Ηνωμένο Βασίλειο Στο Μαντσεστερ με τρένο

jimp

Member
Μηνύματα
5.026
Likes
6.410
Αγαπητε μου jimp, ειχα μια αλλαγη σχεδιων, κ αντι με τρενο τελικα θα φτασω με τη megabus στο Μαντσεστερ. Συμφωνα με τον χαρτη του metrolink που μου στειλες, η πρασινη γραμμη περναει απ την Shudehill που σταματαει το λεωφορειο, και περναει απ το γηπεδο της United. Σκεφτομαι σωστα?
Εναλλακτικα, εψαξα κ στο tfgm.com, και βρηκα αυτα τα "journeys"
http://www.traveline-northwest.co.u...rview.do?rid=1384380998810&hss=t4QfE202333884
πολυ βολικο!
τί θα μου προτινες να κανω?
:)
...για να μου φυγει η ανοητη ανησυχια που μ εχει πιασει σε ρωταω περισσοτερο..

Ολα τα λες μια χαρα, δεν θα εχεις κανενα προβλημα. Δεν χρειαζεται αγχος. Στην τελικη ρωτας και καποιον εκει περα αν αντιμετωπισεις καποιο προβλημα.
 
Μηνύματα
46
Likes
60
Επόμενο Ταξίδι
τωρα με ΔΝΤ... βρασε ρυζι
Ταξίδι-Όνειρο
Νεα Ζηλανδια
ενταξει, γυρισα! παντου πηγα, κανενα προβλημα, μια χαρα τα περασα κ για την ιστορια, το τρενο που εκλεισα με 58 λιρες, απο Μαντσ για Ινβερνες, ηταν πρωτη θεση! Και δωστου κουλουρακια κ κεικ και χυμους κ καφε κ τσαι, μμμμμια χαρα!! χεχε!!
 

kostas7samothraki

New Member
Μηνύματα
1
Likes
0
GEIA SAS PEDIA KAI GO EROOTISEI SXETIKA ME MAN UN APO LONDINO XERO KATI PSILA APLA THA THELA NA MATHO TIS TIMES GIA TRENO APO LONDINO PROS MAN UN KAI AN SUMFEREI PERISOTERO TO NA NIKIASOUME AUTOKINHTO
 

anny

Member
Μηνύματα
3.423
Likes
1.791
Επόμενο Ταξίδι
Ιστρια
Ταξίδι-Όνειρο
γύρος του κόσμου
Σύμφωνα με τους όρους χρήσης:
  • Απαγορεύονται τα ΚΕΦΑΛΑΙΑ, στον τίτλο του μηνύματος αλλά και στο περιεχόμενό του. Όταν θέλετε να τονίσετε κάτι χρησιμοποιήστε bold χαρακτήρες. Eκτός του ότι είναι κουραστικό για αυτόν που διαβάζει το post με τους κεφαλαίους χαρακτήρες, γενικότερα ο συγκεκριμένος τρόπος γραφής στον χώρο του Internet σημαίνει ότι "φωνάζετε", οπότε η άσκοπη και συνεχή χρήση τους είναι δυνατόν να προκαλέσει παρεξηγήσεις.
  • Τα μηνύματα πρέπει να γράφονται στα ΕΛΛΗΝΙΚΑ για να είναι ευανάγνωστα. Η χρήση των greeklish απαγορεύεται στο φόρουμ.
http://www.travelstories.gr/community/help/terms
 
Μηνύματα
46
Likes
60
Επόμενο Ταξίδι
τωρα με ΔΝΤ... βρασε ρυζι
Ταξίδι-Όνειρο
Νεα Ζηλανδια
με το λεωφορειο παντως πηγα με 10λιρες τωρα το Νοεμβρη. Το τρενο κανει πιο λιγη ωρα αλλα ειναι σαφως ακριβοτερο.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.258
Μηνύματα
885.377
Μέλη
38.936
Νεότερο μέλος
alexispi

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom