Συνάντηση γερμανόφιλων!

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

dik-7

Member
Μηνύματα
1.527
Likes
2.044
Επόμενο Ταξίδι
Θα δειξει!
Ταξίδι-Όνειρο
Νησια μπορα μπορα
Ε άντε ντε αυτές τις ομαδικές περιμένουμε:clap::clap::clap:
 

Rosa

Member
Μηνύματα
1.635
Likes
1.964
Ταξίδι-Όνειρο
Trobriand Islands...
23 ώρες και 44 λεπτά μετράει η αντίστροφη μέτρηση της Doritija για Παρίσι! Δεν πιστεύω να μην τις έχει ανεβάσει ως τότε τις φωτό, ε????.....
 

CakeNet

Member
Μηνύματα
2.065
Likes
121
Επόμενο Ταξίδι
-
Η αποκορύφωση πάντως θα είναι να πετύχει κάπου στο δρόμο η axinos τον Lthano και να τον αναγνωρίσει από το χέρι! :haha::haha::haha:
 

Leftris B

Member
Μηνύματα
1.784
Likes
1.111
Επόμενο Ταξίδι
τοσκάνη
Ταξίδι-Όνειρο
japan
Η αποκορύφωση πάντως θα είναι να πετύχει κάπου στο δρόμο η axinos τον Lthano και να τον αναγνωρίσει από το χέρι! :haha::haha::haha:
μετά τα διάσημα πόδια της axinos τώρα και το διάσημο χέρι του lthanos καλά λένε ότι είμαστε των ... άκρων!!
 

marcrafin

Member
Μηνύματα
130
Likes
20
Επόμενο Ταξίδι
Ισπανία
Ταξίδι-Όνειρο
Ρωσία
Εδώ που φτάσανε τα πράγματα πρέπει και γω να εξομολογηθώ μέρες που είναι ...Αφού έφαγα με την βοήθεια της φίλης μου του Cakenet και της Πηνελόπης το blackforest και το σουφλέ σοκολάτας μου φάνηκαν λίγα. Γυρίζω και βλέπω τον Θάνο με ολόκληρο το δικό του γλυκό. Περιμένω, περιμένω μπας και ξεκινήσει, τίποτε. Οπότε αφήνω πίσω τις ευγένιες, βουτάω το κουτάλι και αφου παρακάμπτω την Λατίνα που ήταν ανάμεσά μας, του πέρνω το μισό! Θάνο συγγνώμη αλλά αργούσες να το φας (είχες πιάσει τη κουβέντα) και γω καιροφυλακτούσα. Στην επόμενη συνάντηση ένα γλυκό κερασμένο απο μένα.
 

CakeNet

Member
Μηνύματα
2.065
Likes
121
Επόμενο Ταξίδι
-
Εδώ που φτάσανε τα πράγματα πρέπει και γω να εξομολογηθώ μέρες που είναι ...Αφού έφαγα με την βοήθεια της φίλης μου του Cakenet και της Πηνελόπης το blackforest και το σουφλέ σοκολάτας μου φάνηκαν λίγα. Γυρίζω και βλέπω τον Θάνο με ολόκληρο το δικό του γλυκό. Περιμένω, περιμένω μπας και ξεκινήσει, τίποτε. Οπότε αφήνω πίσω τις ευγένιες, βουτάω το κουτάλι και αφου παρακάμπτω την Λατίνα που ήταν ανάμεσά μας, του πέρνω το μισό! Θάνο συγγνώμη αλλά αργούσες να το φας (είχες πιάσει τη κουβέντα) και γω καιροφυλακτούσα. Στην επόμενη συνάντηση ένα γλυκό κερασμένο απο μένα.
E...ας πρόσεχε...να ήταν πιο βιαστικός! :bleh::bleh::bleh:
 

thanosth

Member
Μηνύματα
3.372
Likes
6.871
Επόμενο Ταξίδι
Θάσος με ιστιοπλοϊκό!
Ταξίδι-Όνειρο
Happy Slam, AO
Η δίψα μου να επικοινωνήσω με οσο το δυνατόν περισσοτερα μέλη που γνώριζα για 1η φορά απο κοντά ήταν τοσο μεγάλη,,, που το γλυκό πέρασε σε 2η και 3η μοίρα...:haha:
 

latina

Member
Μηνύματα
1.414
Likes
298
Επόμενο Ταξίδι
??
Ταξίδι-Όνειρο
κούβα και ινδία
Εδώ που φτάσανε τα πράγματα πρέπει και γω να εξομολογηθώ μέρες που είναι ...Αφού έφαγα με την βοήθεια της φίλης μου του Cakenet και της Πηνελόπης το blackforest και το σουφλέ σοκολάτας μου φάνηκαν λίγα. Γυρίζω και βλέπω τον Θάνο με ολόκληρο το δικό του γλυκό. Περιμένω, περιμένω μπας και ξεκινήσει, τίποτε. Οπότε αφήνω πίσω τις ευγένιες, βουτάω το κουτάλι και αφου παρακάμπτω την Λατίνα που ήταν ανάμεσά μας, του πέρνω το μισό! Θάνο συγγνώμη αλλά αργούσες να το φας (είχες πιάσει τη κουβέντα) και γω καιροφυλακτούσα. Στην επόμενη συνάντηση ένα γλυκό κερασμένο απο μένα.
ουτε εσενα ηθελα να σε εκθεσω..κρατιομουν και δεν το ελεγα..
αλλα αφου τα πες μονη σου..να πω και εγω οτι τα πραγματα εγιναν ακριβως ετσι,χωρις ιχνος υπερβολης!!εγω κοιτουσα εντρομη!!!:shock::shock::shock::shock:
 

thanosth

Member
Μηνύματα
3.372
Likes
6.871
Επόμενο Ταξίδι
Θάσος με ιστιοπλοϊκό!
Ταξίδι-Όνειρο
Happy Slam, AO
Καλή μας Δωροθέα,
άλλες φωτό γιοκ?:haha::roll:
 

dik-7

Member
Μηνύματα
1.527
Likes
2.044
Επόμενο Ταξίδι
Θα δειξει!
Ταξίδι-Όνειρο
Νησια μπορα μπορα
Η Δωροθέα σε επτά λεπτά πετάει για Παρίσι, οπότε μετά την επιστροφή της.:bleh::bleh::bleh:
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.215
Μηνύματα
883.904
Μέλη
38.907
Νεότερο μέλος
Chrysostomos

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom