Ισπανία Τρένα Ισπανία

mikrh tsopana

Member
Μηνύματα
1.715
Likes
7.789
Επόμενο Ταξίδι
Ελλάδα-Παλέρμο-Μπιλμπάο
Ονειρεμένο Ταξίδι
θα το αποφασίσω αύριο
Δε ξερω ποσες μερες θα κατσεις, αλλα ισως σε βολευει να αφησεις κατι σε καποιο locker στη Μαδριτη. Ισως και για τα χρηματα αλλα κυριως για να ειστε πιο αναλαφροι.
 

maria91

Member
Μηνύματα
2.070
Likes
1.941
Δε ξερω ποσες μερες θα κατσεις, αλλα ισως σε βολευει να αφησεις κατι σε καποιο locker στη Μαδριτη. Ισως και για τα χρηματα αλλα κυριως για να ειστε πιο αναλαφροι.
Θα φυγουμε απο Βαρκελωνη για Αθηνα πισω οποτε ολα τα μπαγκαζια πρεπει να τα παρω μαζι:haha:
 

pavlos1985

Member
Μηνύματα
412
Likes
234
Επόμενο Ταξίδι
???
Στην iryo θα καταληξω μαλλον..χρεωνουν αυτοι ολες τις αποσκευες;δηλαδη θα ειμαστε με χειραποσκευες κ 1 βαλιτσα..στο λιγο που κοιταξα δε ειδα κατι αλλα δε το ψαξα κιολας κ πολυ να πω την αληθεια
Νομίζω δίνει στο εισιτήριο βαλιτσάκι και βαλίτσα.
 

pavlos1985

Member
Μηνύματα
412
Likes
234
Επόμενο Ταξίδι
???
Έκλεισα χθες εισιτήρια τρένου Βαρκελώνη Μαδρίτη για το καλοκαίρι.
20 ευρώ το πήγαινε με την εταιρεία iryo. Είδα ότι περιλαμβάνονται και οι αποσκευές και δίνει κι ένα refund σε περίπτωση ακύρωσης μέχρι κάποιες μέρες πριν το ταξίδι, αχρείαστο να ναι.
24 ευρώ η επιστροφή με την εταιρεία ouigo, αλλά το εισιτήριο plus, στο οποίο περιλαμβάνεται κράτηση xl θεσης και επιπλέον αποσκευής (αλλιώς το εισιτήριο θα κόστιζε 9 ευρώ λιγότερα). Αν κατάλαβα καλά είναι κάτι σαν κράτηση πρώτης θέσης, λέμε τώρα...
Συνολικό κόστος 44 ευρώ σε νορμάλ ώρες ταξιδιού.
Βέβαια είδα ότι παίζουν και καλύτερες τιμές αν είσαι ευέλικτος σε ωράρια και ημερομηνίες. Έχει ακόμα και 9ευρα και πολλά 15ευρα στην απλή κατηγορία ναύλου.
 

1than

New Member
Μηνύματα
2
Likes
1
Καλημέρα. Θέλω την βοήθεια σας . Στην προσπάθεια μου να κλείσω εισητηριο τρενου απο Βαρκελώνη για Σαραγόσα ειτε μεσω trainline,omnio,refne αντιμετωπιζω θεμα με το id . Διαλεγοντας dni,nie passport πουθενα δεν δεχεται τον αριθμο της ταυτοτητας μου.
 

panpan

Member
Μηνύματα
6.865
Likes
26.632
To NIE δεν θα το χρησιμοποιείς. Οι επιλογές σου είναι dni και passport.
Έχεις δοκιμάσει να βάλεις τα γράμματα με τους αριθμούς κολλημένα;
Τα γράμματα να είναι στα λατινικά.DNI είναι ο αριθμός ταυτότητας.
Κάνε μια προσπάθεια ακόμα. Και πες μας.
 

1than

New Member
Μηνύματα
2
Likes
1
To NIE δεν θα το χρησιμοποιείς. Οι επιλογές σου είναι dni και passport.
Έχεις δοκιμάσει να βάλεις τα γράμματα με τους αριθμούς κολλημένα;
Τα γράμματα να είναι στα λατινικά.DNI είναι ο αριθμός ταυτότητας.
Κάνε μια προσπάθεια ακόμα. Και πες μας.
Ευχαριστώ.Είχα κανει ολους τους συνδιασμούς, λατινικα , κολλημένα, δεν δεχόταν. Τώρα omnio ,refne δεχτηκε την επιλογή passport και τον αριθμο ταυτοτητας με λατινικους χαρακτήρες και κολλημένα μεταξύ του αριθμους και γράμματα.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.112
Μηνύματα
880.675
Μέλη
38.838
Νεότερο μέλος
Crimson_gr

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom