Συναντηση Τραβελστοριστων στα Χανια

soudianos

Member
Μηνύματα
3.700
Likes
6.314
Ταξίδι-Όνειρο
Βερακρούζ
Γιατί δε λέτε το σπουδαιότερο που ανταλάξαμε:D:D:D:D
 

CakeNet

Member
Μηνύματα
2.065
Likes
121
Επόμενο Ταξίδι
-
Κεικ σε ευχαριστουμε.... για πρωτη συναντηση νομιζω οτι οργανωθηκαμε καλα και ηταν πολυ πετυχημενη...κυριως εδεσε η χημεια ολων.....

Μηπως μετα απο οσα διαβασες να αλλαξεις αυτο το τιτλο στο αβαταρ σου???? Ή ακομα προβληματιζεσαι ?????
Ευχαριστώ πολύ για την πρόσκληση, αλλά μόλις πέρυσι ήμουν στην Κρήτη....να μην πάω πουθενά αλλού φέτος; :cool:

υπήρχε και μιά άλλη ανταλλαγή δώρων που δεν αναφέρθηκε....
ανταλλάξαμε κόκκαλα για την φανούλα!!:D:D
Πολύ μακάβριο μου ακούγεται αυτό... :haha:

Γιατί δε λέτε το σπουδαιότερο που ανταλάξαμε:D:D:D:D
:shock::roll::roll::roll:
 

varsa

Member
Μηνύματα
1.291
Likes
128
Ταξίδι-Όνειρο
far away
Μιας και γυρισα κι εγω (λιγο ηταν δυστυχως), και ειδα τα χα'ι'ρια μας και στο ιντερνετ...:haha: θελω να πω τα εξης:
ενα ΜΕΓΑΛΟ ευχαριστω σε ολους για την παρέα και την υποδοχη τους στην Κρήτη, τα κεράσματα, τα δωρα, την αγάπη τους και φυσικα για την καλη διαθεση που ειχαν.
Ιδιαιτερα στην soudiano, για τον κόπο που εκανε να ανέβει στο βουνό για εμάς και στο Rethimno για την φιλοξενία.(οτι και να πω ειναι λίγο) Πραγματικά αισθανομουν σα στο σπίτι μου..;) xene, επρεπε να ακουσεις τον μυλωνα...:haha::haha:
Περασαμε πολυ καλα, σαν να γνωριζομασταν απο κοντα εδω και πολυ καιρο γνωριστηκαμε και κουβεντιάζαμε σχεδον 5 ωρες χωρις να το καταλαβουμε...Τα φαγητα πεντανόστιμα και ολα τα αλλα τα ξερετε...:D:D:D
Την παράσταση φυσικά την εκλεψε η Φανούλα, αξιαγάπητη και γλυκούλα, και ευτυχως η ρενατα δεν θα την παρει μαζι της στους κιτρινιάριδες, γιατι θα τις εστελναν πακετο και τις δυο με την επόμενη πτήση...:haha::haha::haha: τους λατρευει η γλυκουλα, στα 5 μετρα τους μυριζετε, και οποιον παρει ο χαρος...:haha::haha::haha::bleh:
για τα υπολοιπαμ, με εχετε καλυψει οι παραπάνω με τα σχολια σας...
(p.s. Εφη κριμα που δεν τα ξαναειπαμε...:()
 

renata

Member
Μηνύματα
5.540
Likes
1.950
Επόμενο Ταξίδι
Νεπάλ
Μιας και γυρισα κι εγω (λιγο ηταν δυστυχως), και ειδα τα χα'ι'ρια μας
καλή προσαρμογή varsa,έμεινες στην καρδιά μου --ολοι σας φυσικά!!!
σε περιμένομε για περισσότερο..
τώρα κάνω το test που έχει πάνω πάνω για να δώ πόσα κέρατα έχω φάει!!!:D:D
 

rethimno

Member
Μηνύματα
1.770
Likes
1.052
Επόμενο Ταξίδι
Λεσβος
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κοσμου
Μιας και γυρισα κι εγω (λιγο ηταν δυστυχως), και ειδα τα χα'ι'ρια μας και στο ιντερνετ...:haha: θελω να πω τα εξης:
ενα ΜΕΓΑΛΟ ευχαριστω σε ολους για την παρέα και την υποδοχη τους στην Κρήτη, τα κεράσματα, τα δωρα, την αγάπη τους και φυσικα για την καλη διαθεση που ειχαν.
Ιδιαιτερα στην soudiano, για τον κόπο που εκανε να ανέβει στο βουνό για εμάς και στο Rethimno για την φιλοξενία.(οτι και να πω ειναι λίγο) Πραγματικά αισθανομουν σα στο σπίτι μου..;) xene, επρεπε να ακουσεις τον μυλωνα...:haha::haha:
Περασαμε πολυ καλα, σαν να γνωριζομασταν απο κοντα εδω και πολυ καιρο γνωριστηκαμε και κουβεντιάζαμε σχεδον 5 ωρες χωρις να το καταλαβουμε...Τα φαγητα πεντανόστιμα και ολα τα αλλα τα ξερετε...:D:D:D
Την παράσταση φυσικά την εκλεψε η Φανούλα, αξιαγάπητη και γλυκούλα, και ευτυχως η ρενατα δεν θα την παρει μαζι της στους κιτρινιάριδες, γιατι θα τις εστελναν πακετο και τις δυο με την επόμενη πτήση...:haha::haha::haha: τους λατρευει η γλυκουλα, στα 5 μετρα τους μυριζετε, και οποιον παρει ο χαρος...:haha::haha::haha::bleh:
για τα υπολοιπαμ, με εχετε καλυψει οι παραπάνω με τα σχολια σας...
(p.s. Εφη κριμα που δεν τα ξαναειπαμε...:()
Barsa καλη επιστροφη στο σπιτι σου....σημερα κοιτουσα απο το μπαλκονι μου τη θαλασσα να δω αν μπορεις να κανεις μπανιο....ξεχασα οτι εφυγες...
Σε ευχαριστουμε για τα καλα σου λογια...χαρηκα που γνωρισα τοσο αξιολογα παιδια σαν και εσας ..αλλωστε και εσυ ησουν η αφορμη για να περασουμε τοσο καλα ολοι...σιγουρα θα ξαναβρεθουμε ή εδω ή στο τοπο σου......
 

xenos

Member
Μηνύματα
2.414
Likes
804
Επόμενο Ταξίδι
Ν.Α Ασια
Ταξίδι-Όνειρο
Bανουατου/Tαιλανδη
Γεια σου varsa:clap:καλη προσαρμογη.
Εκτος απο την συναντηση περασες ομορφα στα Χανια?
Η μηπως πεθυμησες το Γοργοποταμο:roll:
 

efi.hania

Member
Μηνύματα
624
Likes
938
Ταξίδι-Όνειρο
papua
καλη προσαρμογη κι απο μενα.δυστυχως πολυ δουλεια και λιγος ελευθερος χρονος αλλα σιγουρα θα τα πουμε παλι και αυτη τη φορα θα φροντισω να ειναι στα μερη σου που μ αρεσει πολυ!!!

φιλακια
 

varsa

Member
Μηνύματα
1.291
Likes
128
Ταξίδι-Όνειρο
far away
τα λογια ειναι περιττα παιδια... μεγαλο προβλημα προσαρμογης!!!!:shock::shock:, και ειδικα με 39 βαθμους, τι να σας λεω.... κοιταζω τις φωτο απο Κρητη....σνιφ, παει τελειωσε, τουλαχιστον για φετος...:(:(
μολις καταφερω, ψυχολογικα:shock:, θα σας γραψω τις εντυπωσεις μου....:cool:
 

soudianos

Member
Μηνύματα
3.700
Likes
6.314
Ταξίδι-Όνειρο
Βερακρούζ
Μιας και γυρισα κι εγω (λιγο ηταν δυστυχως), και ειδα τα χα'ι'ρια μας και στο ιντερνετ...:haha: θελω να πω τα εξης:
ενα ΜΕΓΑΛΟ ευχαριστω σε ολους για την παρέα και την υποδοχη τους στην Κρήτη, τα κεράσματα, τα δωρα, την αγάπη τους και φυσικα για την καλη διαθεση που ειχαν.
Ιδιαιτερα στην soudiano, για τον κόπο που εκανε να ανέβει στο βουνό για εμάς και στο Rethimno για την φιλοξενία.(οτι και να πω ειναι λίγο) Πραγματικά αισθανομουν σα στο σπίτι μου..;) xene, επρεπε να ακουσεις τον μυλωνα...:haha::haha:
Περασαμε πολυ καλα, σαν να γνωριζομασταν απο κοντα εδω και πολυ καιρο γνωριστηκαμε και κουβεντιάζαμε σχεδον 5 ωρες χωρις να το καταλαβουμε...Τα φαγητα πεντανόστιμα και ολα τα αλλα τα ξερετε...:D:D:D
Την παράσταση φυσικά την εκλεψε η Φανούλα, αξιαγάπητη και γλυκούλα, και ευτυχως η ρενατα δεν θα την παρει μαζι της στους κιτρινιάριδες, γιατι θα τις εστελναν πακετο και τις δυο με την επόμενη πτήση...:haha::haha::haha: τους λατρευει η γλυκουλα, στα 5 μετρα τους μυριζετε, και οποιον παρει ο χαρος...:haha::haha::haha::bleh:

Βάρσα καλή ξεκούραση κι΄από μένα, καλώς όρισες κι΄εδώ, εύχομαι με το καλό και στο επόμενο ταξίδι σας, οπουδήποτε και νάναι
για τα υπολοιπαμ, με εχετε καλυψει οι παραπάνω με τα σχολια σας...
(p.s. Εφη κριμα που δεν τα ξαναειπαμε...:()
Βάρσα καλή ξεκούραση κι΄από μένα, καλώς όρισες κι΄εδώ, εύχομαι με το καλό και στο επόμενο ταξίδι σας, οπουδήποτε και νάναι
 

rethimno

Member
Μηνύματα
1.770
Likes
1.052
Επόμενο Ταξίδι
Λεσβος
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κοσμου
Βάρσα καλή ξεκούραση κι΄από μένα, καλώς όρισες κι΄εδώ, εύχομαι με το καλό και στο επόμενο ταξίδι σας, οπουδήποτε και νάναι
Οι πληροφοριες μου Αντωνη λενε οτι εχει βρασει ηδη το φασκομηλο και το απολαμβανει στη βεραντα της....

Βαρσααααααα!!!!!!! μας λειπεις :(:(:(
 

soudianos

Member
Μηνύματα
3.700
Likes
6.314
Ταξίδι-Όνειρο
Βερακρούζ
Οι πληροφοριες μου Αντωνη λενε οτι εχει βρασει ηδη το φασκομηλο και το απολαμβανει στη βεραντα της....

Βαρσααααααα!!!!!!! μας λειπεις :(:(:(
Κι εγώ απολαμβάνω κάτι λουκουμάκια και κουραμοπιεδάκια!!!!!!!!!
έτσι σιγά-σιγά να κρατήσουν περισσότερες μέρες.
άσε...πετάχτηκα μονοήμερη στη λαύρα της Αθήνας!!!είμαστε τυχεροί που έχουμε τα μελτέμια
 

rethimno

Member
Μηνύματα
1.770
Likes
1.052
Επόμενο Ταξίδι
Λεσβος
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κοσμου
Κι εγώ απολαμβάνω κάτι λουκουμάκια και κουραμοπιεδάκια!!!!!!!!!
έτσι σιγά-σιγά να κρατήσουν περισσότερες μέρες.
άσε...πετάχτηκα μονοήμερη στη λαύρα της Αθήνας!!!είμαστε τυχεροί που έχουμε τα μελτέμια
Zουνε ακομα τα κουραμπιεδακια και τα λουκουμακια ???? εμενα παντως απο τη επομενη εμεινε το κουτακι και η αχνη....εταξα να δωσω και στη φιλη μου την Ειρηνη....αλλα δεν τους ειδε ποτε.....τους εφαγα και αυτους......οι τυψεις συνηδησεως μπροστα στη γευση....πηγαν περιπατο !!!!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.190
Μηνύματα
883.412
Μέλη
38.895
Νεότερο μέλος
tsala

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom