Συνάντηση Travelstories, 26/3 - Εντυπώσεις

kalspiros

Member
Μηνύματα
2.554
Likes
3.988
Επόμενο Ταξίδι
remaining UK
Ταξίδι-Όνειρο
yeah, whatever...
Να μην κοκκινίζεις καθόλου! Απλώς να εύχεσαι να χαιρετήσαμε τον ίδιο «εξωσχολικό» για να περιοριστεί η ξεφτίλα!! :) :) :) (ναι ναι κι εγώ την πάτησα!)
 
Last edited by a moderator:

coconut

Member
Μηνύματα
167
Likes
25
Επόμενο Ταξίδι
;;;;
Ταξίδι-Όνειρο
Θιβετ
Παιδια να πω κι εγω οτι εμεινα ενθουσιασμενη απο την συναντηση!
Ηταν πραγματικα πολυ περιεργο συναισθημα, να χαιρετας και να μιλας με αγνωστους ανθρωπους στην ουσια, αλλα και οικιους συναμα!
Ηταν μια πολυ ευχαριστη βραδια. Δεν μιλησα με παρα πολλους,ομως για αρχη καλα ηταν.
Να οργανωσουμε συντομα την επομενη συναντηση!!!!!!!!
 

christos71

Banned
Μηνύματα
126
Likes
17
ANAKOIΝΩΣΗ
μετα τη βραδια στο Κραφτ, βρεθηκαν στην κατοχη μου τα κατωθι αντικειμενα, κατω απο αδιευκρινιστες συνθηκες:
1. Μια κουπα απο αυτες που κληρωθηκαν. οποιος την εχασε/ξεχασε να επικοινωνησει για να του την επιστρεψω.
2. Δυο αναπτηρες μπικ κοκκινοι, που κατα λαθος και μηχανικα τσεπωσα στη διαρκεια της νυχτας. οποιος τους εχασε, να στειλει μνμ.
 
Μηνύματα
4.099
Likes
1.797
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
Να μην κοκκινίζεις καθόλου! Απλώς να εύχεσαι να χαιρετήσαμε τον ίδιο «εξωσχολικό» για να περιοριστεί η ξέφτια!! :) :) :) (ναι ναι κι εγώ την πάτησα!)
Παντως Σπυρο εγω σε περιμενα με κοκκινη κομη και μας ηρθες μελαχροινακι!
Το καπελο που ηταν ?:haha::haha:
 
Last edited by a moderator:

Dorotija

Member
Μηνύματα
1.297
Likes
701
Επόμενο Ταξίδι
Να είναι η Κρακοβία?
Ταξίδι-Όνειρο
Yemen
Να μην κοκκινίζεις καθόλου! Απλώς να εύχεσαι να χαιρετήσαμε τον ίδιο «εξωσχολικό» για να περιοριστεί η ξέφτια!! :) :) :) (ναι ναι κι εγώ την πάτησα!)
Γιατί ρε παιδιά? εγώ που σε μια δόση έκανα.. πόρτα, ξεχώριζα τους δικούς μας από το ψαρωμένο δεν-ξερω-που-βρίσκομαι ύφος τους!

Εγώ πάντως ξεφτίλα έγινα όταν, μετά την παραπάνω ατάκα του σπύρου, η μισή μου μπίρα βρέθηκε στο πάτωμα... :haha:

Παντως Σπυρο εγω σε περιμενα με κοκκινη κομη και μας ηρθες μελαχροινακι!
Το καπελο που ηταν ?:haha::haha:
Μα.. το κρατούσε μαζι! Και το μόστραρε κιόλας! αλλά που να πάρεις χαμπάρι μετά από τόσες μεγάλες μαύρες....
 
Last edited by a moderator:

dik-7

Member
Μηνύματα
1.527
Likes
2.044
Επόμενο Ταξίδι
Θα δειξει!
Ταξίδι-Όνειρο
Νησια μπορα μπορα
ANAKOIΝΩΣΗ
μετα τη βραδια στο Κραφτ, βρεθηκαν στην κατοχη μου τα κατωθι αντικειμενα, κατω απο αδιευκρινιστες συνθηκες:
1. Μια κουπα απο αυτες που κληρωθηκαν. οποιος την εχασε/ξεχασε να επικοινωνησει για να του την επιστρεψω.
Την απώλεια της κούπας έχει δηλώσει πιο πάνω ο giannis1966. Συνενοήσου μαζί του για την επιστροφή.
 
Μηνύματα
1.666
Likes
1.327
Επόμενο Ταξίδι
Κρακοβία-Βαρσοβία
Ταξίδι-Όνειρο
...Ιθάκη...
ANAKOIΝΩΣΗ
μετα τη βραδια στο Κραφτ, βρεθηκαν στην κατοχη μου τα κατωθι αντικειμενα, κατω απο αδιευκρινιστες συνθηκες:
2. Δυο αναπτηρες μπικ κοκκινοι, που κατα λαθος και μηχανικα τσεπωσα στη διαρκεια της νυχτας. οποιος τους εχασε, να στειλει μνμ.
Χαμένο κορμί μου βούτηξες τον αναπτήρα,:shark: σε συγχωρώ όμως γιατί στην προηγούμενη συνάντηση μας με κέρναγες και τσιγάρα.

Εκθεση της μαθήτριας Μ.Α.
«Πως πέρασα στη συνάντηση 26/3 9.00 μμ».....

Ιοanna karagianni, δεν σε χωνεύω καθόλου...
υ.γ.Koυίζ (ζήλεψα από thimios8863) :
Βρείτε ποιά από τα παραπάνω είναι αναληθή... :haha:
Γιατί δεν με συμπαθείς; Επειδή σου έφαγα όλα τα λουκάνικα;:bleh: Επειδή σε έχω βγάλει αλκοολική στην ιστορία του Σουδιανού:roll:; Γιατί άραγε;:roll:

Ωραία τα είπατε ως τώρα παιδιά και μου λύσατε και μια απορία, έβλεπα τον κόσμο να μπαίνει φοβισμένος στην τουαλέτα και να με κοιτάζει με έναν πανικό στο μάτι, τώρα ξέρω ότι περνούσαν όλοι από στενό μαρκάρισμα μέχρι να φτάσουν στο καζανάκι.

Η βραδιά ήταν και για μένα πολύ ευχάριστη, καταρχήν ήμουν πλέον ανάμεσα σε ανθρώπους που τους ξέρω ήδη καλά και τους αγαπάω (Ntina, Malysa, Pandora, Dorotija κτλ) και συνάντησα και κάποιους που ανυπομονούσα πολύ να γνωρίσω. Θα ξαναπώ ότι χάρηκα πολύ που γνώρισα επιτέλους από κοντά τον Σουδιανό, που ξεκόλλησα στο μυαλό μου τον Σπύρο από τον Τρελοκαπελά (Πολύ καλύτερος είναι ο Σπύρος μας) , που ζήλεψα την Υβόνη για το ταξίδι της, που γνώρισα τον Hidronetta, που μίλησα με την coconut, που ξανασυνάντησα την Vasso και τον άντρα της… κτλ Θα μπορούσα να απαριθμώ ονόματα με τις αράδες ήσασταν όλοι τόσο ξεχωριστοί, και εγώ πολύ τυχερή που είχα την ευκαιρία να σας χαρώ έστω και για ένα βράδυ.
 

σαιτας

Member
Μηνύματα
696
Likes
372
αφου ολοι μειναμε τοσο ικανοποιημενοι, γιατι δεν το κανονιζουμε μια φορα τον μηνα ή κατι τετοιο, π.χ. την πρωτη παρασκευη καθε μηνα, ετσι ωστε να μην χανουμε την προσωπικη επαφη ? ασε που μπορει να κανονιστει και κανενα μεγαλο ταξιδι με πολλους.
 

kalspiros

Member
Μηνύματα
2.554
Likes
3.988
Επόμενο Ταξίδι
remaining UK
Ταξίδι-Όνειρο
yeah, whatever...
Παντως Σπυρο εγω σε περιμενα με κοκκινη κομη και μας ηρθες μελαχροινακι!
Το καπελο που ηταν ?:haha::haha:
Εσύ είχες συλλέξει τις πληροφορίες σου και με στάμπαρες με το «γεια»! κι εσείς όμως δεν ήσασταν ξηγημένες. Ούτε εσύ τα πατούμενά σου, ούτε η Dorothy.. (τις D1000 τις π.χ..........)

ξεκόλλησα στο μυαλό μου τον Σπύρο από τον Τρελοκαπελά
Αυτό είναι το πιο ισχυρό κίνητρο για να αλλάξω avatar!!!:bleh:
 
Μηνύματα
4.099
Likes
1.797
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
Εεε αν ηταν ετσι τοτε επρεπε να ερχοταν ο soudianos με το σομπρερο του, ο LeftrisB με τον ονο του και ο Samion με το σαπιοκαραβο:haha::haha:
 

Kate7

Member
Μηνύματα
122
Likes
15
Επόμενο Ταξίδι
Europe roadtrip by moto
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία
Μιας και πίνω καφεδάκι στην καινούρια κούπα που κέρδισα .. :clap: σκεφτομαι... τι εγιναν αυτές οι φωτο ????
Ποσταρετε τις να γελάσουμε!!!:D
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.254
Μηνύματα
885.057
Μέλη
38.933
Νεότερο μέλος
athgouletas

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom