Ιταλία Ταξίδι στην Ιταλία...

Leftris B

Member
Μηνύματα
1.784
Likes
1.111
Επόμενο Ταξίδι
τοσκάνη
Ταξίδι-Όνειρο
japan
αρχηγέ από Ηγουμενίτσα είπε άρα είναι συντοπιτισσες σου..και βέβαια πάτε Μπάρι για Ρώμη. μην ξεχνάτε ότι η πρώτη φορά του καθένα μας στην Ιταλία πρεπει να είναι στην Αιώνια Πόλη.
έχεις απόλυτο δίκιο ηγουμενίτσα-μπάρι (σε δοκίμασα να δω αν θα το βρεις:D) κι απο κει τι θα πάρουν μετά για ρώμη? λεωφορείο ή τρένο? bari-rome 370km. μάλλον βορειοελλαδίτισσες είναι τα κορίτσια;)
 

mariw22

Member
Μηνύματα
66
Likes
21
Επόμενο Ταξίδι
θα δειξει...
Ταξίδι-Όνειρο
τοσκάνη
έχεις απόλυτο δίκιο ηγουμενίτσα-μπάρι (σε δοκίμασα να δω αν θα το βρεις:D) κι απο κει τι θα πάρουν μετά για ρώμη? λεωφορείο ή τρένο? bari-rome 370km. μάλλον βορειοελλαδίτισσες είναι τα κορίτσια;)
κάποιες βορειοελλαδίτισσες και κάποιες όχι..εγω προσωπικά είμαι απο Ξάνθη...370???πολυυυυ είναι......................
 

Leftris B

Member
Μηνύματα
1.784
Likes
1.111
Επόμενο Ταξίδι
τοσκάνη
Ταξίδι-Όνειρο
japan
κάποιες βορειοελλαδίτισσες και κάποιες όχι..εγω προσωπικά είμαι απο Ξάνθη...370???πολυυυυ είναι......................
ε τι να σας κάνω δε θέλετε αεροπλανάκι για ρώμη, 370 αλλά σε σούπερ αυτοκινητόδρομους άμα κεράσεις κάτι από παπαπαρασκευά θα σου πούμε και τα υπόλοιπα;)
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.370
Likes
9.298
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
έχεις απόλυτο δίκιο ηγουμενίτσα-μπάρι (σε δοκίμασα να δω αν θα το βρεις:D) κι απο κει τι θα πάρουν μετά για ρώμη? λεωφορείο ή τρένο? bari-rome 370km. μάλλον βορειοελλαδίτισσες είναι τα κορίτσια;)
τραίνο βέβαια..το ολοκαίνουργιο Frecciargento σας περιμένει και σε 4 ώρες Roma Termini. Η Αιώνια Πόλη σας περιμένει!
 

mariw22

Member
Μηνύματα
66
Likes
21
Επόμενο Ταξίδι
θα δειξει...
Ταξίδι-Όνειρο
τοσκάνη
ε τι να σας κάνω δε θέλετε αεροπλανάκι για ρώμη, 370 αλλά σε σούπερ αυτοκινητόδρομους άμα κεράσεις κάτι από παπαπαρασκευά θα σου πούμε και τα υπόλοιπα;)
xaxa....εέγινε....καριόκες..!το λοίπον έχουμε και λέμε ....από ξάνθη για Ηγουμενίτσα περίπου 4 ώρες...απο ηγου...για μπάρι..άλλες 10?και μετά για Ρώμη άλλες 4???δεν παλεύεταιιι η κατάσταση....
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.370
Likes
9.298
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
xaxa....εέγινε....καριόκες..!το λοίπον έχουμε και λέμε ....από ξάνθη για Ηγουμενίτσα περίπου 4 ώρες...απο ηγου...για μπάρι..άλλες 10?και μετά για Ρώμη άλλες 4???δεν παλεύεταιιι η κατάσταση....
εγώ χωρίς τρούφα σοκολάτα (παραδοτέες στο ψυγείο του καπτα Μιμη παρακαλώ) δεν ξαναμιλάω.
 

Leftris B

Member
Μηνύματα
1.784
Likes
1.111
Επόμενο Ταξίδι
τοσκάνη
Ταξίδι-Όνειρο
japan
σε ότι μπορούμε να βοηθήσουμε εδώ είμαστε, αύριο θα ξυπνήσουν και οι υπόλοιποι:D
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.370
Likes
9.298
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
xaxa....εέγινε....καριόκες..!το λοίπον έχουμε και λέμε ....από ξάνθη για Ηγουμενίτσα περίπου 4 ώρες...απο ηγου...για μπάρι..άλλες 10?και μετά για Ρώμη άλλες 4???δεν παλεύεταιιι η κατάσταση....
αφού δεν μπορείτε να εκμεταλλευτείτε τα 73Ε της easy οι ωρες αυτές είναι μονόδρομος.
δεν είναι και τόσο τραγικά πάντως. στο πλοίο είναι σούπερ, το τραίνο είναι fast, very fast..άντε Ρώμη γρήγορα αν δεν έχετε ξαναπάει και Τοσκάνη ημερήσιες από Firenze.
 

Leftris B

Member
Μηνύματα
1.784
Likes
1.111
Επόμενο Ταξίδι
τοσκάνη
Ταξίδι-Όνειρο
japan
Σας ευχαριστούμε όλους πάρα πολύ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
κι εμείς σε πάμε κι ας έχεις και μικρό νούμερο δίπλα στο όνομα....:haha: (συνήθως ασχολούμαστε με μεγάλα νούμερα ακου εκεί 22)
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.240
Μηνύματα
884.601
Μέλη
38.930
Νεότερο μέλος
thanasisgr

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom