Ταξιδιωτική Έρευνα 2015 - Ερωτήσεις

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.405
Likes
17.235
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Νομίζω 1100 και κάτι ψιλά. Φέτος ελπίζω να πιάσουμε κοντά στα 900. :)
 

emouli

Member
Μηνύματα
1.239
Likes
3.531
Ταξίδι-Όνειρο
Καταρράκτες Βικτώρια, ε;
Δεν είναι λύση αυτή, καθώς το σύστημα θα καταλάβει ότι είναι πολλαπλή συμπλήρωση.
Εγώ ξέρω πως το σύστημα είναι ένοχο (http://www.stixoi.info/stixoi.php?info=Lyrics&act=details&song_id=32396) :p, του τράβελστορις φαίνεται πως είναι και σοφό. Πάντως επιμένω πως το δείγμα μπορεί εύκολα να μπασταρδευτεί από τη στιγμή που έχουμε τη δυνατότητα πολλαπλών συμπληρώσεων. Εγώ, ως γνωστή απατεωνίσκη, το συμπλήρωσα και δεύτερη φορά απαντώντας στα κουτουρού για να τσεκάρω αν όντως θα δεχτεί στο τέλος την υποβολή (την λέω την αμαρτία μου). Την πρώτη φορά έδωσα το μέηλ μου τη δεύτερη όχι.

ΥΓ. Δεν μ' αρέσει να γίνομαι σπαστική, απλά επειδή εντόπισα αυτό το κενό ήθελα να το γνωστοποιήσω.
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.405
Likes
17.235
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Δε ξέρω πώς αλλιώς να το γράψω - το ότι μπορείς να συμπληρώσεις δύο φορές το ερωτηματολόγιο, δεν αναιρεί το γεγονός ότι αυτό θα ΦΑΝΕΙ και θα αντιμετωπιστεί στην ανάλυση των αποτελεσμάτων.
 

Rosa

Member
Μηνύματα
1.635
Likes
1.964
Ταξίδι-Όνειρο
Trobriand Islands...
Από τον ίδιο υπολογιστή μπορούν να συμπληρώσουν το ερωτηματολόγιο δύο άτομα (π.χ. εγώ κι ο άντρας μου) με διαφορετική διεύθυνση email?
 

Nedelja

Moderator
Μηνύματα
1.773
Likes
3.136
Ταξίδι-Όνειρο
Whole Africa,Cuba
Με πόνο καρδιάς το συμπλήρωσα κι εγώ μιας και το τελευταίο διάστημα από άποψης ταξιδιών και εισοδήματος έχω οδηγηθεί στα βράχια!
Τουλάχιστον παρέμεινα στο 25-34...:bleh:
 

tripakias

Member
Μηνύματα
8.032
Likes
12.146
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
Με πόνο καρδιάς το συμπλήρωσα κι εγώ μιας και το τελευταίο σιάστημα από άποψης ταξιδιων και εισοδήματος έχω οδηγηθεί στα βράχια!
Τουλάχιστον παρέμεινα στο 25-34...:bleh:
Για να σε λυπηθουμε μας το λες;

 

tripakias

Member
Μηνύματα
8.032
Likes
12.146
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
Πού είναι αυτό ρε τριπάκια;;;
Τα βραχια! Ειναι η Γκιολα στη Θασο.

Ειναι απο το project του φωτογραφου Αρη Καλογεροπουλου "meet the world in Greece" (Δεν ξερω σε ποιον φωτογραφο ανηκει η φωτογραφια) https://www.facebook.com/MeetTheWorldInGreece/info?tab=page_info . Αν δεν το εχεις δει ριξε μια ματια. Ειναι πανεμορφη η Ελλαδα!
 
Last edited:

giannoula

Member
Μηνύματα
1.299
Likes
2.429
Επόμενο Ταξίδι
who knows???
Με πόνο καρδιάς το συμπλήρωσα κι εγώ μιας και το τελευταίο διάστημα από άποψης ταξιδιών και εισοδήματος έχω οδηγηθεί στα βράχια!
Nα 'σουν και η μοναδική!!

Done και από μένα!
 
Last edited by a moderator:

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.691
Likes
50.595
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα
Με πόνο καρδιάς το συμπλήρωσα κι εγώ μιας και το τελευταίο διάστημα από άποψης ταξιδιών και εισοδήματος έχω οδηγηθεί στα βράχια!
Τουλάχιστον παρέμεινα στο 25-34...:bleh:
Nα μου κόβει ο Θεός ταξίδια και να σου βάζει χρόνια.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.225
Μηνύματα
884.334
Μέλη
38.918
Νεότερο μέλος
Gvar

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom