Ιταλία Ταξίδι στην Ιταλία...

kirmis

Member
Μηνύματα
185
Likes
13
Ταξίδι-Όνειρο
Iceland
πολυ ακριβα τα ξενοδοχεια,αλλαωστε η πλειονοτητα ζει στο Μεστρε,πολυ αυξημενες τιμες γενικως,ξενοδοχειων,μουσειων,γονδολα κτλ,χωρις να υπαρχει και το καταλληλο σερβις.Ιδιως σε ξενοδοχεια.Περι αυτου θα επανελθω...

Παρολα αυτα ομως εισαι Ιταλια,και αυτο τα λεει ΟΛΑ.:D
Αυτό με τα hotels έχεις δίκιο, ήραν όλα πανάκριβα...
Αλλα εμείς μέναμε στο Mogliano, λίγο πιο έξω απ το Μέστρε...
Ένα πολύ όμορφο μέρος που σου θύμιζε πολύ "χωριό" (ακριβώς δίπλα στο σταθμό του τρένου, 4αστέρια 65ευρώ)!!!
Και με το τρένο σε 15λεπτά ήσουν Βενετία!!!
 

dk

Banned
Μηνύματα
1.397
Likes
55
Επόμενο Ταξίδι
Κρουαζιέρα Αιγαίου-Dubai
Ταξίδι-Όνειρο
Βραζιλία
Εγω περυσι τον Αυγουστο γυρισα απο Βενετια με το καραβι.Θα εφευγα Κυριακη μεσημερι και το Σαββατο το βραδυ αναζητησα hotel στο Mestre και τη γυρω περιοχη.Εκανα περιπου 3 ωρες για να βρω,γιατι ολα ηταν γεματα.Με τα χιλια ζορια βρηκα το hotel President 4*(110 ευρω το τρικλινο)στο Mestre και κοιμηθηκαμε 4 ατομα,καλα που το κρεββατι ηταν king size.Τα hotel στη Βενετια ηταν ολα γεματα!!!(ειναι πανακριβα)αλλα και η γυρω περιοχη δεν πηγαινε πισω.
 

kirmis

Member
Μηνύματα
185
Likes
13
Ταξίδι-Όνειρο
Iceland
Ρε παιδιά μπορείτε να γράψετε ποτε θα είναι up το section για τις φώτο?? :p
 

Lthanos

Member
Μηνύματα
1.387
Likes
283
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο
Ταξίδι-Όνειρο
2 μήνες στην Κίνα
Ρε παιδιά μπορείτε να γράψετε ποτε θα είναι up το section για τις φώτο?? :p
Λίγη υπομονή ακόμα. Σε αυτές τις διαδικασίες, δυστυχώς εμφανίζονται πάντα προβλήματα που δεν τα έχεις υπολογίσει. Γίνεται κάθε δυνατή προσπάθεια να επιταχυνθεί η διαδικασία.

Ελπίζουμε να έχουμε την κατανόησή σας και σε λίγες μέρες θα έχουμε και τις φωτογραφίες που είναι στην αναμονή για upload :). Όπως επίσης ελπίζουμε το αποτέλεσμα να δικαιώσει αυτή την αναμονή.

ΥΓ Μόνο το upload είναι εκτός λειτουργίας. Κατά τα άλλα η gallery λειτουργεί κανονικά.
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.407
Likes
17.242
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Η Gallery ξανα-άνοιξε για uploading φωτογραφιών, με ΘΕΡΜΗ ΠΑΡΑΚΛΗΣΗ να μην ανεβάζετε φωτογραφίες με ελληνικά filenames γιατί δημιουργούν μεγάλα προβλήματα. :)

Η μεταφορά στη νέα gallery μεταφέρεται για τις επόμενες ημέρες. Μέχρι τότε, μπορείτε να ανεβάζετε και πάλι τις φωτογραφίες σας, με την προϋπόθεση να έχουν αυστηρά λατινικούς χαρακτήρες στα filenames τους. :)
 

mike

Member
Μηνύματα
79
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
Μόντρεαλ-Ν.Υόρκη
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία
Η μεταφορά στη νέα gallery μεταφέρεται για τις επόμενες ημέρες. Μέχρι τότε, μπορείτε να ανεβάζετε και πάλι τις φωτογραφίες σας, με την προϋπόθεση να έχουν αυστηρά λατινικούς χαρακτήρες στα filenames τους. :)
Mε ποιο τροπο μπορω να ανεβασω φωτογραφιες, αν γινεται να μου πει καποιος βημα βημα τη διαδικασια.:roll:
 

kirmis

Member
Μηνύματα
185
Likes
13
Ταξίδι-Όνειρο
Iceland
Μπορείτε να ανοίξετε ενα album για να βάλω τις φώτο μου απο Ιταλία???
THXXXzzzz
 

mariw22

Member
Μηνύματα
66
Likes
21
Επόμενο Ταξίδι
θα δειξει...
Ταξίδι-Όνειρο
τοσκάνη
Γεια σας!!!Με τις φίλες μου αποφασίσαμε κατά το Μάρτιο να πάμε στην Ιταλία ταξιδάκι..Είναι λίγο νωρίς βέβαια αλλά το ψάχνουμε...Βασικά ψάχνουμε κάτι ..όσο πιο οικονομικό γίνεται....γιατί είμαστε και φοιτήτριες...Έχουμε στο μυαλό μας την Τοσκάνη γιατί έχουμε ακούσει τα καλύτερα..αλλά όσες φωτογραφίες έχω δει είναι λίγο ερημική..Επίσης δε θα πάρουμε αμάξι...Λέμε να πάμε από Ηγουμενίτσα αλλά δεν ξέρουμε σε ποιο από τα 2 λιμάνια της Ιταλίας να πάμε ..Είμαστε λίγο ως πολύ άσχετες...Επίσης δεν ξέρουμε πόσες ώρες είναι με το καράβι Ηγουμενίτσα -Μπάρι....Ακόμη θέλω να ρωτήσω για τα μέσα εκεί στη Ιταλία ,τρένα,λεωφορεία και τέτοια...... Είναι εύκολο να τα χρησιμοποιήσουμε ή θα κουραστούμε??Δώστε μας τα φώτα σας!!!Σασ ευχαριστούμε!!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.316
Μηνύματα
887.670
Μέλη
38.980
Νεότερο μέλος
juanito

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom