Τα ταξίδια την επόμενη μέρα

Eva Dreamer

Member
Μηνύματα
93
Likes
137
Επόμενο Ταξίδι
ΠΑΡΙΣΙ
Ονειρεμένο Ταξίδι
ΑΜΑΖΟΝΙΟΣ
Παιδιά αν θέλει κάποιος να ταξιδέψει από Ελλάδα στο Λονδίνο τι ακριβώς είναι απαραίτητο; Πχ υπάρχει κάποια καραντίνα, τεστ κτλ;;
 

interted

Member
Μηνύματα
1.355
Likes
8.197
Επόμενο Ταξίδι
?
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ράφτινγκ στον Ουρουμπάμπα
Παιδιά αν θέλει κάποιος να ταξιδέψει από Ελλάδα στο Λονδίνο τι ακριβώς είναι απαραίτητο; Πχ υπάρχει κάποια καραντίνα, τεστ κτλ;;
Να παρακολουθει αυτη την σελιδα. https://www.gov.uk/guidance/coronavirus-covid-19-travel-corridors
Αυτη την στιγμη Ελλαδα ειναι στην λιστα χωρών που αν έρθεις Αγγλια από αυτές δεν χρειάζεται να μπεις σε καραντίνα.
Χρειάζεται να συμπληρώσεις την ηλεκτρονική φόρμα που εχει στο λινκ.
Αν κρινω απο την εμπειρια του συγκατοίκου μου δεν ελεγχουν τιποτε αλλο παρα αν εχεις συμπληρώσει την φόρμα. Και μαλιστα ο συγκατοικος ηρθε απο Ινδια, που ειναι και στην μαυρη λιστα.
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.607
Likes
50.231
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ονειρεμένο Ταξίδι
Περού τότε, τώρα, πάντα
Παιδιά αν θέλει κάποιος να ταξιδέψει από Ελλάδα στο Λονδίνο τι ακριβώς είναι απαραίτητο; Πχ υπάρχει κάποια καραντίνα, τεστ κτλ;;
Kαραντίνα όχι, αλλά από τη Δευτέρα κι έπειτα μια καμπαρντίνα θα τη χρειαστείς
 

Vicks

Member
Μηνύματα
636
Likes
1.908
Ονειρεμένο Ταξίδι
Περού
Η θετική πλευρά της όλης ταλαιπωρίας είναι πως σου κάνουν και τσάμπα τεστ!
Καλά αποτελέσματα!
Ακριβώς! Κι εμένα μου το έκαναν τσάμπα στην Αθήνα. Φρανκφούρτη όπως σας είπα, δεν κοίταξαν τίποτα! Έχω ακούσει και για Ντύσελντορφ πάντως που δεν επέτρεψαν την επιβίβαση χωρίς PLF.
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.607
Likes
50.231
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ονειρεμένο Ταξίδι
Περού τότε, τώρα, πάντα
Με λήψη αίματος γίνεται το τεστ ή με αυτό που σου βάζουν ένα καλαμάκι μέχρι τον εγκέφαλο;
 

Eva Dreamer

Member
Μηνύματα
93
Likes
137
Επόμενο Ταξίδι
ΠΑΡΙΣΙ
Ονειρεμένο Ταξίδι
ΑΜΑΖΟΝΙΟΣ
Άρα εγώ που έχω κλεισμένο ταξίδι στο Λονδίνο 15-20 Οκτωβρίου να ελπίζω ότι θα γίνει ή μπα; Απλά απόψεις θέλω ξέρω ότι δεν είστε ειδικοί 🤗
 

Thalassaki

Member
Μηνύματα
767
Likes
4.751
Επόμενο Ταξίδι
........
Άρα εγώ που έχω κλεισμένο ταξίδι στο Λονδίνο 15-20 Οκτωβρίου να ελπίζω ότι θα γίνει ή μπα; Απλά απόψεις θέλω ξέρω ότι δεν είστε ειδικοί 🤗
Άρα εγώ που έχω κλεισμένο ταξίδι στο Λονδίνο 15-20 Οκτωβρίου να ελπίζω ότι θα γίνει ή μπα; Απλά απόψεις θέλω ξέρω ότι δεν είστε ειδικοί 🤗
Quizás, quizás, quizás…
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.073
Μηνύματα
879.669
Μέλη
38.806
Νεότερο μέλος
xeniagousia

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom