Συνάντηση Travelstories, 26/3 - Εντυπώσεις

latina

Member
Μηνύματα
1.414
Likes
298
Επόμενο Ταξίδι
??
Ταξίδι-Όνειρο
κούβα και ινδία
Latina κοίτα μη σε διαγράψει πρώτα ο Defkalion από το φόρουμ.
Άκου εκεί παλαιό μέλος να γράφει greeklish:bleh::bleh::bleh:
Aγωγή θα κάνουν στον CakeNet. Eσύ ειδικεύεσαι στο ποινικό, μην ξεχνάς:haha::haha::haha:
1.τα greeklish τα διορθωσα πριν καν το καταλαβεις..
2.ο cake ειναι ειδικη περιπτωση (αδυναμια βλεπεις!) γιαυτο και τον εχω αναλαβει εξ ολοκληρου!
 

CakeNet

Member
Μηνύματα
2.065
Likes
121
Επόμενο Ταξίδι
-
Ε...τι να κάνουμε...με τόσες νομικές υποθέσεις, πως να με εκπροσωπεί μόνο ένας δικηγόρος; Θα αποτελέσετε και οι δύο στελέχη του νομικού μου τμήματος! χα χα
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.405
Likes
17.235
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
γελωντας,σαν βραβειο,με αιτιολογια οτι ειμαι ο πρωτος που εγραψε μια και μονη δημοφιλη ιστορια, η οποια τακα τακα και χωρις να ολοκληρωθει πηγε γραμμη στον κουβα.
Για την ακρίβεια, το βραβείο ήταν επειδή η ιστορία αυτή ήταν η μόνη που αυτοδιαγράφηκε από τον συγγραφέα της, γεγονός που πράγματι ήταν πρωτοτυπία.

1.τα greeklish τα διορθωσα πριν καν το καταλαβεις..
Πρέπει να ήσουν πιο γρήγορη κι'από τον ίσκιο σου, γιατί δεν πρόλαβα ούτε εγώ να τα δω :D
 

vukostas

Member
Μηνύματα
20
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
ΑΛΑΣΚΑ
Ταξίδι-Όνειρο
ΜΑΟΥΙ
Ηταν ολα υπεροχα. Χαρηκα παρα πολυ για οσα ατομα ειχα την τιμη να γνωρισω, και για τα παιδια που γνωριζα ηδη και τα ξαναειπαμε.. Παντα τετοια, παντα κουπες..(LeftrisB) ;)
Zeph, καλη δουλεια φιλε.- (κυριε πρεσβη, μας κακομαθαινετε)
 

malysa

Member
Μηνύματα
1.047
Likes
1.827
Επόμενο Ταξίδι
έλα μου ντε...
Ταξίδι-Όνειρο
3η βραχονησίδα αριστερά
Οι περισσότερες φώτο είναι στα χέρια της Dorotija.
Στο χέρι της είναι λοιπόν να μας ξεφτιλίσει.
Ανεπιβεβαίωτες πληροφορίες αναφέρουν ότι από αύριο θα στέλνει π.μ. σε κάθε φωτογραφιζόμενο, ζητώντας του χρήματα για να μη δημοσιοποιήσει τη φάτσα του.:haha::haha::haha:

:clap::clap::clap::clap:
 

chrikky

Member
Μηνύματα
1.122
Likes
274
Επόμενο Ταξίδι
Στη Μόσχα αδερφές μου...
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη ξανά...
Κάλλιο αργά παρά ποτέ, ας γράψω κι εγώ...:cool:

Οφείλω να ομολογήσω αρχικά, ότι διαβάζοντας το ποστ του Δευκαλίωνα, το μυαλό μου πήγε στην αρχή αυτού του έτους, όταν δίνοντας προσωπικές ευχές με κάποια παιδιά που έχω γνωριστεί καλύτερα από εδώ μέσα, κάναμε έναν απολογισμό της προηγούμενης χρονιάς και αποφανθήκαμε ότι ένα από τα καλύτερα πράγματα που μας συνέβη μέσα στο 2009 ήταν και η γνωριμία μας... :rolleyes:

Όπως ακριβώς λέει και ο Def λοιπόν, είναι πραγματικά σημαντικό έστω και 2 άνθρωποι να μπορέσουν μέσα από ένα ταξιδιωτικό site να γνωριστούν καλύτερα, να γίνουν φίλοι, να πάνε ταξίδια μαζί... Και αυτό είναι κάτι που, όπως λέει και μια γνωστή διαφήμιση, είναι ανεκτίμητο...

Αυτά για τους φίλους μου, όσους ήξερα ήδη, είτε τους βλέπω ή τους μιλάω καθημερινά, είτε πιο σπάνια, κάθε μας συνάντηση όμως με κάνει να περνάω πολύ καλά.

Για τα παιδιά που γνώρισα χθες, για πρώτη ή δεύτερη φορά, χαίρομαι πραγματικά πολύ για τον καθένα ξεχωριστά, είτε μιλήσαμε περισσότερο, είτε λίγο... Γι' αυτούς που δε μίλησα καθόλου (είναι και αυτή η συστολή που αναφέρει ο hydronetta) πάντα υπάρχει η επόμενη φορά...

Όπως και να έχει πάντως, όπως έχω αναφέρει και παλαιότερα, το travelstories συνέχεια μου αποδεικνύει γιατί είναι ένα φόρουμ με ξεχωριστή ποιότητα ανθρώπων και γι' αυτό δεν το εγκαταλείπεις ποτέ... ακόμη κι δεν γράφεις πια τόσο πολύ... :rolleyes:

(τόσο σοβαρό και καθόλου ξοφλοποστ, νομίζω είχα καιρό να γράψω :bleh:)

Υ.Γ. Μια ειδική μνεία για τη γειτόνισσα Pandora που μας τρόμαξε λίγο.. Ελπίζω να είσαι καλά... :p
 

Leftris B

Member
Μηνύματα
1.784
Likes
1.111
Επόμενο Ταξίδι
τοσκάνη
Ταξίδι-Όνειρο
japan
Ο Λευτέρης έφυγε πανηγυρίζοντας στην Αλεξάνδρας με την κούπα υψωμένη :haha::haha:

Δεν ξέρω μήπως πήγε και από το γήπεδο μετά :haha:
εννοείται ότι έκανα και έφαγα τον γύρο του θριάμβου:haha:
vukostas που είσαι εξαφανίστηκες:bleh:
 

astral

Member
Μηνύματα
776
Likes
139
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Περού - Αργεντινή
Έχω διαβάσει όλες τις..ανταποκρίσεις κι έχω να πω μόνο ένα πράγμα:
ζηλεύω απίστευτα!!!!!!!!!!! :(
Η επόμενη φορά δε μου γλιτώνει όμως, θα έρθω οπωσδήποτε να σας γνωρίσω κι από κοντά
 
Μηνύματα
1.666
Likes
1.327
Επόμενο Ταξίδι
Κρακοβία-Βαρσοβία
Ταξίδι-Όνειρο
...Ιθάκη...
Τι τον έκανες το γύρο θριάμβου τι τον έκανες; :haha::haha::haha:
Τον έφαγε, ξέρεις με τζατζίκι, πατάτες, άντε να χρησιμοποίησε και την κούπα για να πιεί μια μπύρα.
 

Leftris B

Member
Μηνύματα
1.784
Likes
1.111
Επόμενο Ταξίδι
τοσκάνη
Ταξίδι-Όνειρο
japan
μετά τις 4 μπύρες που ήπια να μη φάω κι έναν γύρο?:bleh::bleh::bleh: καλά τέλεια ήταν οι πειραιώτες ήρθαν στο κέντρο ελπίζοντας να πάρουν μία κούπα έστω και για καφέ:haha: τελικά αποχώρησαν με τπτ:haha: για να μη γίνουν επεισόδια ανεπιβεβαίωτες φήμες λένε ότι ζήτησαν και ήρθαν από τον πειραιά 3 εισαγγελείς και 2 μεγαλοδικηγόροι:D χαμός μιλάμε. εγώ από την άλλη κέρασα μερικές μπύρες για δημόσιες σχέσεις και λάδωσα:D τον μπάρμαν για την επερχόμενη κλήρωση... (έπαιρνα μία μπύρα έδινα 50ρικο ''έλα μωρέ εντάξει είμαστε'' μιλάμε για κυριλέ δωροδοκία)
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.221
Μηνύματα
884.150
Μέλη
38.912
Νεότερο μέλος
Aza

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom