Συνάντηση Travelstories, Παρασκευή 26/3 στις 21:00 στην Craft Αμπελοκήπων

Μηνύματα
4.099
Likes
1.797
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
Δεν θα βγουμε για φαγητο Γιαννη!!! Θελω να ερθεις!!!! Αντε !!!:D
 

Glosoli

Member
Μηνύματα
403
Likes
314
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Ζηλανδία
Παιδιά μακάρι να τα καταφέρω και να ερθω. Σήμερα βγήκα από το Νοσοκομείο όπου ήμουν για 4 μέρες κοντά. Έγινε κάτι ξαφνικό και θέλει τελικά ανάρωση μιας και 1 Απριλίου φεύγω για Καναδά οι γιατροί με άγχωσαν λέγοντάς μου πως για 2 βδομάδες πρέπει να μείνω μέσα. Από ένα απόστημα στο περιαμυγδαλικό τέτοια τρεχάματα...
Ήρθε και η μάνα μου από Βέλγιο και με περιφρουρεί να μην βγαίνω από το σπίτι.
 

Earth Citizen

Member
Μηνύματα
2.859
Likes
7.077
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία, Λίμνες Καναδά
Παιδιά μακάρι να τα καταφέρω και να ερθω. Σήμερα βγήκα από το Νοσοκομείο όπου ήμουν για 4 μέρες κοντά. Έγινε κάτι ξαφνικό και θέλει τελικά ανάρωση μιας και 1 Απριλίου φεύγω για Καναδά οι γιατροί με άγχωσαν λέγοντάς μου πως για 2 βδομάδες πρέπει να μείνω μέσα. Από ένα απόστημα στο περιαμυγδαλικό τέτοια τρεχάματα...
Ήρθε και η μάνα μου από Βέλγιο και με περιφρουρεί να μην βγαίνω από το σπίτι.
Καταρχήν περαστικά!
Κατά δεύτερον έχεις 12 μέρες, οριακά δηλαδή 2 εβδομάδες οπότε ακόμα ελπίζεις! Παρηγοριά στον άρρωστο;)
 

Glosoli

Member
Μηνύματα
403
Likes
314
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Ζηλανδία
Καταρχήν περαστικά!
Κατά δεύτερον έχεις 12 μέρες, οριακά δηλαδή 2 εβδομάδες οπότε ακόμα ελπίζεις! Παρηγοριά στον άρρωστο;)
Χαχα σε ευχαριστώ πολύ ε ναι πια πλέον δεν νομίζω να είμαι ακόμα όπως είμαι τώρα. Πάντως φοβερό πράγμα ο ορός στο νοσοκομείο. 4 κίλα μέσα σε 4 ημέρες έχασα τέλειο!!! :ppp
 

CakeNet

Member
Μηνύματα
2.065
Likes
121
Επόμενο Ταξίδι
-
4 κιλά σε 4 μέρες, ε; :roll: Τέλεια...θέλω κι εγώ! :haha:

Καλή ανάρρωση!
 

EVIA

New Member
Μηνύματα
4
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
??????
Ταξίδι-Όνειρο
Βόρειο Σέλας
μεσα και γω!!!αναμενουμε λεπτομέρειες για τη συνάντηση!
 

despinav

Member
Μηνύματα
60
Likes
32
Επόμενο Ταξίδι
Ιορδανία
Ταξίδι-Όνειρο
Ινδία, Ταϋλάνδη
Παιδιά μακάρι να τα καταφέρω και να ερθω. Σήμερα βγήκα από το Νοσοκομείο όπου ήμουν για 4 μέρες κοντά. Έγινε κάτι ξαφνικό και θέλει τελικά ανάρωση μιας και 1 Απριλίου φεύγω για Καναδά οι γιατροί με άγχωσαν λέγοντάς μου πως για 2 βδομάδες πρέπει να μείνω μέσα. Από ένα απόστημα στο περιαμυγδαλικό τέτοια τρεχάματα...
Ήρθε και η μάνα μου από Βέλγιο και με περιφρουρεί να μην βγαίνω από το σπίτι.
Περαστικά και γρήγορα!!!!:D
 

XRISTOS71

Member
Μηνύματα
3.388
Likes
1.498
οσο πιο συντομα γίνει γνωστος ο χωρος που θα γινει η συναντηση τοσο το καλυτερο για όλους
να τελειώνουμε παιδια γιατι σιγουρα υπαρχουν και κάποιοι που περιμενουν ''ισως'' τον χωρο για να αποφασίσουν αν θα έρθουν
 

Zephyrous

Member
Μηνύματα
294
Likes
69
Επόμενο Ταξίδι
Πάτμος & Αλικαρνασσός
Ταξίδι-Όνειρο
Ν.Υ - Σαν Φραν. με πατινι
Περαστικα glosoli! Ελπιζω να καταφερεις να ερθεις τελικα!

Παιδια να ρωτησω κατι? Υπαρχουν ατομα που ενδιαφερονται να ερθουν στη συναντηση, αλλα μπορει να μην ερθουν αν δεν τους αρεσει το μαγαζι?

Σκοπευω να επισκευτω 2-3 χωρους, να τους δω κ να μιλησω με τους υπευθυνους. Μαλλον την πεμπτη θα γινει αυτο, γιατι πιο πριν ειμαι πηγμενος.

Οποιος εχει μερος να προτεινει μπορει παντα να μου στειλει πμ.:)
 

latina

Member
Μηνύματα
1.414
Likes
298
Επόμενο Ταξίδι
??
Ταξίδι-Όνειρο
κούβα και ινδία
περαστικα και απο εμενα glosoli!!
μετα την δηλωση σου για τον ορο και τα κιλα, εγω και ο cake ετοιμαζομαστε για οικειοθελη νοσηλεια!!:haha:

zephyrous, αυτο που σου λενε τα παιδια και νομιζω ειναι η γνωμη των περισσοτερων ειναι οτι οσο νωριτερα ξερουμε το μαγαζι, τοσο νωριτερα
θα οριστικοποιηθουν/ακυρωθουν συμμετοχες και ισως να προστεθουν κι αλλες..ναι, υπαρχει κοσμος που περιμενει να ανακοινωθει ο τοπος συναντησης για να δει τι θα κανει..
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.205
Μηνύματα
883.762
Μέλη
38.903
Νεότερο μέλος
Akis2002

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom