Σήμερα παγκόσμια μέρα βιβλίου, εκδόθηκε το δικό μου.

travelbreak

Member
Μηνύματα
1.731
Likes
14.344
Επόμενο Ταξίδι
???
Ονειρεμένο Ταξίδι
Υπερσιβηρικός
Πρωί πρωί τέλειωσα σήμερα το υπέροχο βιβλίο σου.
Συγχαρητήρια και εύχομαι να είναι πολλοί οι αναγνώστες που θα σε ακολουθήσουν στα ταξίδια που περιγράφεις.
Όσον αφορά στην «Τ», μάλλον καλά έκανες. Ρώτησα μια φίλη μου που μεγάλωσε στη Ρωσία και πιστεύει την άποψή σου που σε οδήγησε στην απόφαση που πήρες. Εγώ συναισθηματικά έλεγα ότι έπρεπε να της στείλεις την πρόσκληση, αλλά «κατόπιν ωρίμου σκέψεως» συμφώνησα μαζί σου.
Για να πω την αλήθεια θα ήθελα στις περιγραφές των γεγονότων που αναφέρεις σε όλα τα κεφάλαια, να μας έλεγες περισσότερες (γαργαλιστικές) λεπτομέρειες. Ίσως βέβαια και αν μην τα θυμάσαι!
Να περιμένουμε και σε επόμενη συγγραφή;
Ήθελα να προτρέψω μέσα από το δικό σου ποστ και άλλους από το φόρουμ που έχουν γράψει βιβλία να μας το αναφέρουν εδώ. Από τα 36.000 μέλη σίγουρα θα είναι μερικές δεκάδες ακόμα.
 

soudianos

Member
Μηνύματα
3.695
Likes
6.289
Ονειρεμένο Ταξίδι
Βερακρούζ
Πρωί πρωί τέλειωσα σήμερα το υπέροχο βιβλίο σου.
Συγχαρητήρια και εύχομαι να είναι πολλοί οι αναγνώστες που θα σε ακολουθήσουν στα ταξίδια που περιγράφεις.
Ευχαριστώ @travelbreak

Για να πω την αλήθεια θα ήθελα στις περιγραφές των γεγονότων που αναφέρεις σε όλα τα κεφάλαια, να μας έλεγες περισσότερες (γαργαλιστικές) λεπτομέρειες. Ίσως βέβαια και αν μην τα θυμάσαι!
Να περιμένουμε και σε επόμενη συγγραφή;
Δεν ξεχνιούνται, χρειάζεται ξεχωριστό κεφάλαιο γιατί είναι κι άλλες.

Ανακάλυψα στο αρχείο μου πρόσφατα, επιστολή της Τ. με διεύθυνση από το Λένιγκραντ !
 
Last edited by a moderator:

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.115
Μηνύματα
880.692
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom