Ιταλία Ρώμη - Αξιοθέατα, Διαμονή, Μετακινήσεις, Φαγητό

JohnyE

Member
Μηνύματα
195
Likes
222
άκυρο -.- τώρα είδα οτι θες τρίκλινο. περίμενε όμως νομίζω έχω να σου δείξω και τρίκλινο ;)

ιδού λοιπόν http://www.only-apartments.com/en/rome/HEARTROME2_907/

δεν έχω μίνει στο συγκεκριμένο αλλά το ψάχναμε για κάτι φίλους ;) .. 260 οι 3 νύχτες. δεν είναι καρακέντρο αλλα είναι καλούτσικα.
 

dimitrak

Member
Μηνύματα
1.301
Likes
500
Επόμενο Ταξίδι
????
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΕΑ ΥΟΡΚΗ
...

χτυπα αυτο,πιο κεντρο δε γινεται,πρωινο καλη βαθμολογια...τι αλλο θες...για 4 νυχτες Booking.com: Ξενοδοχείο Class House, Ρώμη, Ιταλία - 188 Σχόλια πελατών. Κάντε κράτηση σε ξενοδοχείο τώρα!
για 3 βραδιες 391Ε (booking)

στο επισιμο site :http://www.hoteldelcorsoroma.com/classhouse/en/home.htm

στα 367 Ε για 3 βραδιες
 

varosiotis 72

Member
Μηνύματα
29
Likes
3
Επόμενο Ταξίδι
Ιταλία
Ταξίδι-Όνειρο
Μαλδίβες
Μόλις επέστρεψα από Ρώμη και είμαι αρκετά ευχαριστημένος απο το ξενοδοχείο που διάλεξα.
Hotel Sonya Rome-Official Website-Best Rate Guarantee
Για τις μέρες που θές το δίνει 313 Ε (3 βράδυα)με τους φόρους (283 αν πληρώσεις τοις μετρητοις).
Πολύ καλή τοποθεσία 3-5 λεπτά από μετρό (τερμινι, ρεμπούπλικα) 3΄απο στάσεις λεωφορείων. Αν έχεις διάθεση για περπάτημα τότε σε 15 λεπτά είσαι φοντάνα τι τρέβι, πιάτσα βενέτσια κτλ.
Το ξενοδοχείο δεν έχει πολυτέλειες είναι όμως καθαρό, βολικό, με ικανοποιητικό πρωινό και φιλικό προσωπικό.
Δες κι εδω για κριτικές
Hotel Sonya (Rome): Hotel Reviews, Deals, and Photos - TripAdvisor
 

tou dromou

Member
Μηνύματα
141
Likes
19
Επόμενο Ταξίδι
ΠΟΛΩΝΙΑ
Ταξίδι-Όνειρο
ΙΑΠΩΝΙΑ
Δες ii Fascino di Roma , 250 για 3 νυχτες με πρωινο, ειναι κοντα στο κεντρο
 
Μηνύματα
151
Likes
23
Επόμενο Ταξίδι
Ταιβαν!
Ταξίδι-Όνειρο
Las Vegas

varosiotis 72

Member
Μηνύματα
29
Likes
3
Επόμενο Ταξίδι
Ιταλία
Ταξίδι-Όνειρο
Μαλδίβες
Aυτο εδω πως σας φαινεται ?
Booking.com: Hotel Delle Vittorie, Ρώμη, Ιταλία - 180 Σχόλια πελατών. Κάντε κράτηση σε ξενοδοχείο τώρα![/quote]

Καλό φαίνεται και η τιμή πολύ δελεαστική! Είναι λίγο εκτός κέντρου αλλά έχει κοντά λεωφορεία και σε 10 λεπτά μετρό. Με λίγο περισσότερα λεφτα (μεχρι 380Ε) όμως βρίσκεις πιο κοντά στο κέντρο. Δες αυτά που σου στείλαμε.
Απο εσένα εξαρτάται. Διαλέγεις και παίρνεις. Όπου και να μήνεις τέλεια θα περάσεις!
 
Μηνύματα
151
Likes
23
Επόμενο Ταξίδι
Ταιβαν!
Ταξίδι-Όνειρο
Las Vegas
Επειδη θα ειμαστε αντροπαρεα, δεν με ενδιαφερει και τοσο η ποιοτητα . . .
Εναν υπνο θα κανουμε και για 1 ωρα το μεσημερακι . . .

Οποτε μας νοιαζει να την βγαλουμε καλα και φθηνα!
 

Elthes

Member
Μηνύματα
38
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Μιλάνο
Ταξίδι-Όνειρο
Γαλλική Πολυνησία
Καλησπέρα παιδιά,

Σκεφτόμαστε με το φίλο μου να πάμε Ρώμη! Είχαμε πάει και τον Ιανουάριο για 6 μέρες και ενθουσιαστήκαμε!!!!! Είναι υπέροχη!! Με αφορμή, λοιπόν, τα φθηνά εισητήρια της ryanair αποφασίσαμε να ξαναπάμε κατά τον Οκτώβριο για 3 με 4 μέρες.. :D Θέλουμε όμως να πάρουμε και μια γεύση από κάποια άλλη ιταλική πόλη αυθημερόν. Διαβάζω στο φόρουμ ότι έχει σχέση με Ρώμη και τριγύρω πόλεις, κοντά είναι Φλωρεντία και Νάπολη, βρήκα και δρομολόγια τρένων μέσω της τρενιτάλια (τα οποία και θα κλείσω νωρίτερα).

Μπορείτε λοιπόν να με βοηθήσετε; Είναι καλή ιδέα; Σε ποια πόλη να πάμε; Τι αξίζει να δούμε;:D
 

jimp

Member
Μηνύματα
5.020
Likes
6.401
Ε αφου ξαναπηγατε φετος ρωμη τωρα μην μεινετε καθολου ρωμη και πατε κατευθειαν αλλου.

Οπου και να πατε θα ειναι κατι διαφορετικο,κατι που δεν εχετε δει ξανα.

Τωρα αν επιμενετε,να σου πω οτι για εμενα δεν αξιζει για μια μερα να πας πουθενα αλλου.
Μεινε ρωμη να το ευχαριστηθεις.
 

Elthes

Member
Μηνύματα
38
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Μιλάνο
Ταξίδι-Όνειρο
Γαλλική Πολυνησία
Διάβασα ότι στη Φλωρεντία αρκεί να μείνεις 2 μέρες για να τα δεις...

Αν πάμε 2 μέρες Ρώμη και 2 μέρες Φλωρεντία είναι καλά;;
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.205
Μηνύματα
883.762
Μέλη
38.903
Νεότερο μέλος
Akis2002

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom