθανώς να αυτονομήθηκε. μην απορήσεις αν σε επόμενο υβριστικό ποστ σου προς αυτό σε "λούσει" με τα κατάλληλα επίθετα κι εσένα και το σάπιο μήλο-κινητό σου..
ουδεμία ευθύνη θα φέρω..:haha:
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.367
Likes
9.289
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
καλησπερα,τελικα εκλεισα ρωμη 17-20 απριλιου...καμια προταση για ξενοδοχειο μεχρι 150 ευρω τη βραδια;;
μην απορείς που δεν πήρες απάντηση, ο τίτλος του θέματος είναι σαφης και άσχετος με το ερώτημά σου..
σωστά σου απάντησε ο Thanasis (χρόνια πολλά κιόλας!). δεκάδες τα χοτελς. ενδεικτικά κλείσε Ripa, Mercure.
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.194
Μηνύματα
883.504
Μέλη
38.898
Νεότερο μέλος
χρυσανθη

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom