Τα ταξίδια την επόμενη μέρα

interted

Member
Μηνύματα
1.355
Likes
8.197
Επόμενο Ταξίδι
?
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ράφτινγκ στον Ουρουμπάμπα
Ξέρει κανείς αν μπορείς να κάνεις αλλαγή στο PLF αφού το έχεις ήδη υποβάλει; Στο e-mail που σου στέλνουν δεν έχει τέτοια επιλογή και δεν δίνουν κανένα e-mail ή τηλεφωνο επικοινωνίας, εκτός αν δεν το βλέπω εγώ.
 

arabickostas

Member
Μηνύματα
455
Likes
1.492
Ξέρει κανείς αν μπορείς να κάνεις αλλαγή στο PLF αφού το έχεις ήδη υποβάλει; Στο e-mail που σου στέλνουν δεν έχει τέτοια επιλογή και δεν δίνουν κανένα e-mail ή τηλεφωνο επικοινωνίας, εκτός αν δεν το βλέπω εγώ.
Δεν υπάρχει επιλογή αλλαγής της φόρμας. Στο Μοναχο, στην πύλη επιβίβασης, με ενημερωσαν ότι εφόσον η πτήση προς Ελλαδα αλλάξει, σε σχέση με αυτή που δηλώθηκε στη φόρμα, αλλά είναι εντός της ίδιας ημέρας δεν υφίσταται κάποιο πρόβλημα. Επίσης να ανφερουμε ότι αν πραγματοποιήσεις κράτηση την ιδια μερα την πάτησες καθοτι η φόρμα εχει σαν συντομότερη ημερομηνία πάντα την επόμενη ημέρα....
 

arabickostas

Member
Μηνύματα
455
Likes
1.492
Ποσες ωρες ακριβως πριν την πτηση συμπληρωνεις το plf? Περισσοτερες απο 24?
Δεν γνωρίζω αν είναι 24 ώρες ή απλά ημερολογιακά η προηγούμενη μέρα ( ώστε να μπορείς πχ να συμπληρώσεις τη φόρμα στις 23:00 για την επόμενη μερα). Αυτο που είναι επιβεβαιωμένο ειναι οτι αν δοκιμασεις πχ τώρα να το κάνεις, η πρώτη διαθέσιμη ημερομηνία θα είναι αύριο.
 

thalia_2012

Member
Μηνύματα
51
Likes
107
Επόμενο Ταξίδι
Ηνωμένο Βασίλειο
Ονειρεμένο Ταξίδι
Κρήτη
Γεια σας. Χρειάζομαι και παλι τα φώτα σας. Το τεστ ανίχνευσης κορονοϊου που θέλουν για να πετάξεις προς Ευρώπη είναι αυτό που κοστίζει 120€?? Ή αυτό το θέλουν στην περίπτωση που βγει θετικό το άλλο το μικρό (σε κόστος μάλλον) που λένε...;;;
 

LULLU

Member
Μηνύματα
3.498
Likes
7.690
Επόμενο Ταξίδι
το ψαχνω....
Ονειρεμένο Ταξίδι
Νιγηρας-Μαλι
Γεια σας. Χρειάζομαι και παλι τα φώτα σας. Το τεστ ανίχνευσης κορονοϊου που θέλουν για να πετάξεις προς Ευρώπη είναι αυτό που κοστίζει 120€?? Ή αυτό το θέλουν στην περίπτωση που βγει θετικό το άλλο το μικρό (σε κόστος μάλλον) που λένε...;;;
θελουν pcr τεστ και αυτο κοστιζει απο 120-250 ευρω...
 

ribo7

Member
Μηνύματα
176
Likes
169
Παιδιά μπαίνω να συμπληρώσω το PLF και μου ζητάει Login! Δεν ήταν έτσι παλιά, σωστά?
 

Georgethym

Member
Μηνύματα
25
Likes
10
Καλησπέρα , είχα κλείσει ένα ταξίδι 2 βράδια Βέλγιο και 3 Άμστερνταμ τον Απρίλιο, λόγο κορονοϊου το μεταφέραμε για μέσα Σεπτεμβρίου, ξέρεις κάποιος να μου πει αυτήν την στιγμή είναι απαραίτητο να κάνουμε κάποιο τεστ πριν ταξιδέψουμε? Να συμπληρώσουμε κάποια έντυπα? Έχει κάνει εικόνα από τις χώρες πως ειναι η κατάσταση για τους τουρίστες? Ευχαριστώ πάρα πολύ πραγματικά εκ των προτέρων
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.074
Μηνύματα
879.683
Μέλη
38.807
Νεότερο μέλος
elendim7576

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom