Ιταλία Ρώμη - Αξιοθέατα, Διαμονή, Μετακινήσεις, Φαγητό

Vegerazaros

Member
Μηνύματα
1.464
Likes
2.061
Ταξίδι-Όνειρο
Ελβετία ξανά
μμμ..η τιμη ειναι χωρις πρωινο και εχει μονο 2 δικλινα... ευχαριστω παντως..
αυτο που εχω βρει ειναι προφανως αρκετα μακρυα;
Μακρια και αβολα...12 σταματουν τα τραινα και δεν ειναι ευκολο να γυρίζετε πισω στο ξενοδοχειο
 

evie131284

Member
Μηνύματα
154
Likes
24
Επόμενο Ταξίδι
Ρώμη
Ταξίδι-Όνειρο
Νεα Υορκη και Μπορα Μπορα
Jupiter στο συγκεκριμενο ξενοδοχειο εμεινε η μανα μου με την αδερφη μου πριν 2-3 χρονια. Δεν εμειναν ιδιαιτερα ευχαριςτημενες, ουτε απο το πρωινο αλλα ιδιαιτερα με την καθαριοτητα (κ δεν ειναι τιποτα περιεργες με την καθαριοτητα).
Τον Αυγουστο που πηγα εγω μου ειπαν να μην το προτιμησουμε..
Τις ακουσα και κλεισαμε σε αυτο http://www.booking.com/hotel/it/centrale-roma.el.html

Ηταν κοντα στην piazza del popolo και την piazza di spagna, ηταν καθαρο, κεντρικο, γενικα κινουμασταν με τα ποδια και οσες φορες χρησιμοποιησαμε μετρο ηταν λογω ζεστης κ κουρασης (πχ. Μετα την περιηγηση μας σε κολοσσεο κ ρωμαΐκο φορουμ)
 

jupiter

Member
Μηνύματα
74
Likes
11
οποτε πρεπει να συνεχισω την αναζητηση... θα επανελθω με νεα, σας ευχαριστω!
 

sourloulou

Member
Μηνύματα
103
Likes
68
Επόμενο Ταξίδι
Λος Αντζελες-Λας Βεγκας
Ταξίδι-Όνειρο
Κινα
@jupiter συνεχισε κατι θα βρεις!κ πρωινο μην το πολυσκεφτεσαι στη ρωμη!δεν αξιζει να φας ευρωπαικο πρωινο ξενοδοχειου οταν σε καθε βημα εχει καφε εσπρεσσο απο 1 ευρω στα ορθια κ σαντουιτσακια σε τοστ,τσιαπατα,αραβικη πιτα κλπκλπ με καθε λογης ιταλικη λιχουδια!!!προσιουτο,ροκα,τονο,μοτσαρελα........χιλια καλουδια σου λεω!!!κ παμφθηνα!!τρως γκουρμε κ αυθεντικες γευσεις ιταλιας με τιμες μπαγκετας με ζαμπον τυρι ελλαδας!!κ φυσικα πιτσα!!!εγω με το φαγητο εχω μια καποια σχεση οπως καταλαβαινεις απο την περιγραφη κ την εστιαση στο θεμα!!!!χαχαχχα!!!οποτε κοιτα να γλιτωσεις χρηματα απο τις μετακινησεις με το μετρο κ διεθεσε τα στο ξενοδοχειο!ιστορικο κεντρο λοιπον κατα τη γνωμη μου στα φιλτρα αναζητησης!!!χαχαχ!!!καλη συνεχεια!!!
 

jupiter

Member
Μηνύματα
74
Likes
11
  • Ερωτηση: ενα site www.airbnb.com ξερει κανενας τιποτα; τι ακριβως παιζει; εχει αρκετα καλες τιμες κ αν καποιος εχει κλεισει απο εκει ας με διαφωτισει!!
  • Σουρλουλου μου ανιιξες την ορεξη!!!
 

jupiter

Member
Μηνύματα
74
Likes
11
βασικα ηθελα να μαθω πως λειτουργει η κατασταση ακριβως.. νοικιαζεις το σπιτι καποιου κ τον ξαναβλεπεις οταν φυγεις; αλλαζει καποιος σεντονια - πετσετες;καθαριζει; κλπ.. και γενικα αν καποιος εχει μεινει, εμεινε ευχαριστημενος;;
 

Vegerazaros

Member
Μηνύματα
1.464
Likes
2.061
Ταξίδι-Όνειρο
Ελβετία ξανά

Vegerazaros

Member
Μηνύματα
1.464
Likes
2.061
Ταξίδι-Όνειρο
Ελβετία ξανά
Εγω θα το έκλεινα και η τιμη για Απριλη μια χαρα τη βρισκω . Πιο κεντρικά θα είναι πιο ακριβά...
και οπου και να κλεισεις τον ποδαροδρομοδεν τον γλυτώνεις!
 

karfitsa

Member
Μηνύματα
4.546
Likes
8.036
Μια ανάσα από τα σκαλιά.. 100 ευρώ το βράδυ με πρωινό. Πολύ καλή τιμή για Ρώμη.
Για Απριλιο,ομως η τιμη ανεβαινει...
επανερχομαι!
γι αυτο το ξενοδοχειο τι λετε;
Καλο φαινεται.Βεβαια,δεν ειναι ξενοδοχειο...σαν ξενωνας,λιγα δωματια και σε καποιον οροφο.Αλλα οι γνωμες ειναι θετικες.Χτυπα το...δεν εχεις και πολλες,επιλογες για αυτη την εποχη.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.226
Μηνύματα
884.339
Μέλη
38.918
Νεότερο μέλος
Gvar

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom