Τα θετικά του κοροναϊού

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.666
Likes
50.513
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα
Που ειναι "μουγκα στη στρουγκα" πια οι αντιεμβολιστες και οι υπερμαχοι των ιδιοωτικων νοσοκομειων στο περιβαλλον μας.
Οσονουπω και οι "μια γριπουλα ειναι".
Οι "μια γριπούλα είναι " είναι εδώ, συνεπείς. Αν ξεπεράσουμε τους 150 νεκρούς στην Ελλαδα θα πούμε ότι ήταν μια polñy γερή γρίπη κι αν είναι 500+ ναι, θα πούμε γριπαρα. Αν ξεφύγει πολύ από αυτά τα όρια και φτάσουμε σε κάτι υστερικους αριθμούς θυμάτων, θνητότητας κλπ που γράφονταν εδώ, εγώ πρώτος να παραδεχτώ ότι μιλάμε για κάτι μεγαλύτερων διαστάσεων από μια γρίπη.

Το ερώτημά μου είναι τι πληροφορίες έχεις και είσαι τόσο βέβαιη για το "οσονούπω".
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.021
Likes
40.999
Το ερώτημά μου είναι τι πληροφορίες έχεις και είσαι τόσο βέβαιη για το "οσονούπω".
Λεω για το περιβαλλον μου και μονο, το ανεφερα. Ηδη βλεπω αλλαγη στασης. Ειναι ικανοι να φτασουν στο αλλο ακρο :p
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.666
Likes
50.513
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα
Λεω για το περιβαλλον μου και μονο, το ανεφερα. Ηδη βλεπω αλλαγη στασης. Ειναι ικανοι να φτασουν στο αλλο ακρο :p
Mε στενοχωρείς. Μετά από τόσα χρόνια φορουμοσυνύπαρξης και φορουμοτσακωμών νόμιζα ότι με θεωρούσες "περιβάλλον σου".:love0071:
 

alma

Member
Μηνύματα
3.724
Likes
15.092
Στα θετικά είναι ότι θα τελειώσουμε όλες τις ανολοκλήρωτες ταξιδιωτικές Ιστορίες.

Γενικά θα ασχολούμαστε όλο με παλαιότερα ταξίδια που έχουν ήδη γίνει.Θα ανασύρουμε αναμνήσεις ωραίες, θα βλέπουμε φωτογραφίες....Έτοιμη είμαι να κάνω ένα τοπ 10 των αγαπημένων μου χωρών και να προκαλέσω τον συνταξιδιώτη μου να κάνει το ίδιο, να δω πόσο θα συμπέσουμε.....
 

silversurfer

Moderator
Μηνύματα
2.328
Likes
3.468
Επόμενο Ταξίδι
Σικελία
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος Του Κόσμου
Το παρόν thread κλειδώνεται ---
Συμπαθητική η πλακίτσα όσο το ζήτημα ήταν σε ήπια κατάσταση, αναλογιστείτε όμως πως θα φαίνεται σε περίπτωση που τα πράγματα πάρουν άσχημη τροπή τύπου Ιταλίας με νεκρούς κ σοβαρά άρρωστους
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.188
Μηνύματα
883.371
Μέλη
38.895
Νεότερο μέλος
tsala

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom