Συναντηση Τραβελστοριστων στα Χανια

rethimno

Member
Μηνύματα
1.770
Likes
1.052
Επόμενο Ταξίδι
Λεσβος
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κοσμου
εγώ τρώγω μιά φορά τον μήνα.
λοιπόν αυτόν τον μήνα μου βγαίνει να φάω στις 26 του μήνα ημέρα παρασκευή.(και μάλιστα θα φάω πααααααρα πολύ!!
τον ιούλιο θα κανονίσω να φάω στις 12.:rolleyes:
To γευμα του Αυγουστου τοποθετησε το γυρω στις 23......και θα ειναι στο Ρεθυμνο....driver01 να μη ξεχνιωμαστε....:clap::bleh:
 

driver01

Member
Μηνύματα
230
Likes
22
Επόμενο Ταξίδι
................
Ταξίδι-Όνειρο
Να δω την γη απο ψηλα!!
"Να ξεχνιομαστε??....Με τιποτα!!!!Το περιμενω πως και πως...γενικα την επισκεψη μου στο νησι.Ρωταω γνωστους και φιλους για ακομα περισσοτερες πληροφοριες...Μονο να μωρε....δεν θα ειναι, θα παει στους φιλους της τους κιτρινιαριδες, ε ειναι βασικη απουσια!!!!!
 

renata

Member
Μηνύματα
5.544
Likes
1.960
Επόμενο Ταξίδι
μαλαισία
To γευμα του Αυγουστου τοποθετησε το γυρω στις 23......και θα ειναι στο Ρεθυμνο....driver01 να μη ξεχνιωμαστε....:clap::bleh:
θα είμαι στους κιτρινιάρηδες τότε,και θα τρώγω το αγαπημένο μου pla thod krathian πίνοντας cha jin.:D
 

rethimno

Member
Μηνύματα
1.770
Likes
1.052
Επόμενο Ταξίδι
Λεσβος
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κοσμου


Αφιερωμενο στο φιλο που το ζητησε.....το εχω ξαναδωσει σε αλλο τοπικ το ιδιο τραγουδι με διαφορετικο video clip
Εντεχνη Κρητικη μουσικη θα εχουμε και στη συναντηση....εχω ετοιμασει τα cd και κατοπιν συνενοησης με τα αλλα παιδια θα γινει επιλογη
 
Last edited by a moderator:

renata

Member
Μηνύματα
5.544
Likes
1.960
Επόμενο Ταξίδι
μαλαισία
"Να ξεχνιομαστε??....Με τιποτα!!!!Το περιμενω πως και πως...γενικα την επισκεψη μου στο νησι.Ρωταω γνωστους και φιλους για ακομα περισσοτερες πληροφοριες...Μονο να μωρε....δεν θα ειναι, θα παει στους φιλους της τους κιτρινιαριδες, ε ειναι βασικη απουσια!!!!!
driver o9,sorry ...
έ !! δεν νομίζω οτι θα είναι η μοναδική φορά που θα έρθεις στα χανιά...και σίγουρα θα βρεθούμε!:p
 

driver01

Member
Μηνύματα
230
Likes
22
Επόμενο Ταξίδι
................
Ταξίδι-Όνειρο
Να δω την γη απο ψηλα!!
Ναι οντως αυτο ειναι το μονο σιγουρο...Αλλωστε θα ειναι και ενας καλος λογος να επισκεφθω και τα Χανια!!!!!!
 

rethimno

Member
Μηνύματα
1.770
Likes
1.052
Επόμενο Ταξίδι
Λεσβος
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κοσμου
Ναι οντως αυτο ειναι το μονο σιγουρο...Αλλωστε θα ειναι και ενας καλος λογος να επισκεφθω και τα Χανια!!!!!!

Nικολα την επιστροφη απο Χανια στη Ζακρο την εχεις υπολογισει ???? το πιο αισιοδοξο σεναριο τη κατατασει σε 5,5 ωρες.......

Ρενατα τι τα θες τα ξυραφακια βραδυατικα....:bleh::bleh: οχι τετοιες απειλες :haha::haha:
 

taver

Member
Μηνύματα
12.522
Likes
29.372
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
Nικολα την επιστροφη απο Χανια στη Ζακρο την εχεις υπολογισει ???? το πιο αισιοδοξο σεναριο τη κατατασει σε 5,5 ωρες.......
Με την απολύτως καμμία. 7 ώρες υπολόγιζε, και σε δρόμους μάλλον επικίνδυνους.
 

ioanna balla

Member
Μηνύματα
1.355
Likes
565
Επόμενο Ταξίδι
geneva!!!
Ταξίδι-Όνειρο
αμερική
Ιωαννα θα εισαι στην αδελφη σου τον Ιουλιο ???
δυστυχώς οχι...θα κατεβει η αδερφή μου..εγώ θα ερθω 3 σεπτεμβρίου στα χανιά..
οποτε χάνω και τις 2 συναντησεις...
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.335
Μηνύματα
888.796
Μέλη
39.003
Νεότερο μέλος
Emalin

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom