Συνάντηση Travelstories, 26/3 - Εντυπώσεις

penthesilia

Member
Μηνύματα
108
Likes
16
Επόμενο Ταξίδι
Μόναχο
Ταξίδι-Όνειρο
ΖΑΝΖΙΒΑΡΗ
Απ'ότι καταλαβαίνω όλοι περάσαμε πολύ ωραία στην συνάντηση μηδενός εξαιρουμένου. πέρα από τις γνωριμίες που έκανα, εγώ προσωπικά γέλασα πάρα πολύ και πραγματικά το ευχαριστήθηκα. (thanks chris 71- κ. σπόρε πρέπει να μεταφράσω;)
Ο Ζέφυρος σαν ούριος άνεμος που είναι πέταξε γρήγορα και θεωρώ ότι φρόντισε να είναι όλα στην εντέλεια (αφού τον γνώρισα αποφάσισα ότι δεν περίμενα τίποτα λιγότερο! )μπράβο και εις άλλα με υγεία.
Χάρηκα πολύ που γνώρισα άτομα ενδιαφέροντα και με περιεχόμενο. Θα συμφωνήσω με το φίλο σαϊτα , θα πρέπει οι συγκεντώσεις να γίνουν η εθιμοτυπία του μήνα . Επανάληψις μήτηρ πάσης μαθήσεως, άλλωστε.
Dorotija που είναι οι φωτογραφίες; -για καθαρή ικανοποίηση της ματαιοδοξίας μου αν μη τι άλλο-.
φιλιά σε όλους κι ευχαριστώ!!!

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ: αγνοείται κόκκινος αναπτήρας που προφανώς υπεξαιρέθη ασυναίσθητα από κάποιον ταλαντούχο κύριο που καθόταν δίπλα μου κατά την πόση της πέμπτης μπύρας. επιστροφές δεχόμεθα στην επόμενη συνάντηση. :)
 

hydronetta

Member
Μηνύματα
4.153
Likes
14.451
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
όπου δεν έχω πάει
Συγχαρητήρια για τη διοργάνωση. Ως πρωτοεμφανιζόμενος σε travelstories σύναξη, ομολογώ ότι εντυπωσιάστηκα από τη προσέλευση μελών και φίλων και το υπέροχο βαβουριάρικο κλίμα (σαν γνωστοί από παλιά). Λυπάμαι που λόγω ....συστολής δεν γνώρισα τους πάντες. Οι εντυπώσεις μου από την επαφή με ανθρώπους που ήδη είχα μιλήσει μέσω φόρουμ, αλλά και η γνωριμία με νέους ήταν εξαιρετική!! Μπράβο στο Ζέφυρο και εις άλλα!!!
 

NTINA

Member
Μηνύματα
820
Likes
146
Επόμενο Ταξίδι
Άγραφα
Ταξίδι-Όνειρο
Γουατεμάλα
Ευτυχώς που πήγα νωρίς και τουλάχιστον για καμιά ώρα θυμόμουν
πρόσωπα και ιστορίες, μετά έχασα τη μπάλα τελείως
Καπετάνιε μπορεί στην Κούβα να στερηθήκαμε τη μπύρα αλλά στην Craft
βγάλαμε τ αποθημένα μας. Και η ρακή σου νέκταρ.
Ρενάτα τελικά ο Κλούνεης δεν φάνηκε αλλά έσκασε μύτη καλύτερος:clap:
Yiorgo,Stelanna ,Glosoli σας ψάξαμε στο πλήθος αλλά....
Rosa μας έλειψες,να προσέχεις:lol:
Αγαπητέ Vaga η παλιοσειρά ήπιε στην Υγειά σου,την επομενη φορά
κανόνισε να ρθεις.

Είσασταν όλοι υπέροχοι.Είχα αρκετό καιρό να περάσω τόσο καλά.
 

kalspiros

Member
Μηνύματα
2.554
Likes
3.988
Επόμενο Ταξίδι
remaining UK
Ταξίδι-Όνειρο
yeah, whatever...
καλάζνικοφ είπαμε :)
 
Μηνύματα
4.099
Likes
1.797
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
κεγω με την καραμπινα μου!!!;)
εσυ μωρο μου δεν εχεις καμια σχεση με την "νοικυρα σε απογνωση"!!
εχουμε και ντοκουμεντα φωτογραφικα γεματα με τσαχπινικα λατιν σκερτσα!:bleh::bleh:
 

malysa

Member
Μηνύματα
1.047
Likes
1.827
Επόμενο Ταξίδι
έλα μου ντε...
Ταξίδι-Όνειρο
3η βραχονησίδα αριστερά
Latina για την συνάντηση πειραιωτών είμαι μέσα!! Χρησιμοποιησε τα κονε σου!!!

... να παίξουν στο κουίζ που πρότεινε η Υβόννη και αυτοί που έχουν αλτσχαιμερ!!!!! (εγώ δηλαδή :haha:)
Ασε και αλλοι έχουν αλτσάχμερ Κate-7, πειραιώτισσα.
Πάντως θυμάμαι την ατάκα του συζύγου σου, όταν συστήθηκα και ρώτησα "εσείς ποιο Nickname εχετε?" .... απάντησή του : " Κατε-7 +1":haha::haha:

Αντε παιδιά και σε αχνιστά μύδια :clap:

Αντε να σου θυμίσω εγώ. Ξέχασες την Kate7 και τη neraida.
Να σαι καλά dik-7 :clap:

Γιατί δεν με συμπαθείς; Επειδή σου έφαγα όλα τα λουκάνικα;:bleh: Επειδή σε έχω βγάλει αλκοολική στην ιστορία του Σουδιανού:roll:; Γιατί άραγε;:roll:
Οχι βρε, σε μισώ γιατί άργησες να συναποφασίσεις για τα λουκάνικα και γιατί....ήπιες όλη τη ρακή :haha:
 

christos71

Banned
Μηνύματα
126
Likes
17
ωραια λοιπον ολα στη θεση τους, βρεθηκε που παει η κουπα, και οι δυο κοκκινοι αναπτηρες...
 

Pandora

Member
Μηνύματα
2.803
Likes
961
Επόμενο Ταξίδι
θα δείξει...
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία
Αντε παιδιά και σε αχνιστά μύδια :clap:

Μύδια ακούω...παρούσα καλέ κυρία...μη με ξεχάσατε...:D

ΥΓ. Για κάντε και μια βόλτα στο ποστ με την Ιαπωνική κεραμική...ο Hydronetta είχε μια καταπληκτική ιδέα για μετά τις 13/4/...;):D
 

Zephyrous

Member
Μηνύματα
294
Likes
69
Επόμενο Ταξίδι
Πάτμος & Αλικαρνασσός
Ταξίδι-Όνειρο
Ν.Υ - Σαν Φραν. με πατινι
ωραια λοιπον ολα στη θεση τους, βρεθηκε που παει η κουπα, και οι δυο κοκκινοι αναπτηρες...
ο,τι χαθηκε/ξεχαστηκε την παρασκευη βρεθηκε στα χερια σου δηλαδη! Χμμμ... τυχαιο? :haha:



πλακιτσα, πλακιτσα...
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.254
Μηνύματα
885.072
Μέλη
38.933
Νεότερο μέλος
athgouletas

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom