Malev Τι γίνεται με την malev?

pavlos1985

Member
Μηνύματα
414
Likes
236
Επόμενο Ταξίδι
???
Η κάρτα μου είναι eurobank. Τα πήρα πίσω τα χρήματα εγώ! Τώρα απλά περιμένω 45 μέρες να μην τα διεκδικήσουν πίσω και όλα καλά!
Ελπίζω να δικαιωθήκατε όλοι σας! :clap:
 

babaduma

Member
Μηνύματα
5.052
Likes
7.801
Επόμενο Ταξίδι
terra incognita
Ταξίδι-Όνειρο
α του Κενταύρου
Ποιας τράπεζας ήταν η κάρτα που είχες χρησιμοποιήσει? Έκανα κι εγώ αίτηση αμφισβήτησης στην Πειραιώς αλλά ακόμα περιμένω.
Θα τα πάρεις κι εσύ, μην ανησυχείς.
 

partsolius

New Member
Μηνύματα
1
Likes
1
Παιδια εγω κλεισει τα εισιτιρια μου μεσω του airtickets.gr Την αιτηση για να παρω πισω τα λεφτα θα την κανουν αυτοι για εμενα μπαινοντας μπροστα σαν ταξιδιωτικοι πρακτορες ή πρεπει να κανω εγω καποια αιτηση?
 

tripakias

Member
Μηνύματα
8.024
Likes
12.126
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
Παιδια εγω κλεισει τα εισιτιρια μου μεσω του airtickets.gr Την αιτηση για να παρω πισω τα λεφτα θα την κανουν αυτοι για εμενα μπαινοντας μπροστα σαν ταξιδιωτικοι πρακτορες ή πρεπει να κανω εγω καποια αιτηση?
Θα επικοινωνησεις μαζι τους και θα τα αναλαβουν αυτοι. Εσυ αυτους πληρωσες, αυτοι πρεπει να σου επιστρεψουν τα χρηματα σου.


ΥΓ Εχω ξεχασει πως λειτουργει το φορουμ και παταω αβερτα ευχαριστω:lol:
 

korina80

Member
Μηνύματα
21
Likes
3
Εγώ πάντως που τα είχα κλείσει μέσω viva travel, μου είπαν ότι η χρέωση στην πιστωτική κάρτα γίνεται από την ίδια τη malev και όντως έτσι ήταν στο λογαριασμό, γι αυτό και την αίτηση αμφισβήτησης να την κάνω στην τράπεζα.
Επειδή όμως δεν έχω πάρει απάντηση από την τράπεζα κι έχουν περάσει δυο βδομάδες σκέφτομαι να στείλω και στη malev μπας και...
 

canf

Member
Μηνύματα
735
Likes
218
Επόμενο Ταξίδι
Ολλανδία
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος Ισπανίας
"ενοχλησε" την τραπεζα λιγο παραπανω.
λογικα μεσα σε μια βδομαδα με 10 μερες θα επρεπε να εχεις απαντηση.
 

korina80

Member
Μηνύματα
21
Likes
3
Στην τελευταία επικοινωνία με την τράπεζα πήρα την απάντηση ότι παίρνει 45 μέρες η απόφαση αν και συνήθως είναι θετική. Ο αντιλογισμός των τόκων γίνεται από την τράπεζα μου απάντησαν. Είδομεν.
 

GIANA

Member
Μηνύματα
30
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Βαρκελώνη
Ταξίδι-Όνειρο
Ταυλάνδη
Καλημέρα σε όλους. Επαναφέρω το θέμα διότι ενώ έχει περάσει 1,5 μήνας δεν έχω πάρει πίσω τα χρηματά μου και ούτε πρόκειται από ότι καταλάβαίνω. Μήπως κάποιος από εσάς έχει κάποιο νεότερο?:roll:
 

canf

Member
Μηνύματα
735
Likes
218
Επόμενο Ταξίδι
Ολλανδία
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος Ισπανίας
με ποιον τροπο ειχες πληρωσει;
 

ruckzuck

Member
Μηνύματα
21
Likes
1
Ευχάριστα τα νέα.
Σήμερα μπήκαν τα χρήματα κ στο δικό μου λογαριασμό.
Είχα κλείσει μέσω airticktes.gr
 

canf

Member
Μηνύματα
735
Likes
218
Επόμενο Ταξίδι
Ολλανδία
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος Ισπανίας
μμμ...απο ο,τι θυμαμαι ,οσοι πληρωσαν με μετρητα θα ειχαν πιο δυσκολα ξεμπερδεματα..
το γραφειο δε σε βοθησε;
ισως να σου απαντησει καποιος αλλος, γιατι εγω ειχα πληρωσει μεσω καρτας κ εκει λυθηκε το θεμα μεσω τραπεζας...
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.184
Μηνύματα
883.321
Μέλη
38.894
Νεότερο μέλος
mikesf

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom