Ινδονησία Μαλαισία Μπρουνέι Σιγκαπούρη Τη βοήθεια των Ασιόπληκτων, παρακαλώ...

Lia-Kostas

Member
Μηνύματα
24
Likes
4
Ταξίδι-Όνειρο
Περού,Βραζιλία
εννοειται δεν πας να μείνεις καπου χωρις κλιματιστικό...δεν το συζητάμε αυτό.
εγω εμεινα στο hotel dickson 81 αλλα το δωμάτιο δεν είχε παράθυρο και πεθάναμε στην υγρασία..
θεωρώ πως τα λεφτά που δώσαμε την βραδυά ήταν πολλά για το συγκεκριμένο. απεναντι απο το ξενοδοχειο μας είχε ένα hostel και σε πληροφορώ ήταν σε πολύ καλήτερη κατάσταση και τα δωμάτια είχαν και παράθυρα..
 

AERAS

Member
Μηνύματα
772
Likes
1.122
παίρνοντας ιδέες από τα παραπάνω σκέφτομαι να πάω Κουάλα Λουμπούρ,Σιγκαπούρη και σε κοντινούς προορισμούς την περίοδο του Πάσχα (11/4/2014-26/4/2014) .Αναρωτιέμαι τι καιρό θα έχει στα μέρη αυτά?
 

AERAS

Member
Μηνύματα
772
Likes
1.122
Προς βοηθεια σου απλα σου βαζω εδω την προσφορα της Air Asia η οποια ειναι μεχρι τις 14 Ιουλιου και για πτησεις απο 10 Φεβρουαριου εωας 5 Αυγουστου.

http://www.airasia.com/ot/en/promotion/rr2490208.page?icid=iaa915hpmba
ενώ έκανα ένα πρόχειρο πρόγραμμα με πτήσεις τις air Asia για Μαλαισία,Ινδονησία,Σιγκαπούρη δεν είχα προσέξει την προσφορά.Κοίταξα λίγο καλύτερα και βρήκα Κoυάλα-Σίδνεϊ και επιστροφή Μελβούρνη-Κουάλα 475€ για 2 άτομα,
Είμαι σε δίλημμα όσον αφορά τι εισιτήριο να πληρώσω....
Αρχικά έχω βρει το Αθήνα Κουάλα με την Turkish 1416€ (2 άτομα) και πάνω σε αυτό προσπαθώ να κτίσω το ταξίδι μου.
 

silversurfer

Moderator
Μηνύματα
2.328
Likes
3.468
Επόμενο Ταξίδι
Σικελία
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος Του Κόσμου
By the way , κοίτα κ την Firefly , είναι low cost εταιρεία της Malaysia Airlines , δίνει σε ορισμένους προορισμούς καλύτερες τιμές απο AirAsia, (κ λιγοτερες κρυφες χρεώσεις) κ έχει το benefit οτι πετάει απτο παλιό αεροδρόμιο της KL (Subang) κ οχι απτο χάος του LowCost KLIA
Επίσης έχει πιο άνετο seat pitch
 

silversurfer

Moderator
Μηνύματα
2.328
Likes
3.468
Επόμενο Ταξίδι
Σικελία
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος Του Κόσμου
Έστω, οι τιμές πάντως είναι low cost :)
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.186
Μηνύματα
883.277
Μέλη
38.893
Νεότερο μέλος
stefanoss

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom