Ταϊλάνδη Ταϋλάνδη? Όχι! όχι ευχαριστώ, δεν θα πάρω!

adiaforos

Member
Μηνύματα
1.057
Likes
1.606
Είναι ίσως η πιο απολαυστική ιστορία διάβασα στο travelstories. Αν και αρκετές φορές μια αφήγηση με καθήλωνε και την τράβαγα μονοκοπανιάς διαβάζοντας για επίγειους παραδείσους και ονειρεμένα μέρη, είναι η πρώτη φορά που μια εξιστόρηση αρνητικών εμπειριών με κράτησε ως τις 5 τα ξημερώματα ξύπνιο αγωνιώντας για τη συνέχεια.
Ευχαριστούμε για τον κόπο σου να κάτσεις και να μας μεταφέρεις εικόνες και συναισθήματα, κι εύχομαι να μην ξαναπέσεις σε τόσες μαζεμένες κακοτοπιές!
 
Μηνύματα
52
Likes
9
Dim τι περιπετεια ηταν αυτη;με πολλα αναμικτα συναισθηματα.Σκεψου αν ηταν οπως η προ τελευταια μερα (νομιζω) τι θα ειχες να διηγηθεις;Σου ευχομαι αλλα ταξιδια χωρις απρόοπτα.Τι μενει αλλο να περάσεις;Αφου τα ειδες όλα ΚΑΛΑ ΤΑΞΙΔΙΑ
 
Μηνύματα
1.666
Likes
1.327
Επόμενο Ταξίδι
Κρακοβία-Βαρσοβία
Ταξίδι-Όνειρο
...Ιθάκη...
Σου ευχομαι αλλα ταξιδια χωρις απρόοπτα.Τι μενει αλλο να περάσεις;Αφου τα ειδες όλα ΚΑΛΑ ΤΑΞΙΔΙΑ
Καλέ δάγκωσε την γλώσσα σου, αν κάνει ταξίδια χωρίς απρόοπτα τι θα έχουμε μετά να διαβάζουμε. Άλλωστε νομίζω ότι ήρεμο ταξίδι και dim kyr είναι δύο έννοιες ασυμβίβαστες.
 

xitogeo

Member
Μηνύματα
27
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Αφρικη
το καλο τωρα ειναι οτι αν οτι και να παθεις θα σου φανει πταισμα μπρος στα δεινα που τραβηξες!!!!
 

pattyyy

Member
Μηνύματα
1.565
Likes
1.271
Επόμενο Ταξίδι
χμ...
Ταξίδι-Όνειρο
νότια αφρική
dim μόλις ολοκλήρωσα το διάβασμα της πρώτης μεγάλης σας περιπέτειας! Γράφεις υπέροχα, απολαυστικά, τέλεια! Σε ευχαριστώ για το σασπένς, το γέλιο, τις πληροφορίες και το λογοτεχνικό δώρο μου μου πρόσφερες!
 

Fauve

Member
Μηνύματα
33
Likes
72
Επόμενο Ταξίδι
κάπου και σύντομα!!!
Ταξίδι-Όνειρο
Περού, Μάτσου Πίτσου
Έχω μείνει άναυδη... Θέλεις να μας πείσεις ότι αυτό το ταξίδι υπήρξε και ότι δεν είναι απόσπασμα από κάποιο άγνωστο σ εμάς βιβλίο με τίτλο Τα Αποτυχημένα Ταξίδια Του Γκιούλιβερ Και Της Παρέας Του...?????
Ανησυχώ για την απάντηση.....μπλουρμπ.....
 

dim kyr

Member
Μηνύματα
2.064
Likes
6.302
Ταξίδι-Όνειρο
Μπαγκλαντες
Έχω μείνει άναυδη... Θέλεις να μας πείσεις ότι αυτό το ταξίδι υπήρξε και ότι δεν είναι απόσπασμα από κάποιο άγνωστο σ εμάς βιβλίο με τίτλο Τα Αποτυχημένα Ταξίδια Του Γκιούλιβερ Και Της Παρέας Του...?????
Ανησυχώ για την απάντηση.....μπλουρμπ.....
εχεις μείνει άναυδη? Κακώς!
Υπάρχουν και χειρότερα..... πάρε να ' χεις....
http://www.travelstories.gr/%F4%E1%...EC%F0%FC%F4%E6%E7-%F4%E1-%EC%F5%E1%EB%DC.html
και να θυμάσαι. Το βαρέλι ΔΕΝ έχει πάτο.
Καληνύχτα σας.
 

GTS

Member
Μηνύματα
6.783
Likes
18.174
εχεις μείνει άναυδη? Κακώς!
Υπάρχουν και χειρότερα..... πάρε να ' χεις....
http://www.travelstories.gr/%F4%E1%...EC%F0%FC%F4%E6%E7-%F4%E1-%EC%F5%E1%EB%DC.html
και να θυμάσαι. Το βαρέλι ΔΕΝ έχει πάτο.
Καληνύχτα σας.
Και συνεχίζεται κάπου στη νότια Κίνα...:haha:

Επ, δε πιστεύω να είσαι στην Ν.Α. Ασία τον Ιούλιο! (σκόρδα σκόρδα, φτου φτου)
 

dim kyr

Member
Μηνύματα
2.064
Likes
6.302
Ταξίδι-Όνειρο
Μπαγκλαντες
Και συνεχίζεται κάπου στη νότια Κίνα...:haha:

Επ, δε πιστεύω να είσαι στην Ν.Α. Ασία τον Ιούλιο! (σκόρδα σκόρδα, φτου φτου)
Αχα!!! ωστε Ιούλιο θα πας άρχοντα?
Θα είσαι οκ. Θα πάω Αυγουστο. Πάντως άναψε κι ένα κεράκι καλού-κακού πριν φύγεις.... ποτέ κανείς δεν ξέρει.....
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.191
Μηνύματα
883.446
Μέλη
38.897
Νεότερο μέλος
Ρεκομπα

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom