Ιταλία Ταξιδι στην Ιταλια

dimitrak

Member
Μηνύματα
1.301
Likes
500
Επόμενο Ταξίδι
????
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΕΑ ΥΟΡΚΗ
Ουρανια δυσκολα να βρεις κατι αξιοπρεπες με 50 ευρω στη Ρωμη για το 4μερο που κοιτας...(αν καταλαβα καλα τις υπολοιπες θα μεινεις Φλωρεντια)...Πρεπει να ανεβεις λιγο,οι επιλογες ειναι μετρημενες στα δαχτυλα...
 

karfitsa

Member
Μηνύματα
4.546
Likes
8.035
Και εγω κοιταξα και δυστυχως πολυ λιγες επιλογες, μακρυα απο κεντρο και με κοινο μπανιο.Πρεπει να διαθεσεις κατι περισσοτερο για να μεινεις λιγο πιο κεντρικα.
 

Ouraniachania

Member
Μηνύματα
13
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Πράγα
Ξενοδοχειο στη Ρωμη

Παιδιά δεν μπορω να βρω ξενοδοχειο στην ρώμη.
Θα ειμαι εκει 20 με 27 του μήνα.
Οποιος έχει χρονο ας ψαξει και ας με ενημερωσει.
θα ηθελα να ειναι κοντα σε μετρο γι αευκολη μετακινηση. Μην ειναι εκτος πολης.

Θα σας ημουν υποχρεη

ελαχιστη τιμη βραδιας γυρω στα 50/ατομο
ειμαστε 2 ατομα
 

Ouraniachania

Member
Μηνύματα
13
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Πράγα
Ναι οπου ειναι κοντα μετρο στην republica sta ισπανικα σκαλια αρκει να μην ειναι παρα πολυ εξω απο την πολη και λιγο κοντα στο termini γιατι φτανω βραδυ την πρωτη μερα ;)

αν βρειτε κατι ενημερωστε
 

elenara88

Member
Μηνύματα
1.789
Likes
1.817
Επόμενο Ταξίδι
Πορτογαλία
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτική, Περού, Ινδία
ΠΑΙΔΙΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΒΡΩ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ ΣΤΗΝ ΙΤΑΛΙΑ ΓΙΑ 20 ΜΕ 27 ΤΟΥ ΜΗΝΟΣ ΑΥΤΟΥ ΜΕ ΕΛΑΧΙΣΤΗ ΤΙΜΗ 50 ΕΥΡΩ ΤΗΝ ΒΡΑΔΙΑ ΣΤΗΝ ΡΩΜΗ. ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΝΑ ΚΟΙΤΑΞΕΙ ΑΝ ΕΙΣΤΕ FREE?

ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΥΠΟΧΡΕΗ
Απαγορευονται τα κεφαλαια!;) διορθωσε σε παρακαλω το μηνυμα σου....
Επισης κανε αναζητηση πανω δεξια για ξενοδοχειο στη Ρωμη θα βρεις πολλα...;)
 

dim kyr

Member
Μηνύματα
2.064
Likes
6.302
Ταξίδι-Όνειρο
Μπαγκλαντες
ΠΑΙΔΙΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΒΡΩ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ ΣΤΗΝ ΙΤΑΛΙΑ ΓΙΑ 20 ΜΕ 27 ΤΟΥ ΜΗΝΟΣ ΑΥΤΟΥ ΜΕ ΕΛΑΧΙΣΤΗ ΤΙΜΗ 50 ΕΥΡΩ ΤΗΝ ΒΡΑΔΙΑ ΣΤΗΝ ΡΩΜΗ. ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΝΑ ΚΟΙΤΑΞΕΙ ΑΝ ΕΙΣΤΕ FREE?

ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΥΠΟΧΡΕΗ
Κατ'αρχήν τα κεφαλαία (όπως ήδη ξέρεις) δεν επιτρέπονται.
Κατά δευτερον , ο χαρακτηρισμός "απελπισμένος" δεν ταιριάζει σε κάποιον Ελληνα που δεν μπορεί να βρει δωμάτιο κάτω απο 50 ευρώ για να πάει διακοπές στην Ρώμη. Η απελπισία είναι ιδιαίτερα βαρύς χαρακτηρισμός για να περιγράψει μια τέτοια περίπτωση. Θα τον θεωρούσα ακόμα και ειρωνικό/προσβλητικό, αλλά τέλος πάντων.
Κατά τρίτον, με αυτό το μπάτζετ θα ανεχτείς φυσικά κοινό μπάνιο και κοιτώνα. Και γειτονιά παραπλήσιων προδιαγραφών. Κοίτα στο Hostelbooker. Οι τιμές αφορούν άτομο και όχι δωμάτιο.
Κατά τέταρτον, πρώτα κοιτώ το οικονομικό υπόβαθρο κάποιας χώρας όσο αφορά τον τουριστικό τομέα και μετά κλείνω αεροπορικά.
Κατά πέμπτον, το google δεν είναι δράκουλας.
(Kαι κατά έκτον, ξέρω και εγώ και κάνω επεξεργασία του κειμένου μου για να διορθώσω τα κακώς κείμενα) .
Καλή διαμονή
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.190
Μηνύματα
883.445
Μέλη
38.896
Νεότερο μέλος
η μεγάλη η ζωή

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom