Ιταλία Ρώμη - Αξιοθέατα, Διαμονή, Μετακινήσεις, Φαγητό

Μηνύματα
41
Likes
13
Επόμενο Ταξίδι
ΒΑΡΚΕΛΩΝΗ
Ταξίδι-Όνειρο
ΑΜΕΡΙΚΗ
κάπου υπάρχουν αλλά δεν πήγα ποτέ. στείλε μήνυμα στο ξενοδοχείο και εξήγησέ τους ότι έχει γενέθλια η φίλη σου (λέμε τώρα ) και θέλεις να την πάς εκεί και ζήτα πληροφορίες
τωρα που το λες ΣΤΑ ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΧΕΙ χαχαχα στις 12 του μηνα..ετσι και το βρω θα γελασει καθε πικραμενος λεμε..
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.368
Likes
9.292
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
Με γυναίκες ή με άντρες; Κάπου το έχασα αλλά περιμένουμε τον Samion με αγωνία να δώσει απάντηση!!

Να ένα ωραίο τόπικ επιτέλους:)
Δινω τελος στην αγωνια σου..
Ειμαι υποχρεη..Αλλα θελω να να κανω ενα καζο στις φιλες μου και ψαχνω να βρω ενα strip bar που κανουν ανδρες ολο το θεαμα..το ξερω οτι ζηταω δυσκολα ομως
Diskoteque.via di Vermicino 137. Τηλ 3929087537.
 

squirrelfaced

Member
Μηνύματα
15
Likes
14
Επόμενο Ταξίδι
θεσσαλονίκη
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία
look no further! Multisex trastevere. Τώρα άν είναι καλό και τί θα δούν τα ματάκια σου να παρελαύνει είναι άλλο θέμα...
 
Μηνύματα
4.099
Likes
1.797
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
Ενα λαικ ομως δεν μας εβαλε η μανδαμ που της ανοιξα τα ματια ..... στο Aperion κοριτσια ...αυτο που ζητάτε βρίσκεται στην τελευταια σειρα
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.368
Likes
9.292
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
Τα μαγαζια αυτα περιστασιακα (απο οτι εχουν αντιληφθει καποιες αισθησεις μου) εχουν αντρικο στριπ. Και πας και για τελεση αλλων πραξεων κυριως ομως με το γυναικειο φυλο. Ενω η Diskoteque ειναι καθαροαιμη. Και εχει και private strip. Για δωρο στις φιλες σου. Η συνεχεια ομως εκτος καταστηματος. Δεν ξερω αν αυτο για καποιες ειναι αρνητικο...
 
Μηνύματα
41
Likes
13
Επόμενο Ταξίδι
ΒΑΡΚΕΛΩΝΗ
Ταξίδι-Όνειρο
ΑΜΕΡΙΚΗ
Δινω τελος στην αγωνια σου..

Diskoteque.via di Vermicino 137. Τηλ 3929087537.
Address:
5 Via dei Quattro Cantoni
00184 Rome, Italy
Phone:
39 064828820


ενα μεγα ευχαριστω απ ολουσ σας..Να ειστε καλα και να ταξιδευετε
 
Last edited by a moderator:

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.215
Μηνύματα
883.902
Μέλη
38.906
Νεότερο μέλος
Makarena

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom