Ταξιδιωτική Έρευνα 2017 - Ερωτήσεις

helena.mar28

Member
Μηνύματα
13
Likes
8
Επόμενο Ταξίδι
Νεα Υορκη
Ταξίδι-Όνειρο
Ν. Ζηλανδια, Καραϊβικη
Αυτά που γράφεις δεν έχουν σχέση με την πραγματικότητα. Το png extension πχ δεν έχει καμία σχέση με το αν βλέπεις το σάιτ μέσω browser ή app αλλά είναι ρύθμιση που αφορά ολόκληρο το site
Συγγνωμη δεν ηθελα να ερθω σε αντιπαραθεση, και μαλλον ο γραπτος μου λογος μπορει να δημιουργει παρανοηση. Ξερω οτι το .png αφορα format αρχειων εικονων και κυριως των screen shots, το εφερα ως παραδειγμα στη δικη μου φωτο που ανεβασα μετα απο "επεξεργασια" ωστε να γινει "αποδεκτο" αρχειο για το site! Πιθανον να θελει μια ρυθμιση οπως λες, ειπα ειμαι ασχετη ουτε domain name δεν μπορω να κανω οχι ολοκληρο site οπως αυτο εδω που ειναι εξαιρετικη δουλεια, απλως κατα τη δικη μου ταπεινη/ασχετη/αφελη γνωμη θα ηταν ακομα πιο ευχρηστο για χρηση απο κιν. μεσω μιας εφαρμογης. Αυτα, και παλι δεν ηθελα να δημιουργησω αντιπαραθεση, αναμενουμε τα αποτελεσματα, ειδικα τα συγκριτικα με τις προηγουμενες χρονιες!
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.400
Likes
17.206
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Δεν υφίσταται ζήτημα αντιπαράθεσης, διάλογο κάνουμε. Γι'αυτό ακριβώς το λόγο όμως πρέπει κι'εγώ να ξεκαθαρίζω τα πράγματα ώστε να ξέρουμε τί από αυτά που διαβάζει ο κόσμος ισχύει και τι όχι.

Εν κατακλείδι, ναι ένα app θα ήταν πιο γρήγορο και λίγο πιο εύχρηστο, αλλά εκ των πραγμάτων δε θα υποστήριζε όλες τις λειτουργίες του φόρουμ (πχ τη δομή με τα κεφάλαια που έχουμε στις ταξιδιωτικές ιστορίες μας, ή την αρχική μας σελίδα). Επίσης για το πολύ ψηλό κόστος που έχει για να φτιάξουμε κάτι δικό μας, το όφελος είναι μικρό αφού η πλειοψηφία θα μπαίνει πάλι μέσω του site.
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.400
Likes
17.206
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Η έρευνά μας ολοκληρώθηκε και για φέτος, σπάσαμε όλα τα ρεκόρ συμμετοχής, ευχαριστούμε ΠΟΛΥ όλους όσους διέθεσαν το χρόνο τους για να συμπληρώσουν το ερωτηματολόγιο! :clap: :clap:

Σύντομα τα γαργαλιστικά αποτελέσματα με sexy γραφικά όπως κάθε χρόνο :bleh:
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.400
Likes
17.206
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Να πω το πρώτο στατιστικό που αφορά την ίδια την έρευνα και όχι τις ερωτήσεις της:

κάνατε κατά μέσο όρο 17 λεπτά και 53 δευτερόλεπτα να απαντήσετε σε όλες τις ερωτήσεις :lol:
 

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.609
Likes
12.425
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ν. Αμερική
Να πω το πρώτο στατιστικό που αφορά την ίδια την έρευνα και όχι τις ερωτήσεις της:

κάνατε κατά μέσο όρο 17 λεπτά και 53 δευτερόλεπτα να απαντήσετε σε όλες τις ερωτήσεις :lol:
Πολύ ή είναι ιδέα μου; Μάλλον τα τοπ 6 μας βραχυκύκλωσαν :bleh:.
Ποιος ήταν ο πιο γρήγορος;
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.400
Likes
17.206
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Εμένα μάλλον φυσιολογικά μου φαίνονται τα 18 λεπτά μέσος όρος.
 

LULLU

Member
Μηνύματα
3.517
Likes
7.746
Επόμενο Ταξίδι
το ψαχνω....
Ταξίδι-Όνειρο
Νιγηρας-Μαλι
Το png extension
Αυτά που γράφεις δεν έχουν σχέση με την πραγματικότητα. Το png extension πχ δεν έχει καμία σχέση με το αν βλέπεις το σάιτ μέσω browser ή app αλλά είναι ρύθμιση που αφορά ολόκληρο το site.

Τέλος πάντων σημασία έχει -για να επανέλθουμε και on topic- ότι πήραμε πάρα πολλές απαντήσεις στην έρευνα, και θα βγουν πολύ χρήσιμα συμπεράσματα. Η έρευνα θα κλείσει σήμερα το απόγευμα, οπότε όσοι δεν έχετε λάβει μέρος ακόμα, προλαβαίνετε. :)
ο png extension ?????
θα ξαναπαω σχολειο ...
:bash::bash::bash::bash::bash::bash::bash::bash::bash::bash::bash::bash::bash::bash::bash::bash::bash::bash::bash::bash::bash:
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.193
Μηνύματα
883.498
Μέλη
38.898
Νεότερο μέλος
χρυσανθη

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom