Τα ταξίδια την επόμενη μέρα

vasilios

Member
Μηνύματα
55
Likes
105
Καλημερα σε ολους.Προκειται κανενας να ταξιδεψει Βαλτικες χωρες?εχω προγραμματισει ταξιδι τελη Αυγουστου και ειμαι εμβολιασμενος.Απο οτι ειδα στο scyscanner χθες η Λιθουανια και Ριγα "κιτρινισανε"....Αν ταξιδεψει καποιος δεκτες καθε πληροφοριες
 

pavlito

Member
Μηνύματα
41
Likes
13
Καλησπερα.Παιδια τη βοηθεια σας.Κυριακη πρωι πεταω απο Θεσσαλονικη για Μιλάνο με ryanair. εκλεισα το εισιτηριο μεσω της εταιριας kiwi.οταν παω να συμπληρωσω το dplf για να μπορω να εισελθω στην Ιταλία μου ζητάει τον αριθμο θέσης απο το ταξίδι.Το boarding pass δε μου το στειλε ακομη η kiwi.Ξερετε μεχρι ποτε εχω προθεσμια να συμπληρωσω το dplf?Εστειλα μειλ στην kiwi δε μου απαντησε.Επισης, μετά πεταω απο Μιλάνο για Βαλένθια...προσπαθω να συμπληρωσω τη φορμα υγειας και μου εχει ενα πεδιο υποχρεωτικο form alias... γνωριζει κανεις τι πρεπει να συμπληρωσω?Ευχαριστω.
 

trav95

New Member
Μηνύματα
1
Likes
2
μπορείς να βάλεις έναν τυχαιο αριθμό θέσης, και όταν θα γνωρίζεις την ακριβη θέση να το διορθώσεις. μπορείς να το επεξεργαστείς όσες φορές θες. εγω αυτό ειχα κάνει
 

pavlito

Member
Μηνύματα
41
Likes
13
μπορείς να βάλεις έναν τυχαιο αριθμό θέσης, και όταν θα γνωρίζεις την ακριβη θέση να το διορθώσεις. μπορείς να το επεξεργαστείς όσες φορές θες. εγω αυτό ειχα κάνει
Κυριακη πρωι πεταω θα μου χει ερθει το QR???
 

Sassenach77

Member
Μηνύματα
7.077
Likes
20.118
Επόμενο Ταξίδι
Τατζικιστάν
Ονειρεμένο Ταξίδι
Γη του Πυρός

pavlito

Member
Μηνύματα
41
Likes
13
Παιδια σας υπερευχαριστω για την αμεση ανταποκριση..απλα δε τα παω τοσο καλα με τα αγγλικα αγχωθηκα κιολας και σας ρωταω τοσα πολλα..😃😃😃 1 ερωτησουλα ακομα και σας αφηνω ησυχους χαχχαχα...απο ιταλια για ισπανια μου ειπαν θελουν το πιστοποιητικο εμβολιασμου και τη δηλωση υγειας της ισπανιας...στη δηλωση υγειας εχει ενα πεδιο form alias.. βαζω το ονοματεπωνυμο μου;;;
 
D

Delmem37668

Guest
Καλησπερα.Παιδια τη βοηθεια σας.Κυριακη πρωι πεταω απο Θεσσαλονικη για Μιλάνο με ryanair. εκλεισα το εισιτηριο μεσω της εταιριας kiwi.οταν παω να συμπληρωσω το dplf για να μπορω να εισελθω στην Ιταλία μου ζητάει τον αριθμο θέσης απο το ταξίδι.Το boarding pass δε μου το στειλε ακομη η kiwi.Ξερετε μεχρι ποτε εχω προθεσμια να συμπληρωσω το dplf?Εστειλα μειλ στην kiwi δε μου απαντησε.Επισης, μετά πεταω απο Μιλάνο για Βαλένθια...προσπαθω να συμπληρωσω τη φορμα υγειας και μου εχει ενα πεδιο υποχρεωτικο form alias... γνωριζει κανεις τι πρεπει να συμπληρωσω?Ευχαριστω.
στην επόμενη αγορά εισιτηρίου με την Ryan μην αγοράσεις εισιτήριο από τρίτους παρά μόνο από τον δικό τους ιστότοπο. γίνετε περίπλοκο αν χρειαστεί να πάρεις τα χρήματα σου πίσω η να κάνεις οποιαδήποτε αλλαγή χρειαστεί. επίσης πρέπει να είσαι βέβαιος ότι είναι το πραγματικό σαιτ.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.115
Μηνύματα
880.717
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom