Ταξιδιωτική Έρευνα 2015 - Ερωτήσεις

makisg

Member
Μηνύματα
4.723
Likes
14.824
Επόμενο Ταξίδι
Κοιλάδα μέσου Ρήνου.
Ταξίδι-Όνειρο
Νησιά Φίτζι
Οκέι και από εμένα.
 

malysa

Member
Μηνύματα
1.047
Likes
1.827
Επόμενο Ταξίδι
έλα μου ντε...
Ταξίδι-Όνειρο
3η βραχονησίδα αριστερά
Όπως κάθε χρόνο, το Travelstories διενεργεί μια μεγάλη ταξιδιωτική έρευνα στο κοινό του, προσπαθώντας να καταγράψει τις τάσεις στην αγορά του ταξιδιού, αλλά και τις απόψεις και προτάσεις των μελών και αναγνωστών του για το ίδιο το site.

.... για να συμπληρώσετε το ερωτηματολόγιο, βοηθώντας μας έτσι ουσιαστικά να καταλάβουμε ποια πρέπει να είναι τα επόμενα βήματα του Travelstories του οποίου είστε το σημαντικότερο κομμάτι.
.
Μεταμεσονύχτια απορία:
μιας και μπορεί οποιοσδήποτε και πολλαπλές φορές να συμπληρώσει το ερωτηματολόγιο μέλος ή μη, αναγνώστης ή μη, (μιας και λιγουρεύεται και την δωροεπιταγή...), πόσο "χρήσιμα" θα είναι τα στατιστικά αποτελέσματα από ένα τέτοιο δείγμα? ....Καλοπροαίρετα πάντα....

(...πάντως, ως μέλος, το συμπλήρωσα....)
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.400
Likes
17.206
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Ποτέ δεν είχαμε ενδείξεις πολλαπλών συμπληρώσεων του ερωτηματολογίου, και αν υπάρξουν ποτέ υπάρχει ο τρόπος να τις αντιμετωπίσουμε, οπότε το τελικό έγκυρο δείγμα είναι αυτό που πρέπει. :)
 

tripakias

Member
Μηνύματα
8.029
Likes
12.137
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
Ποτέ δεν είχαμε ενδείξεις πολλαπλών συμπληρώσεων του ερωτηματολογίου, και αν υπάρξουν ποτέ υπάρχει ο τρόπος να τις αντιμετωπίσουμε, οπότε το τελικό έγκυρο δείγμα είναι αυτό που πρέπει. :)
Ναι βρε, ηδη με κουρασε που το συμπληρωσα μια φορα, σιγα μην το συμπληρωσω και δευτερη...
 

thodoras

Member
Μηνύματα
7
Likes
14
Το έκανα και εγώ αλλά καταλάθος πάτησα enter ενώ είχα συμπληρώσει κατά το ήμισυ το εμαιλ μου... μπορούμε να κάνουμε κάτι;
 

tripakias

Member
Μηνύματα
8.029
Likes
12.137
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
Το έκανα και εγώ αλλά καταλάθος πάτησα enter ενώ είχα συμπληρώσει κατά το ήμισυ το εμαιλ μου... μπορούμε να κάνουμε κάτι;
Καλυτερα που δεν το συμπληρωσες ολοκληρο. Περισσοτερες πιθανοτητες για τους υπολοιπους.
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.400
Likes
17.206
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Το έκανα και εγώ αλλά καταλάθος πάτησα enter ενώ είχα συμπληρώσει κατά το ήμισυ το εμαιλ μου... μπορούμε να κάνουμε κάτι;
Στείλε μου προσωπικό μήνυμα με το email σου και θα το φτιάξω εγώ στο τέλος.

τώρα δεν λέγαμε ότι το συμπληρώνεις όσες φορές θέλεις?
Δεν είναι λύση αυτή, καθώς το σύστημα θα καταλάβει ότι είναι πολλαπλή συμπλήρωση.
 
Last edited:

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.666
Likes
50.513
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα
Το ρεκόρ ερωτηματολογίων πόσο είναι;
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.190
Μηνύματα
883.443
Μέλη
38.896
Νεότερο μέλος
η μεγάλη η ζωή

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom