Συναντηση Τραβελστοριστων στα Χανια

soudianos

Member
Μηνύματα
3.700
Likes
6.314
Ταξίδι-Όνειρο
Βερακρούζ
....ναμε και εμενα!!!!!!!!!!!!!!!!!
να πω ενα γεια σε ολα τα παιδια που γνωρισα στα χανια αλλα και οσους διαβαζουν αυτο το τοπικ... ειμαι στη Πυλο και ξεκουραζω τα πρισμενα ποδαρια μου μετα απο την 4ωρη πεζοπορια στο Μυστρα!!!!!!!! και εχω μαζι μου τους κουραμπιεδες της varsa λογω τιμης και στη κριση της υπογλυκαιμιας ειναι θαυματουργοι!!!!!!!!!! μονο σημερα εχω internet ασυρματο γιατι ουτε στη Μανη ουτε στη Ελαφονησο ειχα σημα.... σας χαιρετω και παλι και συνεχιζω τις διακοπες μου στη Νοτια Πελοπονησο ως το τελος της εβδομαδας!!!!!!!!!!!! φιλια στη μικρουλα σου varsa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Καλή συνέχεια LULLU μας, και χαιρετισμούς στην bebe:clap:
 

renata

Member
Μηνύματα
5.540
Likes
1.950
Επόμενο Ταξίδι
Νεπάλ
....ναμε και εμενα!!!!!!!!!!!!!!!!!
γειά σου lullu!!βλέπω οτι ακολουθείς το πρόγραμμα με τις πρόχειρες προτάσεις που συζητήσαμε το βράδυ εκείνο...σε βλέπω να ξεχνάς για λίγο τα υπερπόντια,και να έχεις να μας πείς λίγα πραματα για την πανέμορφη πελοπόννησο...:bleh:
μην ξεχάσεις να πιείς καφε στην kiki όταν βρεθείς στο γύθειο για την επιστροφή...
 

KIKI

Member
Μηνύματα
2.696
Likes
6.674
Επόμενο Ταξίδι
Ιορδανία
Ταξίδι-Όνειρο
Αφρική Ναμιμπια
τωρα ειδα οτι η lullu βρισκεται στα μερη μου ...
Lullou κερναω καφε ...οποτε θελεις
θα χαρω πολυ να σε γνωρισω ....
 

LULLU

Member
Μηνύματα
3.511
Likes
7.700
Επόμενο Ταξίδι
το ψαχνω....
Ταξίδι-Όνειρο
Νιγηρας-Μαλι
τωρα ειδα οτι η lullu βρισκεται στα μερη μου ...
Lullou κερναω καφε ...οποτε θελεις
θα χαρω πολυ να σε γνωρισω ....
.. τι ατυχια να μην παρω :(το τηλ σου( το ειχα παρει απο ενα αλλο φιλο) μαζι μου και εμεινα και 2 μερες στη πολη σου!!!!!!!!!!:(:(
 

rethimno

Member
Μηνύματα
1.770
Likes
1.052
Επόμενο Ταξίδι
Λεσβος
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κοσμου
.. τι ατυχια να μην παρω :(το τηλ σου( το ειχα παρει απο ενα αλλο φιλο) μαζι μου και εμεινα και 2 μερες στη πολη σου!!!!!!!!!!:(:(
LULLU θα εισαι στην επομενη τον Αυγουστο ??? μαζι με τη beba υποψιαζομαι ή θα εισαι σε αποστολη....
Εγω παντως αλλαξα την αδεια για αυτη την ημερομηνια....
 

LULLU

Member
Μηνύματα
3.511
Likes
7.700
Επόμενο Ταξίδι
το ψαχνω....
Ταξίδι-Όνειρο
Νιγηρας-Μαλι
LULLU θα εισαι στην επομενη τον Αυγουστο ??? μαζι με τη beba υποψιαζομαι ή θα εισαι σε αποστολη....
Εγω παντως αλλαξα την αδεια για αυτη την ημερομηνια....
..θα ειμαι Χανια σιγουρα και η μπεμπα επισης..... :clap:
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.184
Μηνύματα
883.311
Μέλη
38.894
Νεότερο μέλος
mikesf

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom