Συνάντηση το Πάσχα στην Κέρκυρα

meli

Member
Μηνύματα
1.261
Likes
365
Επόμενο Ταξίδι
...μηπως στην αγάπη???
Ταξίδι-Όνειρο
Ολος ο κόσμος
Ναι.Μ.Παρασκευη θα ειναι ενταξει!!!!:clap::clap:
Και κατα το μεσημερακι καλυτερα,πριν ξεκινησουν οι λιτανειες,γιατι μετα δεν θα βρισκουμε καρεκλα ουτε για ζητω...:D
sapienza,θες να το κοψουμε στη μεση τη διαδρομη για να μπορεσεις ναρθεις κι εσυ και να πουμε καμια Μαρινα Γουβιων-Κομμενο ή κάτι τετοιο???:roll:
Εαν δεν εχεις προβλημα τότε κεντρικά grek ή κοχλία για καλό καφέ, ουζάκι στα μουράγια, φοβερή θέα στο φαλιράκι..
Ακουω κι άλλες προτάσεις!!!:clap::clap:
Para tomar copas Yorgos?:):)
 

sapienza

Member
Μηνύματα
1.245
Likes
426
Επόμενο Ταξίδι
Roma
Ταξίδι-Όνειρο
Costiera Amalfitana
Ναι.Μ.Παρασκευη θα ειναι ενταξει!!!!:clap::clap:
Και κατα το μεσημερακι καλυτερα,πριν ξεκινησουν οι λιτανειες,γιατι μετα δεν θα βρισκουμε καρεκλα ουτε για ζητω...:D
sapienza,θες να το κοψουμε στη μεση τη διαδρομη για να μπορεσεις ναρθεις κι εσυ και να πουμε καμια Μαρινα Γουβιων-Κομμενο ή κάτι τετοιο???:roll:
Εαν δεν εχεις προβλημα τότε κεντρικά grek ή κοχλία για καλό καφέ, ουζάκι στα μουράγια, φοβερή θέα στο φαλιράκι..
Ακουω κι άλλες προτάσεις!!!:clap::clap:
Para tomar copas Yorgos?:):)
Επειδή δε θα είμαι με δικό μου αυτοκίνητο,όλα θα κριθούν τη τελευταία στιγμή..Αν είναι να κατέβουμε για τους επιτάφιους στη πόλη σίγουρα θα ρθω νωρίτερα να σας βρώ..Πωπω μάτια,ακούω κοχλία για καφέ και νοερά είμαι ήδη εκεί!!!!:clap:
Θα επικοινωνήσω απο Κέρκυρα για να δω τί έχετε κανονήσει και πιστεύω να μη χάσω τέτοιο γεγονός!!!;)
 

meli

Member
Μηνύματα
1.261
Likes
365
Επόμενο Ταξίδι
...μηπως στην αγάπη???
Ταξίδι-Όνειρο
Ολος ο κόσμος
Αυτο σου ελειπε!!!!!:mad::mad:
Κοιτα να τα κανονισεις!!! Συναντηση στο κοχλια,ολα τα λεφτα ετσι???:clap::clap::clap:
 

sapienza

Member
Μηνύματα
1.245
Likes
426
Επόμενο Ταξίδι
Roma
Ταξίδι-Όνειρο
Costiera Amalfitana
Αυτο σου ελειπε!!!!!:mad::mad:
Κοιτα να τα κανονισεις!!! Συναντηση στο κοχλια,ολα τα λεφτα ετσι???:clap::clap::clap:
Πήγαινε απο σήμερα μόνο να μας πιάκεις τάβολα..Δε νομίζω να βρούμε ούτε για πλάκα!!:haha:
 

meli

Member
Μηνύματα
1.261
Likes
365
Επόμενο Ταξίδι
...μηπως στην αγάπη???
Ταξίδι-Όνειρο
Ολος ο κόσμος
Ελατε εσεις,κι εγω θα κανω τα πρεπουμενα ρονια για να πιακω ταβολα!!:haha::haha:
 

sapienza

Member
Μηνύματα
1.245
Likes
426
Επόμενο Ταξίδι
Roma
Ταξίδι-Όνειρο
Costiera Amalfitana
Οκ μάτια,βιατζάρω αύριο κι απένα φτάκω ομιλούμε πάλε...Ελπίζω μόνο να μη γίνω κουτσούμπι αυτές τις μέρες και σχηματίσετε λάθος άποψη...:haha:

Παρασκευή πρωί μόλις τανίσω τις μποναγράτσιες μου και φροκαλήσω το πελιάβρι,θα μπω να δω τι κανονήσατε..Ιμπένιο...

Πιάκε εσύ τον παρτσενέβελο στον κοχλία και πες του οτι ερχόμαστε!!!!:clap:
Τα λέμε στους Κορφούς...:cool:
 

meli

Member
Μηνύματα
1.261
Likes
365
Επόμενο Ταξίδι
...μηπως στην αγάπη???
Ταξίδι-Όνειρο
Ολος ο κόσμος
Χα,χα,χα!!!!:haha::haha::haha::haha:
Ελοου μου σε περιμενω να αριβαρεις και αλαμπρατσαντε με ιντερεσσο να παρλαρουμε!!!:clap::clap:
 

sapienza

Member
Μηνύματα
1.245
Likes
426
Επόμενο Ταξίδι
Roma
Ταξίδι-Όνειρο
Costiera Amalfitana
Καλημέρα απο Κέρκυρα!!!!Πιο ωραίο καιρό δε θα μπορούσε να μας κάνει!!!Έλα να βλεπω τις προτάσεις σας....:clap:
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.666
Likes
50.513
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα
Ωραία, αποφασίζομεν και διατάσσομεν πως υπεύθυνη συντονισμού για τη συνάντηση ορίζεται η sapienza (πωπω, τρελό χώσιμο). Παρακαλούνται οι ενδιαφερόμενοι όπως επικοινωνήσουν μαζί της, εγώ θα είμαι στο δρόμο για τις επόμενες 18-20 ώρες.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.190
Μηνύματα
883.414
Μέλη
38.895
Νεότερο μέλος
tsala

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom