Γενικά Ταξίδι στην Ασία

getxowoman

Member
Μηνύματα
2.207
Likes
1.289
Πρωτον δεν ακουμε ποτε την πεθερα μας.


Αν ρωτας να μαθεις πληροφοριες για το Ντουμπαι, απλα σε ενημερωνω οτι θα καλυφθεις πληρως με τις ιστοριες που υπαρχουν στο σαιτ.
 

maltakias

Member
Μηνύματα
2.538
Likes
3.226
Επόμενο Ταξίδι
Όπου λάχει
Ταξίδι-Όνειρο
Περού
Τώρα αν ψάχνεσαι γενικώς,όπως νομίζω,σκέψου λίγο καλύτερα μόνη σου.

Τοπία,αρχαία και ψώνια.......

Το Ντουμπάι έρχεται πρώτο στο μυαλό σου;
Κάτι γείτονες εκ δυσμών ίσως;
 

Traveller

Member
Μηνύματα
3.935
Likes
3.921
Παιδα θελουμε να κανουμε ενα ταξιδι αναψυχης με το αγορι μ!!!!θελουμε να συνδιασουμε τοπια ωραια,αρχαια και ψωνια...σκεφτομαστε κατι σε στυλ Ντουμπαι οπου εχει παει η πεθερα μ κ λεει οτι ειναι πραγματικα τελεια!

Πειτε μ κ εσεις τς αποψεις σας!!!

Ευχαριστω!!!:p


Λέω να κανονίσουμε να πάμε όλοι παρέα... το ταξίδι θα έχει τα πάντα... Θα μαγευτούμε από τα ωραία τοπία στην έρημο, θα ανακαλύψουμε αρχαία και ψώνια, θα πάμε στο Βυζαντινό μουσείο του Ντουμπάι, θα αγοράσουμε κελεμπίες και μεταξωτά βρακιά από το παζάρι, και θα πάρουμε και τις πεθερές μαζί μας να μας λένε τα sos!! Θα περάσουμε ΤΕΛΕΙΑ!!! Περιμένω συμμετοχές...

Υ.Γ.Να διαβάσεις όλες τις ιστορίες του Johnpro... μα όλες... θα είναι το ευαγγέλιο σου...
 

maltakias

Member
Μηνύματα
2.538
Likes
3.226
Επόμενο Ταξίδι
Όπου λάχει
Ταξίδι-Όνειρο
Περού
Τώωωωρα είδα το άλλο θέμα.

Τελικά μάλλον δεν ψάχνεσαι για προορισμό.

Απλώς ψάχνεσαι (με χιουμοριστική διάθεση πάντα,τουλάχιστον από μέρους μου).
 

ANEL

Member
Μηνύματα
1.029
Likes
340
κοίταξε αφού γράφεις πως θέλεις να πας με το αγόρι σου ,υποθέτω πως η πεθερά είναι μάλλον μέλλουσα πεθερά.
οπότε,αν θέλεις να σιγουρέψεις πως θα γίνει τελικά πεθερά,πας ασυζητητί Ντουμπάι και γυρνάς ενθουσιασμένη απ΄τα τοπία,τα αρχαία και τα ψώνια....:bleh:
αν πάλι είσαι τύπος που προτιμάει να ρισκάρει σ' αυτή τη ζωή,τότε εκτός απ'το ρίσκο που θα πάρεις επιλέγοντας άλλον προορισμό απ΄αυτόν που συστήνει η πεθερά θα έχεις να αντιμετωπίσεις και ένα σωρό διλήμματα για το ποιος τελικά μπορεί να είναι ο ιδανικός για σένα κ το αγόρι σου προορισμός.
αν,παρ'ευχή καταλήξεις στη 2η λύση,θα πρέπει να σκεφτείς τι σημαίνει για σας ωραία τοπία(βουνό,θάλασσα,ποτάμι,κτλ)τι σημαίνει αρχαία(πόσο αρχαία,ποιου πολιτισμού αρχαία,κτλ)..τι είδους ψώνια θέλετε να κάνετε(χρυσά,υφαντά,χαλιά,ξυλόγλυπτα,κτλ)...χωρίς να θέλω να σε απογοητεύσω,μάλλον η 2η λύση είναι από πολλές πλευρές επίπονη!:bleh:
καλή τύχη!!:p;)
 

Σοφακι

Member
Μηνύματα
15
Likes
1
Ταξίδι-Όνειρο
Dubai
Φιλε traveller , οταν μαθεις τροπους , πες μου την γνωμη σου..

Για βρακακια εχει και στην ερμου

Παρακαλω να διαγραφει το θεμα
 

maltakias

Member
Μηνύματα
2.538
Likes
3.226
Επόμενο Ταξίδι
Όπου λάχει
Ταξίδι-Όνειρο
Περού
Ναι αλλά στο Ντουμπάι βλέπεις και τα αρχαία.
.
.
.
Συγγνώμη αλλά δεν κρατήθηκα.
 

maltakias

Member
Μηνύματα
2.538
Likes
3.226
Επόμενο Ταξίδι
Όπου λάχει
Ταξίδι-Όνειρο
Περού
Τώρα σοβαρά Σοφάκι.

Μην αρπάζεσαι και μείνε εδώ,έχει πολλά να σου δώσει το φόρουμ.
Εντάξει ήταν λίγο ως πολύ χοντροκομμένο το καλωσόρισμα αλλά το Ντουμπάι έχει παρελθόν εδώ.

Προσωπικά σου προτείνω να πάτε απλώς Ρώμη,συνδυάζοντας όλα αυτά που ζητάς και είναι και δίπλα.
Μια βδομαδούλα θα περάσετε όνειρο.
 

Traveller

Member
Μηνύματα
3.935
Likes
3.921
Γιατί ρε Σοφάκι μου την λες? Μια ιδέα έριξα εγώ να μην είσαι μόνη σου με την πεθερά και έπεσες να με φας... δεν ξηγέσαι καλά Σοφάκι...
 

getxowoman

Member
Μηνύματα
2.207
Likes
1.289
Λοιπον οποιος θελει να βοηθησει ας το κανει, αλλιως να μην ποσταρει.

Σοφάκι δες τις ιστοριες που εχουν γραφτει και αν θες να ρωτησεις κατι συγκεκριμενο απλα μας ρωτας.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.215
Μηνύματα
883.844
Μέλη
38.904
Νεότερο μέλος
pstrougaris@yahoo

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom