Σαντορινη: Γινεται ενα ξενοδοχειο στο booking να μην υπαρχει?

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Kitten25

Member
Μηνύματα
167
Likes
48
Ταξίδι-Όνειρο
Παταγονία
Πλάκα κανείς μάλλον
αν περιμενω το booking και το booking μου απαντησει (λεμε τωρα) φοβαμαι οτι μπορει να μου πει να ακυρωσω το ξενοδοχειο ως λυση και φτηνοτερη λυση αυτη τη στιγμη δεν εχω. Συν οτι δε θελω να μπλεκω με καρτες που εχω ΗΔΗ δωσει στο ξενοδοχειο. Δεν κανω πλακα, απλως δε μπορω να ξεβολευτω τωρα για κατι το οποιο μπορω να λυσω με μια κληση.
 

North66

Member
Μηνύματα
4.303
Likes
5.039
Επόμενο Ταξίδι
Γεωργία
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία
Εγώ θα πρότεινα να αγοράσεις και άλλες σιμ... ίσως απαντήσουν σε διαφορετικό νούμερο.
 

coco

Member
Μηνύματα
1.301
Likes
2.283
Επόμενο Ταξίδι
ιταλια παλι
Ταξίδι-Όνειρο
ρωσια
Εεεεε,λυστο τοτε μαναμ με μια κληση...τι λεμε τοσες φορες εδω μεσα?Δικηγορικα τρολλαρεις?
 

Kitten25

Member
Μηνύματα
167
Likes
48
Ταξίδι-Όνειρο
Παταγονία
Εγώ θα πρότεινα να αγοράσεις και άλλες σιμ... ίσως απαντήσουν σε διαφορετικό νούμερο.
εχω παρει απο τρια διαφορετικα νουμερα, απλως την ιδια ωρα. Υποθετω οτι σημερα θα με παρουν πισω σ ενα απο αυτα!!
 

Viaggi

Member
Μηνύματα
1.248
Likes
7.002
Καλού κακού συνεχίστε να βάζετε λεφτά στο λογαριασμό μου για να πάω να διαπιστώσω ότι όλα λειτουργούν άψογα στο εν λόγω χοτέλ.
ΥΓ: Θα συμπεριληφθούν όλοι οι δωρητές στην ταξιδιωτική ιστορία μετα την επιστροφή μου. Δεν είμαι κανένας αχάριστος εγώ.
 

depy!!!

Member
Μηνύματα
737
Likes
1.884
Επόμενο Ταξίδι
Ουζμπεκισταν
Ταξίδι-Όνειρο
Με βανάκι στη Νορβηγία
χαχαχα λιωνω! μπορουμε να τα αντιμετωπισουμε...τι το πηραμε το πτυχιο της νομικης :)
Φανταζομαι να ημουν φιλη σου, να μου συνεβαινε κατι τετοιο και να ζητουσα τη δικηγοριστικη συμβουλη σου.......
 

Kitten25

Member
Μηνύματα
167
Likes
48
Ταξίδι-Όνειρο
Παταγονία
Φανταζομαι να ημουν φιλη σου, να μου συνεβαινε κατι τετοιο και να ζητουσα τη δικηγοριστικη συμβουλη σου.......
Φανταζομαι να ημουν φιλη σου, να μου συνεβαινε κατι τετοιο και να ζητουσα τη δικηγοριστικη συμβουλη σου.......
Δε
Φανταζομαι να ημουν φιλη σου, να μου συνεβαινε κατι τετοιο και να ζητουσα τη δικηγοριστικη συμβουλη σου.......
δεν καταλαβα προς τι η ειρωνεια...αλλα παντα βρισκεται καποιος να ειρωνευτει κ κατ επεκταση να μας διασκεδασει
 

babaduma

Member
Μηνύματα
5.054
Likes
7.810
Επόμενο Ταξίδι
terra incognita
Ταξίδι-Όνειρο
α του Κενταύρου
εχω παρει απο τρια διαφορετικα νουμερα, απλως την ιδια ωρα. Υποθετω οτι σημερα θα με παρουν πισω σ ενα απο αυτα!!
Λυπάμαι που θα σε στενοχωρήσω, αλλά αν δεν πάρεις τηλέφωνο στο Booking δεν πρόκειται να καταλήξεις πουθενά. Έλα στη θέση του ξενοδόχου (του όποιου ξενοδόχου, όχι ειδικά του "δικού" σου) που θα είναι υποχρεωμένος ν'απασχολεί προσωπικό για ν'απαντά και να λύνει ό,τι πρόβλημα ψυχανεμιστεί ο υποψήφιος πελάτης. Γι αυτό πληρώνει την προμήθεια στο Booking, για να του βρίσκει πελάτες και να του λύνει τα περισσότερα από τα προβλήματα χωρίς να χρειαστεί ν'ασχοληθεί ο ίδιος, ή - έστω - να έχει να κάνει μόνο με το Booking και όχι με την κάθε κουτσή Μαρία που δεν θα καταλαβαίνει και τι του λέει και σε τι γλώσσα του το λέει. Το έγραψα και πιο πάνω: Είχα ένα θεματάκι μ' ένα ξενοδοχείο, πήρα στο Booking, μεσολάβησαν με το ξενοδοχείο και σε 10 λεπτά το πρόβλημα λύθηκε. Τόσο απλά.
 

Elena2508

Member
Μηνύματα
1.114
Likes
3.748
Επόμενο Ταξίδι
??
Ταξίδι-Όνειρο
N. Υόρκη
εχω παρει απο τρια διαφορετικα νουμερα, απλως την ιδια ωρα. Υποθετω οτι σημερα θα με παρουν πισω σ ενα απο αυτα!!
Τζάμπα ανησυχείς και προκάλεσες τόση αναστάτωση στο forum (εκτός βέβαια εάν αποσκοπούσες στην τουριστική προβολή του καταλύματος, αρνητική ή θετική...)
To ξενοδοχείο το πουλάει και το hotels.com και το βρίσκεις σε όλες τις μηχανές αναζήτησης ξενοδοχείων για σύγκριση τιμών... Υπάρχει ήδη έτοιμη και η σχετική σελίδα στο tripadvisor και περιμένει την πρώτη σου κριτική...
Σε όλες τις ιστοσελίδες παίζουν οι ίδιες φωτογραφίες από μακέτα. Δεν μπορεί να το πουλάνε 2 μεγάλες εταιρείες και να είναι μούφα... Η δε εμμονή σου να μην επικοινωνείς με το booking για να σου λύσει τις απορίες εμένα μάλλον σε τρολάρισμα με παραπέμπει...
Πολύ καλά έκανε ο moderator του forum που έσβησε το όνομα του ξενοδοχείου γιατί νομίζω ότι του κάναμε καλή και δωρεάν διαφήμιση με τόσα χτυπήματα που πήρε στο google από όσους πρόλαβαν να δουν το όνομα του...
 
Last edited:

Sinos99

Member
Μηνύματα
44
Likes
34
Επόμενο Ταξίδι
Σαντορίνη
[QUOTE
To ξενοδοχείο το πουλάει και το hotels.com και το βρίσκεις σε όλες τις μηχανές αναζήτησης ξενοδοχείων για σύγκριση τιμών... Υπάρχει ήδη έτοιμη και η σχετική σελίδα στο tripadvisor και περιμένει την πρώτη σου κριτική...
Σε όλες τις ιστοσελίδες παίζουν οι ίδιες φωτογραφίες από μακέτα. Δεν μπορεί να το πουλάνε 2 μεγάλες εταιρείες και να είναι μούφα... .[/QUOTE]
Το ότι ειναι το ξενοδοχείο στη hotels.com booking.com, δεν σημαίνει τιποτα.
Ότι φωτογραφίες στείλεις αυτές και ανεβάζουν.
Το ξενοδοχείο υποτίθεται λειτουργεί απο τον Ιουνίου, γιατί δεν ανεβάζει πραγματικές φωτογραφίες ???
Μην ξεχνάς το ξενοδοχείο στην Χαλκιδική που ήταν γιαπί ακόμα και το πούλαγε μια απο της μεγαλύτερες εταιρείες στον τουρισμό η Thomson.
http://www.iefimerida.gr/news/20657...entastero-xenodoheio-sti-halkidiki-kai-vrikan

Και κάτι τελευταίο στην επιβεβαίωση κράτησης που έλαβε η kitten25 της έδωσαν ενα κινητό τηλέφωνο και όχι σταθερό .
Άραγε το ξενοδοχείο δεν έχει σταθερό ακόμα???
Και το free wifi που γράφει στα δωμάτια απο 4G θα ειναι??
 
Last edited by a moderator:
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.223
Μηνύματα
884.118
Μέλη
38.912
Νεότερο μέλος
Aza

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom