Περού Σαββατοκυριακο στη Λιμα,ενα καλοκαιρι γεματο Περου..

orestcrete

Member
Μηνύματα
2.607
Likes
9.864
Επόμενο Ταξίδι
Iceland
Ταξίδι-Όνειρο
New Zealand
αυτο θα πει κανω τα παντα για τον ερωτα ... Γιωργο μενω αφωνος,εισαι το ειδωλο μου γιατι δεν κολωσες πουθενα και πηγες .. Γιατι μια μερα με εναν ανθρωπο που ΛΑΤΡΕΥΕΙΣ σου δινει δυναμη για τις υπολοιπες που ειστε χωρια ...
Εδω ταιριαζει το:
Καλλια μιαν ωρα διπλα σου κιας ποθαινα την αλλη,
παρα να ζησω εκατο,χρονους σε αλλη αγκαλη ...
 

giwrgos

Member
Μηνύματα
270
Likes
508
Επόμενο Ταξίδι
Περου,Περου,Περου,Περου..
αυτο θα πει κανω τα παντα για τον ερωτα ... Γιωργο μενω αφωνος,εισαι το ειδωλο μου γιατι δεν κολωσες πουθενα και πηγες .. Γιατι μια μερα με εναν ανθρωπο που ΛΑΤΡΕΥΕΙΣ σου δινει δυναμη για τις υπολοιπες που ειστε χωρια ...
Εδω ταιριαζει το:
Καλλια μιαν ωρα διπλα σου κιας ποθαινα την αλλη,
παρα να ζησω εκατο,χρονους σε αλλη αγκαλη ...
Ετσι ακριβως αδερφε..:D:D..δεν υπαρχει πιο ομορφο πραγμα απ το να κανεις αυτο που θελεις,αυτο που σε γεμιζει,μη σκεφτομενος τυχον συνεπειες η λαθη..:D
το διστιχο που γραφεις ειναι ολα τα λεφτα..:clap::clap:
 

fenia42

Member
Μηνύματα
3.883
Likes
14.445
Επόμενο Ταξίδι
Азербайджан
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία,Σβάλμπαρντ
Ετσι ακριβως αδερφε..:D:D..δεν υπαρχει πιο ομορφο πραγμα απ το να κανεις αυτο που θελεις,αυτο που σε γεμιζει,μη σκεφτομενος τυχον συνεπειες η λαθη..:D
το διστιχο που γραφεις ειναι ολα τα λεφτα..:clap::clap:
Πολύ χαίρομαι να ακούω άντρες να μιλούν έτσι ρε. :clap:
 

giwrgos

Member
Μηνύματα
270
Likes
508
Επόμενο Ταξίδι
Περου,Περου,Περου,Περου..
και γω χαιρομαι να συναναστρεφομαι με γυναικες εξωστρεφης,χαμογελαστες και προπαντων...θυληκες,δηλαδη λατινες..:clap::clap:..σε μεταμορφωνουν και σε κανουν να ζεις αυτο που αισθανεσαι χωρις συντηριτικα και ''καλουπια'',που το μονο που καταφερνουν ειναι να κρατουν τα συναισθηματα στους ανθρωπους μεσα τους,μη ζωντας ουσιαστικα και δυνατα αυτο που γουσταρουν,αλλα ακολουθωντας τις ''οδηγιες για ερωτευμενους'',που πουλανε τα διαφορα περιοδικα και ΜΜΕ της σημερινης μας (ανοστης)εποχης...
 

fenia42

Member
Μηνύματα
3.883
Likes
14.445
Επόμενο Ταξίδι
Азербайджан
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία,Σβάλμπαρντ
και γω χαιρομαι να συναναστρεφομαι με γυναικες εξωστρεφης,χαμογελαστες και προπαντων...θυληκες,δηλαδη λατινες..:clap::clap:..σε μεταμορφωνουν και σε κανουν να ζεις αυτο που αισθανεσαι χωρις συντηριτικα και ''καλουπια'',που το μονο που καταφερνουν ειναι να κρατουν τα συναισθηματα στους ανθρωπους μεσα τους,μη ζωντας ουσιαστικα και δυνατα αυτο που γουσταρουν,αλλα ακολουθωντας τις ''οδηγιες για ερωτευμενους'',που πουλανε τα διαφορα περιοδικα και ΜΜΕ της σημερινης μας (ανοστης)εποχης...
Καλά τα λες Χόρχε,αλλά μη καταδικάζεις όλες τις γυναίκες έτσι. Σίγουρα υπάρχουν κι εξαιρέσεις.
 

giwrgos

Member
Μηνύματα
270
Likes
508
Επόμενο Ταξίδι
Περου,Περου,Περου,Περου..
Καλά τα λες Χόρχε,αλλά μη καταδικάζεις όλες τις γυναίκες έτσι. Σίγουρα υπάρχουν κι εξερέσεις.
οχι,προς θεου..:Dδε καταδικαζω τις γυναικες,αυτο που λεω ειναι οτι εχουμε επηρεαστει ολοι απο ενα υποκαταστατο ερωτικο που μας εχει κανει το μυαλο μαρμελαδα,και εχει επηρεασει και τα δυο φυλα..:roll:..και πρωτο παραδειγμα βαζω τον εαυτο μου που ποτε δε πιστευα,οτι θα μπορουσα να κανω κατι τετοιο για μια γυναικα,η οποια ετυχε να ειναι απο εκει..:D:Dκαι με εχουν βοηθησει τα ταξιδια προς τα κει,οχι μονο σε αυτο το θεμα αλλα σε πολλα ακομη..:Dη κοπελα θα μπορουσε να ηταν απο οπουδηποτε,αλλα δυστυχως στη σημερινη ελλαδα,τη χωρα που μεγαλυτερη σημασια εχει το πως ''φαινεσαι'' και οχι το πως ''εισαι'',ειναι δυσκολο να βρεις παιδια που να ειναι εξωστρεφη,ανοιχτα και να μη φοβουνατι να εκφρασουν αυτο που θελουν..;)εδω εισαι ερωτευμενος και σκεφτεσαι να μη το δειξεις με τη πρωτη,μη τυχον και σε βαρεθει..:shock::shock:ελεος δηλαδη,κρυβεις συνηδειτα και εντεχνως αυτο που θες να κανεις,τον ερωτα σου,μη τυχον και φανερωσεις και δειξεις αδυναμια...και το ατομο απεναντι σου νιωθει το ιδιο και συμπεριφερεται αναλογα..:shock::shock:..αντι και οι δυο να πεσουν με τα μουτρα,μη λογαριαζοντας τιποτα,καθομαστε και σκεφτομαστε ''δε με πηρε τηλεφωνο,γιατι να παρω εγω..??''..και αλλες τετοιες χαζομαρες..για μενα ο ερωτας δε δινεται σε δοσεις,ουτε το κραταω για να το δωσω λιγο λιγο...και αυτο ειναι κατι που εμαθα μεσω της σχεσης μου με αυτη τη κοπελιτσα,καθως δε στο κρυβω οτι πιο πριν σκεφτομουνα διαφορετικα και χειροτερα απ οτι τωρα..:p
 

North66

Member
Μηνύματα
4.303
Likes
5.039
Επόμενο Ταξίδι
Γεωργία
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία
και γω χαιρομαι να συναναστρεφομαι με γυναικες εξωστρεφης,χαμογελαστες και προπαντων...θυληκες,δηλαδη λατινες..:clap::clap:..σε μεταμορφωνουν και σε κανουν να ζεις αυτο που αισθανεσαι χωρις συντηριτικα και ''καλουπια'',που το μονο που καταφερνουν ειναι να κρατουν τα συναισθηματα στους ανθρωπους μεσα τους,μη ζωντας ουσιαστικα και δυνατα αυτο που γουσταρουν,αλλα ακολουθωντας τις ''οδηγιες για ερωτευμενους'',που πουλανε τα διαφορα περιοδικα και ΜΜΕ της σημερινης μας (ανοστης)εποχης...
Διαπραγματεύσιμο αυτό που λες... εγώ τουλάχιστον όσες λατίνες βλέπω να προβάλλονται σε ευρωπαϊκά μίντια δε μου κάνουν καθόλου θηλυκές... πλαστικές απ' την κορφή μέχρι τα νύχια και με την ίδια ακριβώς έκφραση και στάση σώματος (οπίσθια-εμπρόσθια).
 

giwrgos

Member
Μηνύματα
270
Likes
508
Επόμενο Ταξίδι
Περου,Περου,Περου,Περου..
Διαπραγματεύσιμο αυτό που λες... εγώ τουλάχιστον όσες λατίνες βλέπω να προβάλλονται σε ευρωπαϊκά μίντια δε μου κάνουν καθόλου θηλυκές... πλαστικές απ' την κορφή μέχρι τα νύχια.
το θυληκες πηγαινε προς τη συμπεριφορα τους και οχι προς την εμφανιση τους,η οποια οντως σε πολλες χωρες ειναι fake..σιγουρα μπορεις να βρεις πιο ομορφες γυναικες σε οποιοδηποτε αλλο μερος του πλανητη..:D
 

fenia42

Member
Μηνύματα
3.883
Likes
14.445
Επόμενο Ταξίδι
Азербайджан
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία,Σβάλμπαρντ
το θυληκες πηγαινε προς τη συμπεριφορα τους και οχι προς την εμφανιση τους,η οποια οντως σε πολλες χωρες ειναι fake..σιγουρα μπορεις να βρεις πιο ομορφες γυναικες σε οποιοδηποτε αλλο μερος του πλανητη..:D
Todo natural ρε, θυμασαι; :haha::haha::haha:
 

fenia42

Member
Μηνύματα
3.883
Likes
14.445
Επόμενο Ταξίδι
Азербайджан
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία,Σβάλμπαρντ

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.221
Μηνύματα
884.068
Μέλη
38.911
Νεότερο μέλος
ell

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom