Γερμανία Ταξίδι στο Μόναχο

fotast

Member
Μηνύματα
9.365
Likes
14.259
Αθηνα... Για τις αποσκευές έχει στο αεροδρόμιο για φύλαξη;
Για αποσκευές δεν ξέρω προσωπικά αλλά από ότι βλέπω έχει και μικράς και μακράς διαρκείας.Δεν πετάτε με ενιαίο εισιτήριο για να μην παραλάβετε αποσκευές;
 

ARGYRO S.

Member
Μηνύματα
124
Likes
16
Και μετά για Αθήνα με Lufthansa η Aegean;Αν το εισιτήριο είναι ενιαίο δεν θα χρειασθεί να πάρετε τις αποσκευές στο Μόναχο.
Ναι η χαζή δεν το σκέφτηκα, λες και ήταν άλλες εταιρίες.... Σ ευχαριστώ για την υπενθύμιση
 

samouras

New Member
Μηνύματα
2
Likes
4
Καλημέρα σας, είχα κανονίσει από αρχές της χρονιάς να περάσω το Πάσχα στο Μόναχο.
Βέβαια κανόνιζα εγώ αλλά ο κορονοιός έιχε άλλη άποψη. Για να μην χάσω το ταξίδι το μετέφερα για 20 με 25 Αυγούστου.
Να αναφέρω ότι το ταξίδι θα το κάνω με την γυναίκα μου κ τα παιδιά μου ηλικίας 10 κ 12 ετών.
Όποιος έχει κάνει το αντίστοιχο ταξίδι κ έχει να προτείνει μέρη που αξίζει να επισκεφτώ εντός πόλης ή κ εκτός πόλης θα με βοηθούσε πάρα πολύ.
Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων.,
 

Sassenach77

Member
Μηνύματα
7.110
Likes
20.338
Επόμενο Ταξίδι
Τατζικιστάν
Ταξίδι-Όνειρο
Γη του Πυρός
Να αναφέρω ότι το ταξίδι θα το κάνω με την γυναίκα μου κ τα παιδιά μου ηλικίας 10 κ 12 ετών.
Καλημέρα,

Το Deutsches Museum (ιστοτοπος) είναι ένα διαδραστικό/επιμορφωτικό μουσείο, ιδανικό για παιδια, αλλά και μεγάλους!
 

Sassenach77

Member
Μηνύματα
7.110
Likes
20.338
Επόμενο Ταξίδι
Τατζικιστάν
Ταξίδι-Όνειρο
Γη του Πυρός
εχει καλάς τιμάς το Μόναχο, για τους επομενους μηνες.
Σε τι ακριβώς αναφέρεσαι ωρε; Τα αεροπορικά για φέτος εγώ τα έχω διαγράψει.... Του χρόνου τώρα και βλέπουμε.
 

Sassenach77

Member
Μηνύματα
7.110
Likes
20.338
Επόμενο Ταξίδι
Τατζικιστάν
Ταξίδι-Όνειρο
Γη του Πυρός
μά καί γιά τόν φεβρουάριο τού είκοσι εικοσιένα!
Ότι αεροπορικό βρω τώρα για μετά από 6 μήνες και, θα είναι αμφίβολης αναχώρησης...και δεν κάθομαι να χάνω το χρόνο μου.
 

Smaragda53

Member
Μηνύματα
986
Likes
2.072
Επόμενο Ταξίδι
αχ, μακάρι νάξερα!
Ταξίδι-Όνειρο
Πολυνησία
Το Englischer Park κ ο ζωολογικός κήπος μέσα στο καταχείμωνο θα αξίζουν τον κόπο??
Το Αγγλικό Πάρκο αξίζει οποιαδήποτε εποχή, εγώ πήγα λίγο πριν τα Χριστούγεννα με κρύο και ήλιο με δόντια και ενθουσιάστηκα, το ομορφότερο Πάρκο που έχω δει μαζί με τους Κήπους του Λουξεμβούργου στο Παρίσι, άντε και το James Park στο Λονδίνο!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.162
Μηνύματα
882.492
Μέλη
38.878
Νεότερο μέλος
pennykk

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom