Συζήτηση για το νέο κοροναϊο

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.613
Likes
12.436
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ν. Αμερική

Hayate

Member
Μηνύματα
842
Likes
5.129
Επόμενο Ταξίδι
Oπου δεν κανονιζουμε..
Ταξίδι-Όνειρο
Hokkaido χειμωνα
Μόλις αρχήσε να χτυπάει το κινητό εμένα και της γυναίκας μου σαν συναγερμός και είδαμε αυτό

View attachment 300560
Μαλιστα. Καθολου αγχωτικο μυνημα. Ιδιως οταν ξαφνικα το ακους μεσα σε απολυτη ησυχια η οταν οδηγας ας πουμε.
Επρεπε να το στειλουν κατα τις 3 το βραδυ. Εκει να δεις γλεντια.
 

maria91

Member
Μηνύματα
2.086
Likes
1.955
Έκανα μια μικρή επέμβαση σήμερα σε δημόσιο νοσοκομείο (εκτός εφημερίας) . Εικόνα αγνώριστη. Δεν περνούσε ψυχή χωρίς λόγο για μέσα. Ούτε συνοδοί ούτε τίποτα. Κατά τ αλλά ναι περιμένουν αυξηση κρουσμάτων κ ετοιμάζονται...άκουσα πολλές κουβέντες από τους γιατρούς μιλούν για ξεκίνημα της έξαρσης σε κάνα δυο βδομάδες και με τα μέτρα ημίμετρα που παίρνονται βλέπω να κατεβάζουμε ρολά με σύνθημα 'κάντο όπως οι Ιταλοί'! Μπλάκ χιούμορ....
Διαβασα καπου οτι ακυρωνονται πλεον ολα τα χειρουργια εκτος απο τα εκτακτα,ισχυει;βεβαια απο την αλλη απολυτως λογικο μ ακουγετε εχει να γινει πανηγυρι σε λιγες μερες....
 

Nikos86

Member
Μηνύματα
548
Likes
4.013
Ταξίδι-Όνειρο
Στον χρονο!
Μόλις αρχήσε να χτυπάει το κινητό εμένα και της γυναίκας μου σαν συναγερμός και είδαμε αυτό

View attachment 300560
Nαι και σε μενα ηρθε! Σε μενα ειχε ερθει και στις πυρκαγιες το καλοκαιρι αντιστοιχο, αλλα φανταζομαι σε ολους ειχε ερθει! Δεν το θυμαστε;
 

Thanos92

Member
Μηνύματα
1.962
Likes
6.417
Επόμενο Ταξίδι
Βαλτική
Nαι και σε μενα ηρθε! Σε μενα ειχε ερθει και στις πυρκαγιες το καλοκαιρι αντιστοιχο, αλλα φανταζομαι σε ολους ειχε ερθει! Δεν το θυμαστε;
Ναι ναι...αλλα νομίζω δεν έκανε έτσι ο ήχος.
 

evaT

Member
Μηνύματα
1.572
Likes
12.779
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία
Διαβασα καπου οτι ακυρωνονται πλεον ολα τα χειρουργια εκτος απο τα εκτακτα,ισχυει;βεβαια απο την αλλη απολυτως λογικο μ ακουγετε εχει να γινει πανηγυρι σε λιγες μερες....
Ναι ισχύει αν κ το δικό μου δεν ήταν κανονικό χειρουργείο. Λογικά όμως θα τα ακυρώσουν όλα αυτά για να έχουν διαθέσιμο.προσωπικο κ μηχανήματα
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.043
Likes
41.049
Ποιος μπορει να μεταφρασει τι ειπε ο Ιταλος πρωθυπουργος; Κατι παιζει στην Ιταλια.
 

Hayate

Member
Μηνύματα
842
Likes
5.129
Επόμενο Ταξίδι
Oπου δεν κανονιζουμε..
Ταξίδι-Όνειρο
Hokkaido χειμωνα
Ενα σχολιο πάντως βλεπωντας τον παγκοσμιο χαρτη εξαπλωσης του κοροναιου για μια ακομα μερα και σε οτι αφορα εμας. Ο ρυθμος αυξησης των κρουσματων θεωρω πως ειναι ικανοποιητικα μικρος οσον αφορα την Ελλαδα και ενοψει καλυτερων καιρικων συνθηκων αν παμε ετσι δε θα εχουμε θεμα οσο και αν αυξηθουν τα κρουσματα. Βεβαια αν πραγματικα ισχυουν τα νουμερα.
 

Hugin

Member
Μηνύματα
606
Likes
1.873
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτική
Ποιος μπορει να μεταφρασει τι ειπε ο Ιταλος πρωθυπουργος; Κατι παιζει στην Ιταλια.
Κλειστά όλα τα καταστήματα εκτός φαρμακείων και καταστημάτων τροφίμων. Επισης οσα εστιατόρια δεν μπορουν να εγγυηθουν αποσταση 1 μετρο μεταξύ των πελατων.
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.212
Μηνύματα
883.811
Μέλη
38.904
Νεότερο μέλος
pstrougaris@yahoo

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom