Σήμερα παγκόσμια μέρα βιβλίου, εκδόθηκε το δικό μου.

vanda

Member
Μηνύματα
888
Likes
4.272
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Βιετνάμ και Αργεντινή
Καλοτάξιδο φίλε @soudianos ,αυτά είναι ευχάριστα νέα.
Έχει ξεφύγει συγγραφικά το φόρουμ εδώ και καιρό είναι η αλήθεια. ;)
Προσωπικά είμαι σίγουρος για την επιτυχία του. Όταν είσαι έτοιμος δώσε μας και πληροφορίες αν θέλεις, έκδοση, τρόπο να το προμηθευτούμε κτλ.
Συγχαρητήρια.
Εδώ το βρίσκεις:

Ταξιδεύοντας σε μακρινούς ορίζοντες - Εκδόσεις Redmarks
 

soudianos

Member
Μηνύματα
3.700
Likes
6.314
Ταξίδι-Όνειρο
Βερακρούζ
Η επεξεργασία των κειμένων άρχισε πριν από15 μήνες ! Διορθώσεις, διαγραφή παραγράφων και αντικατάσταση με άλλων, όπου εσκεμμένα έκρυβα καταστάσεις τώρα ξεσκεπάστηκαν... κλπ κλπ. Εν συνεχεία έλεγχος και ξανά έλεγχος μέχρι που τα κείμενα πήραν διαφορετική μορφή. Μπήκαν φωτογραφίες στο τέλος κάθε ιστορίας δικές μου και όπου απαγορευόταν η φωτογραφική μηχανή καρτ ποστάλ εποχής. Το πιο σημαντικό, μπήκαν χάρτες στο τέλος κάθε ιστορίας που δείχνουν την πορεία μας στους ωκεανούς και τα λιμάνια που πήγαμε. Η φωτό στο εξώφυλλο είναι από το ταξίδι μας από τον Παναμά προς την Κίνα.
Οι κάτοικοι του Ηρακλείου που επικοινωνούμε μπορούν να το πάρουν από μένα με 8 ευρώ και να γλυτώσουν τα μεταφορικά΄.
Και τέλος αν διερωτάστε για το οικονομικό μου κέρδος, τούτο είναι ZERO.
Καλή ανάγνωση
 

Borealis

Member
Μηνύματα
3.817
Likes
7.700
Και τέλος αν διερωτάστε για το οικονομικό μου κέρδος, τούτο είναι ZERO.
Καλή ανάγνωση
Αγαπητέ δεν γνωρίζω την οικογενειακή σου κατάσταση αλλά μόλις απέκτησες ένα παιδί και από τα παιδιά δεν περιμένεις οικονομικά κέρδη, έχεις άλλα..
 

Giwrgos10

Member
Μηνύματα
219
Likes
926
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Κάτι ΜΗ τουριστικό
Μόλις το παρήγγειλα. Ευχομαι να παει πολυ πολυ καλυτερα απ ότι περιμενετε
 

Sassenach77

Member
Μηνύματα
7.139
Likes
20.427
Επόμενο Ταξίδι
Τατζικιστάν
Ταξίδι-Όνειρο
Γη του Πυρός
Εύχομαι ότι καλύτερο κ. Αντώνη!!!
 

8avos

Member
Μηνύματα
655
Likes
6.490
Η επεξεργασία των κειμένων άρχισε πριν από15 μήνες ! Διορθώσεις, διαγραφή παραγράφων και αντικατάσταση με άλλων, όπου εσκεμμένα έκρυβα καταστάσεις τώρα ξεσκεπάστηκαν... κλπ κλπ. Εν συνεχεία έλεγχος και ξανά έλεγχος μέχρι που τα κείμενα πήραν διαφορετική μορφή. Μπήκαν φωτογραφίες στο τέλος κάθε ιστορίας δικές μου και όπου απαγορευόταν η φωτογραφική μηχανή καρτ ποστάλ εποχής. Το πιο σημαντικό, μπήκαν χάρτες στο τέλος κάθε ιστορίας που δείχνουν την πορεία μας στους ωκεανούς και τα λιμάνια που πήγαμε. Η φωτό στο εξώφυλλο είναι από το ταξίδι μας από τον Παναμά προς την Κίνα.
Οι κάτοικοι του Ηρακλείου που επικοινωνούμε μπορούν να το πάρουν από μένα με 8 ευρώ και να γλυτώσουν τα μεταφορικά΄.
Και τέλος αν διερωτάστε για το οικονομικό μου κέρδος, τούτο είναι ZERO.
Καλή ανάγνωση
Για πολλα μπορει να διερρωτομαστε,για το οικονομικο οφελος ομως οχι!Βασικα μακαρι να υπαρχει,ομως το να μεινει "κληρονομια" ενα βιβλιο ειναι το μεγαλυτερο κερδος ενος ερασιτεχνη συγγραφεως!
 

underwater

Member
Μηνύματα
2.712
Likes
11.263
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτική
Καλοτάξιδο!
Σύντομα θα προστεθεί στη συλλογή μου! :)
 

ANNA-PANOS

Member
Μηνύματα
2.000
Likes
2.093
Επόμενο Ταξίδι
........................
Ταξίδι-Όνειρο
Τώρα, απλά ένα ταξίδι...
Μπράβο! Καλό ταξίδι καπετανιε!
 

mariath

Member
Μηνύματα
2.219
Likes
5.731
Ταξίδι-Όνειρο
Όλη η Νότια Αμερική
Αντώνη καλοτάξιδο το βιβλίο. Και γιατί όχι, να μας ετοιμάσεις και το επόμενο. Υλικό άλλωστε έχεις πλούσιο.
 

xalara

Member
Μηνύματα
217
Likes
665
Επόμενο Ταξίδι
Αndromeda
Ταξίδι-Όνειρο
Bora-bora
Καλοτάξιδο! Ανυπομονώ να διαβασω τις ιστορίες σας!
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.188
Μηνύματα
883.367
Μέλη
38.895
Νεότερο μέλος
tsala

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom