Συναντηση Τραβελστοριστων στα Χανια

rethimno

Member
Μηνύματα
1.770
Likes
1.052
Επόμενο Ταξίδι
Λεσβος
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κοσμου
:clap::clap:
να ευχαριστησουμε βεβαια τη varsa για την αφορμη και την Ευη για την οργανωση και γενικα ολη της την προσφορα:clap::clap::clap:
Εφη σε ευχαριστω....
Στο τοπικ των Χανιων περασαμε τις 30 σελιδες , η Varsa ηταν η αφορμη οπως εγραψες για τη συναντηση, αλλα η βοηθεια και η πληροφορηση ήταν συλογικη απο ΟΛΟΥΣ
 

rethimno

Member
Μηνύματα
1.770
Likes
1.052
Επόμενο Ταξίδι
Λεσβος
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κοσμου
Tι επιασε το ματακι μου ????? Ζηλευουν οι Μακεδονες ????? Φανταζεστε να βρεθουμε ολοι μαζι ?????? Δεν μπορω να φανταστω οτι θα μας τυχει κατι καλλιτερο....:clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap:

Leftri αφου καταφερες να φτασεις με τη βαρκα σου στη Αθηνα ...μολις περασεις το Αιγαιο τα Χανια ειναι πιατο μπροστα σου:bleh::bleh::bleh:
 

xenos

Member
Μηνύματα
2.414
Likes
804
Επόμενο Ταξίδι
Ν.Α Ασια
Ταξίδι-Όνειρο
Bανουατου/Tαιλανδη
To συγκεκριμενο Σ-Κ θαμαι και γω Χανια οποτε υπολογιστε και μενα.:D


Το μονο μελανο σημειο ειναι οτι θα κατσω για λιγο επειδη επιστρεφω Αθηνα με το πλοιο.:(
Μετα απο συνενοηση μου με τον καπετανιο της ΑΝΕΚ :haha: (του ειπα οτι εχουμε τραβελστορικη-ιστορικη συναντηση) το πλοιο αντι για 9 η ωρα θα φυγει στις 10.:xalara:

Μα ποιος ειμαι???? .........ο Samion!!!!:haha:
 

rethimno

Member
Μηνύματα
1.770
Likes
1.052
Επόμενο Ταξίδι
Λεσβος
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κοσμου
Μετα απο συνενοηση μου με τον καπετανιο της ΑΝΕΚ :haha: (του ειπα οτι εχουμε τραβελστορικη-ιστορικη συναντηση) το πλοιο αντι για 9 η ωρα θα φυγει στις 10.:xalara:

Μα ποιος ειμαι???? .........ο Samion!!!!:haha:
Eγω λεω να κανουμε στο Σαμιον απ΄ευθειας αναθεση τη μεταφορα σου στην Αθηνα τι το εχει το κοτερο ?????
Θα ειναι μαζι μας....θα του παραγγειλουμε χοχλιους μπουμπουριστους, απακι με τα γιαχνερα....ασκολιμπρους.....κρεατοτουρτα...
μπουρεκι Χανιωτικο....και επιδορπειο ρακομελο με Σφακιανη πιτα....να σου πω εγω αν θα φυγει μεχρι την επομενη συναντηση που θα ειναι τελος Αυγουστου προς τιμη αλλου συμφορουμιτη μας.......(ολα τα προβλεπω.....)

Αν περιμενουμε απο το leftri ασε.....μονο λογια ειναι.....:bleh::bleh::bleh:
 

Leftris B

Member
Μηνύματα
1.785
Likes
1.115
Επόμενο Ταξίδι
τοσκάνη
Ταξίδι-Όνειρο
japan
Eγω λεω να κανουμε στο Σαμιον απ΄ευθειας αναθεση τη μεταφορα σου στην Αθηνα τι το εχει το κοτερο ?????
Θα ειναι μαζι μας....θα του παραγγειλουμε χοχλιους μπουμπουριστους, απακι με τα γιαχνερα....ασκολιμπρους.....κρεατοτουρτα...
μπουρεκι Χανιωτικο....και επιδορπειο ρακομελο με Σφακιανη πιτα....να σου πω εγω αν θα φυγει μεχρι την επομενη συναντηση που θα ειναι τελος Αυγουστου προς τιμη αλλου συμφορουμιτη μας.......(ολα τα προβλεπω.....)

Αν περιμενουμε απο το leftri ασε.....μονο λογια ειναι.....:bleh::bleh::bleh:
να πας με τον σαμιον και το σούπερ σκάφος του μα να θυμάσαι ''όποια πάει γαι τα πολλά...'':bleh:
εγώ είμαι λεβεντόπαιδο και χρήμα μη κοιτάς
τον σάμιον μη σκέφτεσαι τα μούτρα σου θα φας!
το σκάφος του είναι γρήγορο καμμία δε το πιάνει
εμένα και τον traveller βόλτα είπε θα κάνει:clap:
 

varsa

Member
Μηνύματα
1.291
Likes
128
Ταξίδι-Όνειρο
far away
Θα ειναι μαζι μας....θα του παραγγειλουμε χοχλιους μπουμπουριστους, απακι με τα γιαχνερα....ασκολιμπρους.....κρεατοτουρτα...
μπουρεκι Χανιωτικο....και επιδορπειο ρακομελο με Σφακιανη πιτα....
να υποθεσω οτι αυτα ειναι λαιτ, ε???:haha::haha::haha:
 

rethimno

Member
Μηνύματα
1.770
Likes
1.052
Επόμενο Ταξίδι
Λεσβος
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κοσμου
Leftri εισαι Α-ΠΕ-ΧΤΟΣ :haha::haha::haha::haha::haha::haha:

Οχι δεν προκειται να σε χασουμε απο τη παρεα.....θα ερθω εγω στη Καββαλα να σε παρω....ή λεω να εχουμε τηλεδιασκεψη on line θα βαλουμε το λαπτοπ στη μεση του τραπεζιου...σαν να εισαι μαζι μας......να το δουμε και αυτο.....ειμαστε τρελοι να το ξερεις.....

Αυτη η σιωπη του Σαμιον με ανησυχει πολυ....φαντασου τετοιο μενου που του εγραψα και ουτε συγκινηθηκε να απαντησει....λες να εχει δεκατα ????:bleh::bleh::bleh::bleh:
 

Leftris B

Member
Μηνύματα
1.785
Likes
1.115
Επόμενο Ταξίδι
τοσκάνη
Ταξίδι-Όνειρο
japan
το ότι είσαστε τρελοί είναι το μόνο σίγουρο:haha:
 

xenos

Member
Μηνύματα
2.414
Likes
804
Επόμενο Ταξίδι
Ν.Α Ασια
Ταξίδι-Όνειρο
Bανουατου/Tαιλανδη
εγώ είμαι λεβεντόπαιδο και χρήμα μη κοιτάς
τον σάμιον μη σκέφτεσαι τα μούτρα σου θα φας!
το σκάφος του είναι γρήγορο καμμία δε το πιάνει
εμένα και τον traveller βόλτα είπε θα κάνει:clap:
Tι καταπληκτικη μαντιναδα ειναι αυτη!!!!
Leftri κανονισε νασαι στη συναντηση η στο Ελλαδα εχεις ταλεντο.:haha:
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.274
Μηνύματα
885.888
Μέλη
38.947
Νεότερο μέλος
anthger

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom