Συρία Συρία - Σεπτέμβρης 2008

pinelopi

Member
Μηνύματα
265
Likes
43
Επόμενο Ταξίδι
Βρεττάνη , Λίγηρας
Ταξίδι-Όνειρο
Παντού..αρκεί να φεύγω
Ρενάτα καλώς μας ήρθες! Ως τρελή με τις αγορές της ανατολής πες μου τι ψώνισες? Σε φαντάζομαι να γυρίζεις στα σουκ και σκάω από ...ζήλεια. Σε βοήθησαν καθόλου οι πληροφορίες μου? Πως είναι άραγε από πλευράς τιμών η ζωή?(όταν ήμουν εγώ ήταν όλα πολύ πιο φθηνά από την Ελλάδα )
 

pinelopi

Member
Μηνύματα
265
Likes
43
Επόμενο Ταξίδι
Βρεττάνη , Λίγηρας
Ταξίδι-Όνειρο
Παντού..αρκεί να φεύγω
Μόλις είδα τις φωτογραφίες σου και με έχει πιάσει μία νοσταλγία..........
 

dimosf

Member
Μηνύματα
2.302
Likes
5.885
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΟΡΒΗΓΙΑ-ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ
Ρενάτα οι φωτό πολύ καλές! Μια μόνο παρατήρηση. Βάλε και κανένα τίτλο να ξέρουμε τι βλέπουμε
 

renata

Member
Μηνύματα
5.540
Likes
1.951
Επόμενο Ταξίδι
Νεπάλ
Ρενάτα καλώς μας ήρθες! Ως τρελή με τις αγορές της ανατολής πες )
pinelopi γειά σου .αν λατρεύεις τα αντικάδικα ,εγώ τα λέω χαλιμπαλάδικα ,εκεί ειναι η χαρά μας !!!.κουβάλησα μέχρι τραπεζάκι ,τρία φωτιστικά οροφής απο χαλκό φτιγμένα στο χέρι .κηροπήγια σε παλαιό στυλ μπρούτζινα και ασημένια ,και ένα κουτί μεγάλο ασήμι .τα κοσμήματα επίσης πολύ ιδιαίτερα ,πήρα αντίκες βραχιόλια που έχω μανία ,και λίγο χρυσό :bleh:
μετα΄τα αρχαία που επίσης λατρεύω, συνεπαρμένη απο την ιστορία και τις επιρροές των λαών ,εξορκίζοντας την βασίλισσα ζηνοβία ,την έπεφτα στα χαλιμπαλάδικα ,και έπεφτα αναίσθητη απο τα τσάγια που έπινα και τις μυρωδιές .
η ζωή εκεί οπως ειδες ειναι πάμφθηνη για μάς ,και το χάρηκα γιατί σε τέτοιες χώρες μπορώ και εγώ να δινω γενναία μπουρμπουάρ !!!:shock:
οποτε θές το κανονίζομε να πάμε ξανά δαμασκό και αλεππο .
φιλιά .
 

ipanag

Member
Μηνύματα
316
Likes
151
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κόσμου
Τέλεια! Η Δαμασκός είναι από τις αγαπημένες μου πόλεις και θέλω κάποια στιγμή να επιστρέψω για μια σύντομη βόλτα.
 

renata

Member
Μηνύματα
5.540
Likes
1.951
Επόμενο Ταξίδι
Νεπάλ
Τέλεια! Η Δαμασκός είναι από τις αγαπημένες μου πόλεις και θέλω κάποια στιγμή να επιστρέψω για μια σύντομη βόλτα.

και να σκεφτείς ipag οτι ξετρελάθηκα τόσο πολύ που και εγώ θέλω να πάω ξανά τους επόμενους μήνες!!!!!:roll:
 

Lebowski2112

Member
Μηνύματα
19
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
Ινδία-Ταυλάνδη
Ταξίδι-Όνειρο
Κουβα
Welcome back Renata και απο μενα. Εγω φευγω 19 Οκτωβρη για Δαμασκο για 6 μερες και ηδη μου εχεις ανοι ξει την ορεξη...
 

renata

Member
Μηνύματα
5.540
Likes
1.951
Επόμενο Ταξίδι
Νεπάλ
Welcome back Renata και απο μενα. Εγω φευγω 19 Οκτωβρη για Δαμασκο για 6 μερες και ηδη μου εχεις ανοι ξει την ορεξη...
lebo,υπέροχο !!!!! θα έχετε και περισσότερη δροσιά τότε ..:roll:
θα πάτε μόνο δαμασκο?????
πές τα όλα !!!
καλά να περάσεις ...:clap:
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.215
Μηνύματα
883.902
Μέλη
38.906
Νεότερο μέλος
Makarena

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom