Συνάντηση Travelstories, 26/3 - Εντυπώσεις

Earth Citizen

Member
Μηνύματα
2.859
Likes
7.077
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία, Λίμνες Καναδά
Κι εγώ παιδιά χάρηκα που σας γνώρισα (όχι όλους είναι η αλήθεια αλλά θα υπάρξουν κι άλλες ευκαιρίες ελπίζω!)!! Πέρασα πολύ όμορφα, το μέρος πολύ καλό και η όλη οργάνωση επίσης (άντε πάλι ένα ακόμα ευχαριστώ στο Zephyrous, θα έχει βαρεθεί να το ακούει)!
Τι καλά, τώρα πλέον τα avatar συσχετίστηκαν και με κανονικές φάτσες στο μυαλό μου:D
 

Earth Citizen

Member
Μηνύματα
2.859
Likes
7.077
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία, Λίμνες Καναδά
Πραγματικά στεναχωρηθηκα παιδια που δεν μπορεσα να έρθω. Ειμαι σιγουρος πως θα περασατε παρα πολυ ομορφα. Αλλα δεν υπαρχει περιπτωση καποιος με εχει καταραστει αυτες τις 2 εβδομαδες δεν μπορω να το εξηγησω. Γιατι μετα το αποστημα ηρθε και μια φαρυγγιτιδα και μια απονευρωση δοντιου και με εχουν καπως πεθανει. Σε λιγες μερες τουλαχιστον φευγω για Καναδα. Την επομενη φορα σιγουρα θα ειμαι πιο τυχερος.

Κοίτα που εσύ πρωτοέριξες την ιδέα και τελικά δεν τα κατάφερες:(
Δεν πειράζει, θα υπάρξουν κι άλλες συναντήσεις σίγουρα! Να γίνεις γρήγορα καλά και να περάσεις τέλεια στον Καναδά:D
 

dik-7

Member
Μηνύματα
1.527
Likes
2.044
Επόμενο Ταξίδι
Θα δειξει!
Ταξίδι-Όνειρο
Νησια μπορα μπορα
Kαι εγώ έχω να δηλώσω τα καλύτερα, καθώς η συνάντηση ήταν super.
To κέφι άφθονο και ακόμη πιο άφθονη έρεε η μπύρα.
Χάρηκα ιδιαίτερα που ξαναείδα παλιούς γνωστούς, αλλά και που γνώρισα νέα άτομα.
Φυσικά και εγώ δεν κατάφερα να μιλήσω με όλους, καθώς η προσέλευση ξεπέρασε κάθε προηγούμενο.
Το σινάφι μου εκπροσωπήθηκε επάξια, όπως και η πόλη μου με την ομαδάρα μας, αν και παίζαμε εκτός εδρας.
Ένα μεγάλο ευχαριστώ στο soudiano που έκανε ολόκληρο ταξίδι και μας κέρασε και τσικουδιά.
Pandora ελπίζω να είσαι μια χαρά από το μικροατύχημα που είχες.
LeftrisB την επόμενη φορά που θα τα πούμε, μπορεί να έχεις πάρει και κανονική κούπα και όχι μόνο αυτή που κέρδισες στη στημένη κλήρωση, την οποία κατήγγειλα, καθώς οι όροι του διαγωνισμού δεν είχαν κατατεθεί σε συμβολαιογράφο:haha::haha::haha:.
Pinelopi χάρηκα που τα είπαμε και είχα την ευκαιρία να σε ευχαριστήσω για τη βοήθεια που μου προσέφερες για το ταξίδι στη Γερμανία.
Αθηνα123 καλή σταδιοδρομία και καλά ταξίδια. Περιμένουμε να γράψεις στο forum και τις συναδέλφισες.
Samion ελπίζω την επόμενη φορά να πούμε περισσότερα για τις κρουαζιέρες
Neraida καλά πήγαινε-έλα (ξέρεις εσύ)
Thimios μη σκας το Παρίσι σε ξαναπεριμένει για να σηκώσουμε το Ευρωπαικό.
Κalspiro, coconut, malysa, pigi dikaiou, NTINA, travellina, EarthCitizen, Bahari, Varsa, interted, gianni 1966, ioanna karagianni, Kate7 χάρηκα που τα είπαμε έστω και για λίγο.
Συγγνώμη όσους ξέχασα.
Για τα υπόλοιπα νούμερα-μέλη που ήδη γνώριζα τι να πώ. Να στε καλά και θα τα ξαναπούμε σύντομα.
Ζephyrous σε ευχαριστούμε για τη διοργάνωση και για το κέφι σου.
Ένα τεράστιο ευχαριστώ στον ακούραστο Defkalion και τους υπόλοιπους admin, γιατί χωρίς αυτούς δε θα υπήρχε το forum, δε θα γίνονταν αυτές οι συναντήσεις και δε θα είχαμε γνωριστεί μεταξύ μας.
Sporo καταγγέλω ότι με το που γύρισες σπίτι ξεκίνησες να διαγράφεις και να μεταφέρεις μηνύματα.
Dorotija απαιτούμε άμεσα φωτορεπορτάζ. Βγαλτα όλα στη φόρα:bleh::bleh::bleh:
Αντε πότε θα γίνει η επόμενη συνάντηση;:clap::clap::clap:
 

Dva Srca

Member
Μηνύματα
558
Likes
1.053
Επόμενο Ταξίδι
ΗΠΑ
Ταξίδι-Όνειρο
Οπουδήποτε Πολυνησία
Πολλούς από εσάς δεν κατάφερα να σας γνωρίσω ούτε να κάνουμε τις απαραίτητες συστάσεις, είχε πολύ κόσμο και δυστυχώς έκατσα μόνο μέχρι τις 12, επειδή είχα και άλλη υποχρέωση μετά. Δυστυχώς δεν κατάφερα να γνωρίσω τον Kalspiro (δεν ήξερα ότι θα ήσουν εκεί θα σε ζήταγα προσωπικά!!! :() Ούτε την Earth Citizen που ήθελα δε γνώρισα, τώρα που πόσταρε και το θυμήθηκα. Σε κάθε περίπτωση, νομίζω η πρώτη μου τραβελστορίτικη συνάντηση στέφθηκε με σχετική επιτυχία. Στην επόμενη θα είναι καλύτερα για μένα. Συγχαρητήρια σε όλους σας και ειδικά στον Zephyrous!
 

Earth Citizen

Member
Μηνύματα
2.859
Likes
7.077
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία, Λίμνες Καναδά
Ούτε την Earth Citizen που ήθελα δε γνώρισα, τώρα που πόσταρε και το θυμήθηκα.
Ντροπή και στους 2 μας! Κι εγώ ήθελα αλλά δεν ψάξαμε αρκετά ο ένας τον άλλον μου φαίνεται:haha: Ρώτησα μερικούς αλλά δεν κατάφερα να σε βρω! Την επόμενη φορα,ε?;)
 

ioanna_fr

Member
Μηνύματα
39
Likes
3
Επόμενο Ταξίδι
Βιετνάμ
thimio, η παρηγοριά σου ήταν άστα να πάνε! πρέπει να το δουλέψεις πολύ! Μπράβο ρε παιδιά , πάντα τέτοια!
 

Leftris B

Member
Μηνύματα
1.784
Likes
1.111
Επόμενο Ταξίδι
τοσκάνη
Ταξίδι-Όνειρο
japan
όλα τα αστέρια μαζεμένα σε τόσο λίγα τετραγωνικά? πραγματικά χάρηκα που γνώρισα τους νέους και ξαναείδα τους παλιούς, βασικά στελέχη απουσιάζαν στις 4 γωνιές του παγκόσμιου χάρτη όπως αρμόζει στην παρέα μας... εις το επανιδείν, εγώ δηλώνω από τωρα για το επόμενο...:D zeph είναι βαρύ το φορτίο που ανέλαβες ( έχεις μπλέξει πολύ άσχημα αλλά δε το κατάλαβες ακόμη:haha:)
 
Μηνύματα
55
Likes
5
Επόμενο Ταξίδι
Αιγαίο
Ταξίδι-Όνειρο
Ιρλανδια, Σιβηρία,Sealand
Και εγω χαρηκα πολυ που σας γνωρισα, αγαπητοι συνταξιδιωτες, η παρεα σας ηταν πολυ ευχαριστη και ενδιαφερουσα! Ποτε ειναι η επομενη συναντηση ειπαμε;Για να γνωρισω και οσους δεν γνωρισα σε αυτη:D
Zephyrous, συγχαρητηρια για την οργανωση!!
 

Dva Srca

Member
Μηνύματα
558
Likes
1.053
Επόμενο Ταξίδι
ΗΠΑ
Ταξίδι-Όνειρο
Οπουδήποτε Πολυνησία
Ντροπή και στους 2 μας! Κι εγώ ήθελα αλλά δεν ψάξαμε αρκετά ο ένας τον άλλον μου φαίνεται:haha: Ρώτησα μερικούς αλλά δεν κατάφερα να σε βρω! Την επόμενη φορα,ε?;)
Να σου πω την αλήθεια είχα σκοπό να αναζητήσω καμια δεκαριά συγκεκριμένα άτομα στη συνάντηση, ωστόσο με τον κόσμο ψιλοχάθηκα και μετά μόνο 2-3 θυμήθηκα να ρωτήσω αν έχουν έρθει. Στην πορεία εν τω μεταξύ γνωρίστηκα και με άλλα μέλη και πιάσαμε συζήτηση, οπότε έφτασε 12 και δεν πρόλαβα να δω τους υπολοίπους!
 

Leftris B

Member
Μηνύματα
1.784
Likes
1.111
Επόμενο Ταξίδι
τοσκάνη
Ταξίδι-Όνειρο
japan
ξέχασα να σας ευχαριστήσω και για την κούπα που κέρδισα με το σπαθί μου...:bleh: (μη με πείτε και γαιδούρι!!)
 

kalspiros

Member
Μηνύματα
2.554
Likes
3.986
Επόμενο Ταξίδι
remaining UK
Ταξίδι-Όνειρο
yeah, whatever...
ΠολλΔυστυχώς δεν κατάφερα να γνωρίσω τον Kalspiro
Ρε Dva εγώ σ' έψαξα κάποια στιγμή και μου είπαν ότι δεν ήρθες! Πέρασες πολύ incognito. Από την άλλη δε, ανέμιζα τον madhatter σε όλη την συνάντηση. Πως και δεν με είδες, απορώ!!!

Ναι Βολιώτη, τα φώτα σε πείραξαν εσένα! Που να κάνεις τόσα χιλιόμετρα, μόνο ενδοφλέβια που δεν τα κατεβάσατε τα ξύδια (είχες και τον μικροβιολόγο από κοντά, θα βοηθούσε στις ενέσεις!)
 
Last edited by a moderator:

latina

Member
Μηνύματα
1.414
Likes
298
Επόμενο Ταξίδι
??
Ταξίδι-Όνειρο
κούβα και ινδία
buenos dias a todos!!μαλλον ξυπνησα τελευταια απ' ολους..:oops:..
anyway, περασαμε σουπερ χθες!!το κεφαλι μου ακομη γυριζει (να σημειωθει οτι δεν ηπια πολυ)!!!

χαρηκα πολυ που γνωρισα τους παλιους και καινουργιους που συναντησα πρωτη φορα και που ξαναειδα οσους ηδη γνωριζα!!

-οσοι ηρθαν χθες, χωρις να ειναι μελη του φορουμ, επιβαλλεται να εγγραφουν ΑΜΕΣΑ!!
-καταγγελλω κεγω την κληρωση ως στημενη..ειδα με τα ιδια μου τα ματια τον sporo να τα τσεπωνει χοντρα απο το leftri...
-οι πειραιωτες ειμαστε δυναμη στο φορουμ και πολυ χαιρομαι!!:clap:
-MHN βαλλετε τιποτα ξοφλο - φωτος στο φορουμ....γιατι μετα θα τρεχουμε να κρυφτουμε..

ps.dva scra kai sally νομιζω οτι δεν σας ειδα καθολου..μα καλα που καθοσασταν??
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.215
Μηνύματα
883.841
Μέλη
38.904
Νεότερο μέλος
pstrougaris@yahoo

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom