Τραβελστορική Συνάντηση Αθήνα 22/05

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.869
Likes
2.260
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικος ..παντου
Τρελαινομαι...μιλιταριστικο κοαλα?:haha::haha::haha:
Που το βρηκε αυτο ρε συ...ρεντα ειχε εκεινη τη μερα....
 

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.869
Likes
2.260
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικος ..παντου
Αερικουλι ..μια χαρα ειναι και η εξωτερικη πισινα ...αν δεν ειναι θερμαινομενη...λιγο..λιγο..λιγο λιγο...θα μπεις και στη θαλασσα.
 

AERIKO

Member
Μηνύματα
423
Likes
205
Επόμενο Ταξίδι
χωρίς χάρτη...
Ταξίδι-Όνειρο
Παταγονία ,Γαλ. Πολυνησία
Αερικουλι ..μια χαρα ειναι και η εξωτερικη πισινα ...αν δεν ειναι θερμαινομενη...λιγο..λιγο..λιγο λιγο...θα μπεις και στη θαλασσα.
Μπα μισοθερμαινόμενη είναι...:rolleyes:
Δεν συγκρίνεται με τη θάλασσα όμως που είναι μακράν καλύτερη απο όλες τις απόψεις..:clap: ...αφου είσαι χειμερινή ξέρεις τι ενοώ..:p
 

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.869
Likes
2.260
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικος ..παντου
Ναι ειναι μεγαλη βοηθεια ...εχω να αρρωστησω και να γριππωθω αρκετα χρονια ...χτυπα ξυλο.
 

zmaria

Member
Μηνύματα
1.335
Likes
1.201
Επόμενο Ταξίδι
Ρώμη (αμήν)
Ταξίδι-Όνειρο
Κούβα,Περού,Ν.Αφρική
Όλο εκπλήξεις είσαι κοπελιά! Καλά δεν κρυώνεις?? Μπρρρρρρρρ
 

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.869
Likes
2.260
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικος ..παντου
Λιγο μονο στην αρχη ειναι κρυα.Συνηθειο ειναι Μαρια ..οπως ολα αλλωστε.
 

Panagiota^

Member
Μηνύματα
658
Likes
276
Ταξίδι-Όνειρο
Ιράν, Εκουαδόρ, Τανζανία
Σας ευχαριστώ εγώ όλους για τα χαμόγελα, την καλή σας διάθεση, όλες τις ταξιδιωτικές ιστορίες και συμβουλές που άκουσα de vive voix. Ευχαριστώ τους 'παλιούς' που αγκάλιασαν τους νέους και τους φίλους μας που ταξίδεψαν από Θεσ/νίκη, Κάρπαθο, Πάτρα για να είναι μαζί μας:)

Ένα πολύ μεγάλο ευχαριστώ σε malysa, hydronetta, travelogato και Defkaliona που ήταν εκεί όποτε χρειαζόμουν βοήθεια και στον χορηγό μας Travel Bookstore.

Παναγιωτα, λυπαμαι αλλα πρεπει να προτεινω δημοσια το μπαναρισμα σου για μια εβδομαδα τουλαχιστον. (Ακου να χρησιμοποιει την καρτα νεοτητας για τα εισητηρια..και μπροστα μου!! )
:haha:

Πωλούνται 2 βίντεο διαρκείας 0:37 και 2:52 λεπτών. Πρόσωπα ευκρινή, τιμές λογικές.
Ο εικονολήπτης θα παραλάβει ένα μικρό ποσοστό επί των πωλήσεων, τα λοιπά έσοδα να μοιραστούν στους πρωταγωνιστές παρακαλώ.:haha:


μολις τωρα μπηκα σπιτι :/ τελικα το κυριακατικο χωσιμο ητανε παραπανω αποσο περιμενα ... ειμαι σκασμενος που δεν ηρθα :/ κανονιστε ξανα συναντηση συντομα παρακαλω ..
Ορέστη εγκλημάτησες. δεν το περίμενα πως θ' άφηνες τα κορίτσια διψασμένα
Ορέστη, που ήσουν; Ο λαός ζητούσε μουρνόρακη! Φύλαξέ την σε παρακαλώ για την επόμενη!

... και στο breathtaking μαύρο φόρεμα!!! :):):)
Η αλήθεια είναι πως δε φορώ ποτέ lipstick και το φόρεμα ήταν δανεικό αλλά προσπάθησα να μπω στο πετσί του ρόλου:bleh: Hydronetta και travelogate μας, σας ευχαριστούμε πάρα πολύ για τη σύλληψη του κονσεπτ, το τρέξιμο για περούκες, αμφίεση και πρόβες. Όπως πάντα, απολαυστικότατοι:clap:


Εσύ βάλε καμιά φώτο που να αναδεικνύει τα μλατια σου !! Ειναι παραπλανητικό το αβαταρ σου !:cool:
Μιλάς εσύ; Πρέπει να απαιτηθεί να βάλεις φωτογραφία με τα ΜΠΛΕ μάτια σου!
Μήπως έπρεπε να σας αφήσουμε για λίγο μόνους;:haha::haha::haha:
 

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.869
Likes
2.260
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικος ..παντου
Γκουχ Γκουχ:haha::haha:

Ας πω και το ασχετο.Παναγιωτα δεν περνας μια βολτα απο το θεμα που παιζει πρωτο πρωτο στο πλαι ..να δωσεις μια βοηθεια για Σεριφο?
 

orestcrete

Member
Μηνύματα
2.606
Likes
9.861
Επόμενο Ταξίδι
Iceland
Ταξίδι-Όνειρο
New Zealand
ακομα σκασμενος ειμαι :( παναγιωτα την εχω βαλει στο ψυγειο και περιμενω την επομενη συναντηση με ανυπομονησια ..
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.193
Μηνύματα
883.503
Μέλη
38.898
Νεότερο μέλος
χρυσανθη

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom