Ινδονησία Ταξίδι στο Μπαλί...τα φώτα σας

Dedys

Member
Μηνύματα
12
Likes
0
Γεια σας και παλι. Αποφασίσαμε να μεινουμε ουμπουντ 4 βραδια. Σεμινιακ 2 και θελουμε 1 βράδυ να μεινουμε σε καποιο απο τα νησια gili. Ξερει κανεις ποιο απο τα 3 ειναι πιο ωραια για να μεινω? Επισης ειναι ευκολη η μεταφορα σε αυτα τα νησακια? Αξιζει να κανω μια διανυκτέρευση εκει? Σας ευχαριστω πολυ.
 

panlek30

Member
Μηνύματα
1.530
Likes
3.940
Επόμενο Ταξίδι
Ντουμπάι
Ονειρεμένο Ταξίδι
Περού - Βολιβία
Γεια σας και παλι. Αποφασίσαμε να μεινουμε ουμπουντ 4 βραδια. Σεμινιακ 2 και θελουμε 1 βράδυ να μεινουμε σε καποιο απο τα νησια gili. Ξερει κανεις ποιο απο τα 3 ειναι πιο ωραια για να μεινω? Επισης ειναι ευκολη η μεταφορα σε αυτα τα νησακια? Αξιζει να κανω μια διανυκτέρευση εκει? Σας ευχαριστω πολυ.
Τα gili δεν ειναι για 1 βραδυ. Για 1 βραδυ δες nusa lembongan ή nusa penida.
 

magdntef

New Member
Μηνύματα
2
Likes
0
επειδή πήγα πρόσφατα για 6 ολόκληρες μέρες έκανα το λάθος να μείνω μόνο 2 βράδια ουμπούντ και 3 σεμινιάκ, θα σου πρότεινα 4 ουμπούντ και 3 σεμινιάκ ή 5-2, έχει καταπληκτικά μέρη και η πρωτεύουσα να δεις, επίσης θα πρέπει να νοικιάσεις οπωσδήποτε για κάποιες μέρες οδηγό από το πρωί μέχρι το βράδυ με κόστος περίπου 35ευρώ όλα μέσα, επίσης αν θέλεις μπορώ να σου προτείνω τον οδηγό μας τον οποίο μας τον πρότεινε ένας συγγενής μου που μένει μόνιμα εκεί αρκετα χρόνια τωρα.
Μπορείς να πεις για το οδηγό? ενδιαφέρομαι αφού είναι καλος. Θα πάω σε λίγο καιρό Μπαλί κ το ψάχνω. Πρέπει να κλείσω νωρίτερα ή βρίσκω κ εκεί οδηγό?
 

takaroun

Member
Μηνύματα
16
Likes
7
Επόμενο Ταξίδι
ΜΠΑΛΙ
Ονειρεμένο Ταξίδι
ΝΕΑ ΟΡΛΕΑΝΗ
επειδή πήγα πρόσφατα για 6 ολόκληρες μέρες έκανα το λάθος να μείνω μόνο 2 βράδια ουμπούντ και 3 σεμινιάκ, θα σου πρότεινα 4 ουμπούντ και 3 σεμινιάκ ή 5-2, έχει καταπληκτικά μέρη και η πρωτεύουσα να δεις, επίσης θα πρέπει να νοικιάσεις οπωσδήποτε για κάποιες μέρες οδηγό από το πρωί μέχρι το βράδυ με κόστος περίπου 35ευρώ όλα μέσα, επίσης αν θέλεις μπορώ να σου προτείνω τον οδηγό μας τον οποίο μας τον πρότεινε ένας συγγενής μου που μένει μόνιμα εκεί αρκετα χρόνια τωρα.
Εγώ ψάχνω οδηγό αν μπορείς δώσε μου τα στοιχεία του.
 

Leftris B

Member
Μηνύματα
1.772
Likes
1.097
Επόμενο Ταξίδι
paris- japan
Ονειρεμένο Ταξίδι
japan
Εγώ ψάχνω οδηγό αν μπορείς δώσε μου τα στοιχεία του.
https://instagram.com/made_balitour?igshid=pl05qsf3sedn αν δεν βγάλεις άκρη από ινστα ενημέρωσε με να βρω τον αριθμό του, πολύ ευγενικός , φοβερά εξυπηρετικός και λογικές τιμές , κάπου 30-40€ είναι την ημέρα μαζί με καύσιμα , η τιμή έχει και σχέση τις αποστάσεις που θα διανύσεις αν πας μακρυά πάει 60000 αν όχι μακρυά 50000, σε κάθε περίπτωση πρέπει να ρώτησεις γιατί μετά πάντα δημιουργούνται παρεξηγήσεις
 

takaroun

Member
Μηνύματα
16
Likes
7
Επόμενο Ταξίδι
ΜΠΑΛΙ
Ονειρεμένο Ταξίδι
ΝΕΑ ΟΡΛΕΑΝΗ
Σας ευχαριστώ για την βοήθεια και τους δύο Θάλια ο δικός σου πόσο χρέωνε?εγώ θα τον θέλω για 4-5 μέρες κάθε μέρα να μας πηγαίνει όπου θέλω μέχρι το βράδυ.παίζει καλύτερη τιμή αν τον κλείσω για πολλές μέρες?
 

thalia tsif

Member
Μηνύματα
584
Likes
1.944
Σας ευχαριστώ για την βοήθεια και τους δύο Θάλια ο δικός σου πόσο χρέωνε?εγώ θα τον θέλω για 4-5 μέρες κάθε μέρα να μας πηγαίνει όπου θέλω μέχρι το βράδυ.παίζει καλύτερη τιμή αν τον κλείσω για πολλές μέρες?
εγω έδωσα αυτά..με αυτό το προγραμμα
Screenshot_20200214-135239.png

Screenshot_20200214-135429.png

Screenshot_20200214-135440.png
 
Last edited by a moderator:

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.109
Μηνύματα
880.615
Μέλη
38.837
Νεότερο μέλος
koliswa

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom