Σαντορινη: Γινεται ενα ξενοδοχειο στο booking να μην υπαρχει?

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

taxidiara

Member
Μηνύματα
1.078
Likes
2.494
Επόμενο Ταξίδι
??
Ταξίδι-Όνειρο
ΓΥΡΟΣ Η.Π.Α.
Κοπελιά μη τους ακούς!!! Εγώ θέλω να μάθω τι έγινεεεε

Ντροπή σας μη κοροϊδεύετε βρε
 
Last edited by a moderator:

Kitten25

Member
Μηνύματα
167
Likes
48
Ταξίδι-Όνειρο
Παταγονία
καλημερα παιδια! λεω να σας κρατησω λιγο ακομη σ αγωνια...δε φταιω εγω, τους πηρα τρια τηλ στο κινητο και δεν απαντησανε ποτε!

Γιατί σας ξενίζουν οι φωτογραφίες; Το ξενοδοχείο είναι ολοκαίνουργιο, οπότε οι φτιαγμένες φωτογραφίες ανέβηκαν στο booking πριν την αποπεράτωσή του και κριτικές δεν υπάρχουν γιατί μόλις ξεκίνησε να λειτουργεί. Πού είναι το περίεργο;
Σε όλα τα νέα καταλύμματα συμβαίνει αυτό.
Μέσα στο 2016 έκανα 2 κρατήσεις μέσω Booking, σε νέα ξενοδοχεία σε Κίνα και Βιετνάμ με μη πραγματικές φωτογραφίες και χωρίς σχόλεια και τα ξενοδοχεία ήταν ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΑ!!! Πλέον έχουν κριτικές 9,2 και 9,6 αντίστοιχα.
Με καθησυχασες λιγο να σαι καλα! Και γω αυτο σκεφτηκα οτι ειναι νεο και οτι οι φωτο ειναι τυπου μακετα επειδη δεν ειναι ετοιμο...Παρολα αυτα φοβαμαι μην παω εκει και εχει ακομα γερανους και μηχανημετα...ελπιζω πως οχι!!
 
Last edited by a moderator:

paefstra

Member
Μηνύματα
13.049
Likes
41.168
Από την Παρασκευή που εξεφρασες το άγχος σου μέχρι σήμερα Δευτέρα ακόμη δεν έχεις επικοινωνήσει με την booking και λες ότι θα μας κρατήσεις σε αγωνία; Γιατί να έχουμε αγωνία εμείς που δεν πληρώσαμε;
 

Elena2508

Member
Μηνύματα
1.114
Likes
3.748
Επόμενο Ταξίδι
??
Ταξίδι-Όνειρο
N. Υόρκη
Από την Παρασκευή που εξεφρασες το άγχος σου μέχρι σήμερα Δευτέρα ακόμη δεν έχεις επικοινωνήσει με την booking και λες ότι θα μας κρατήσεις σε αγωνία; Γιατί να έχουμε αγωνία εμείς που δεν πληρώσαμε;
Μια αγωνία όμως την έχουμε ακόμα.... 90 μηνύματα ανταλλάχθηκαν για το θέμα, καμιά εικοσαριά άτομα μπήκαμε στο booking για να τσεκάρουμε το ξενοδοχείο και σχεδόν όλοι συμφωνήσαμε ότι το ξενοδοχείο υπάρχει και είναι ημιτελές. Τώρα που μας έρχονται newletter από το booking με προσφορές για το Καμάρι να μην μάθουμε και το τέλος της ιστορίας για να το κλείσουμε για το επόμενο καλοκαίρι;
Περιμένω με αγωνία τα νεότερα...
 

Kitten25

Member
Μηνύματα
167
Likes
48
Ταξίδι-Όνειρο
Παταγονία
Εγώ λέω να πάρεις στη booking και να τα εξηγησεις
προτιμω να παρω το ξενοδοχειο γιατι με το booking θα μπω σε συζητηση και δε θελω.

Δε παίρνουμε ποτέ τηλ εκει που δεν ξέρουν το τηλέφωνο μας τις ίδιες ώρες που παίρνουν και οι τράπεζες.
σαβ/κο πηρα

Μια αγωνία όμως την έχουμε ακόμα.... 90 μηνύματα ανταλλάχθηκαν για το θέμα, καμιά εικοσαριά άτομα μπήκαμε στο booking για να τσεκάρουμε το ξενοδοχείο και σχεδόν όλοι συμφωνήσαμε ότι το ξενοδοχείο υπάρχει και είναι ημιτελές. Τώρα που μας έρχονται newletter από το booking με προσφορές για το Καμάρι να μην μάθουμε και το τέλος της ιστορίας για να το κλείσουμε για το επόμενο καλοκαίρι;
Περιμένω με αγωνία τα νεότερα...
τους πηρα και δεν απαντανε! τωρα τους εστειλα και μειλ. Αν δεν απαντησουν θα επιστρατευσω το booking, παρολο που δε θελω

Από την Παρασκευή που εξεφρασες το άγχος σου μέχρι σήμερα Δευτέρα ακόμη δεν έχεις επικοινωνήσει με την booking και λες ότι θα μας κρατήσεις σε αγωνία; Γιατί να έχουμε αγωνία εμείς που δεν πληρώσαμε;
πολλα μελη ειπαν οτι εχουν αγωνια για πλακα...Τελος παντων εγω τους εχω παρει 3 φορες απο διαφορετικα κινητα θεωρω πως θα με παρουν καποια στιγμη πισω. Θελω να δω και λιγο την εξελιξη με τις κριτικες στο booking
 
Last edited by a moderator:

North66

Member
Μηνύματα
4.303
Likes
5.039
Επόμενο Ταξίδι
Γεωργία
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία
Περιμένω τα ασφαλιστικά μέτρα του ξενοδοχείου...
 

Kitten25

Member
Μηνύματα
167
Likes
48
Ταξίδι-Όνειρο
Παταγονία
Περιμένω τα ασφαλιστικά μέτρα του ξενοδοχείου...
χαχαχα λιωνω! μπορουμε να τα αντιμετωπισουμε...τι το πηραμε το πτυχιο της νομικης :)

Εγώ απορώ γιατί δεν έχει κλειδωθεί ακόμη το θέμα...
μη βαζεις ιδεες, θελω να εχω μια συμπαρασταση στην αγωνια μου
 
Last edited by a moderator:

North66

Member
Μηνύματα
4.303
Likes
5.039
Επόμενο Ταξίδι
Γεωργία
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία
Μήπως γιατί δεν έχει απαντηθεί-λυθεί ακόμα το θέμα;
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.221
Μηνύματα
884.150
Μέλη
38.913
Νεότερο μέλος
PanagiotisCPC

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom