Μαδαγασκάρη Ταξίδι Μαδαγασκάρη

StellAnna

Member
Μηνύματα
921
Likes
362
Επόμενο Ταξίδι
Αίγυπτος επιτέλους!!!!!!!
Ταξίδι-Όνειρο
Μποτσουάνα? Γιατί όχι?
Τι να σου πω Renata...
Με μάγεψες με τις φώτο σου
Μπράβο σου και πάλι μπράβο σου
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.404
Likes
17.235
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Η Ταξιδιωτική Ιστορία μεταφέρθηκε στην ενότητα της Αφρικής και έχει μπει και στην κεντρική σελίδα. :)
 

dimosf

Member
Μηνύματα
2.302
Likes
5.885
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΟΡΒΗΓΙΑ-ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ
Σήμερα είδα τις φωτογραφίες σου. ΔΕΝ ΠΑΙΖΟΝΤΑΙ:clap::clap::clap:. Τι χρώματα, τι παιδικές φατσούλες, τι σκηνές!!!! Νάσαι πάντα καλά να κάνεις τέτοια ταξίδια για να ταξιδεύουμε κι εμείς που δεν μπορούμε ή που δεν τολμάμε μαζί σου!!! Μπράβο ρε Ρενάτα γι άλλη μια φορά:D
Υ.Γ. Έχεις βάλει κάποιες φωτό δύο φορές. Σβήστες να μην σου πιάνουν πολύτιμο χώρο.
 

renata

Member
Μηνύματα
5.540
Likes
1.951
Επόμενο Ταξίδι
Νεπάλ
Σήμερα είδα τις φωτογραφίες σου. ΔΕΝ ΠΑΙΖΟΝΤΑΙ:clap::clap::clap:. Τι χρώματα, τι παιδικές φατσούλες, τι σκηνές!!!! Νάσαι πάντα καλά να κάνεις τέτοια ταξίδια για να ταξιδεύουμε κι εμείς που δεν μπορούμε ή που δεν τολμάμε μαζί σου!!! Μπράβο ρε Ρενάτα γι άλλη μια φορά:D
Υ.Γ. Έχεις βάλει κάποιες φωτό δύο φορές. Σβήστες να μην σου πιάνουν πολύτιμο χώρο.
θα το δώ !! συνέχεια την πατάω !!!!! θέλω φροντιστήριο στα pc ειμαι σκράπα!!! δηλ βλάκας ...:roll:
 

renata

Member
Μηνύματα
5.540
Likes
1.951
Επόμενο Ταξίδι
Νεπάλ
Σήμερα είδα τις φωτογραφίες σου. ΔΕΝ ΠΑΙΖΟΝΤΑΙ:clap::clap::clap:. Τι χρώματα, τι παιδικές φατσούλες, τι σκηνές!!!! Νάσαι πάντα καλά να κάνεις τέτοια ταξίδια για να ταξιδεύουμε κι εμείς που δεν μπορούμε ή που δεν τολμάμε μαζί σου!!! Μπράβο ρε Ρενάτα γι άλλη μια φορά:D
Υ.Γ. Έχεις βάλει κάποιες φωτό δύο φορές. Σβήστες να μην σου πιάνουν πολύτιμο χώρο.
θα το δώ !! συνέχεια την πατάω !!!!! θέλω φροντιστήριο στα pc ειμαι σκράπα!!! δηλ βλάκας ...:roll:
χχμμμ!!! δεν βλεπω διπλή ..για βοήθησέ με!!!
 

dimosf

Member
Μηνύματα
2.302
Likes
5.885
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΟΡΒΗΓΙΑ-ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ
Όπως ανοίγεις σε δωδεκάδες από τις 43 εγώ βρήκα ίδιες τα Νο 15 με 27, 17 με 28, 20 με 43 και 21 με 30
 

Νικόλας

New Member
Μηνύματα
2
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
ν. αφρική - μαδαγασκάρη
Ταξίδι-Όνειρο
τουβαλου
ευχαριστώ κι εγώ ρενάτα

για όσα όμορφα έγραψες και για τις φωτογραφίες...
ξεκινάω για γιοχάνεσμπουργκ και μαδαγασκαρη την 1/8/08
για ένα μήνα περίπου.
αν είχες την ευγενή καλοσύνη να επικοινωνήσεις μαζί μου στο
[email protected]
για κάποιες επιπλέον οδηγίες ή συμβουλές, θα το εκτιμούσα ιδιαιτέρως.

ευχαριστώ όπως και να 'χει :)

νικόλας
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.219
Μηνύματα
883.981
Μέλη
38.908
Νεότερο μέλος
Apostolos88

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom