Τραβελστορική Συνάντηση Αθήνα 22/05

zmaria

Member
Μηνύματα
1.335
Likes
1.201
Επόμενο Ταξίδι
Ρώμη (αμήν)
Ταξίδι-Όνειρο
Κούβα,Περού,Ν.Αφρική
Μηνύματα
1.666
Likes
1.327
Επόμενο Ταξίδι
Κρακοβία-Βαρσοβία
Ταξίδι-Όνειρο
...Ιθάκη...
εμένα δεν με ενοχλεί το αν θα γινόταν τόφαλος ο Αετοπετρίτης (προσπαθώ να το φανταστώ αλλά δεν..). Με ενοχλεί που η επιστήμη δεν έχει ακόμα εφεύρει αυτήν την μέθοδο πάρε - δώσε. Πολύ κόσμος θα γινόταν ευτυχισμένος αν υπήρχε.
 

mfish

Member
Μηνύματα
1.378
Likes
1.280
Ταξίδι-Όνειρο
ολη η γη
εγω θα προτιμουσα η επιστημη να ανακαλυψει τη μεθοδο να πηγαινει ο αλλος για κατουρημα στη θεση σου...πως στελνεις καποιον για τσιγαρα...
 
Μηνύματα
4.099
Likes
1.797
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
Τωρα που λεμε για ανακαλυψεις , θα ηθελα να ανακαλυφθει ο τροπος του να μην γινομαι πιτσιλωτη το καλοκαιρι απο τον ηλιο!!
Οχι αλλη Πιπη Φακιδομυτη !
 

SPROM

Member
Μηνύματα
774
Likes
177
Επόμενο Ταξίδι
Εξεταστική
Ταξίδι-Όνειρο
Δεν ξέρω τώρα...
Παιδιά, μόλις επέστρεψα και γω στο σπίτι μου και θελω να σας πω ότι πέρασα υπέροχα! Καλά, τι αξέχαστη παρέα είναι αυτή;!
Πωπω, θα τραβήξω τα μαλλιά μου από την ευτυχία!
Παναγιωτα μου, σε ευχαριστούμε για την εκπληκτική διοργάνωση και special thanks στους hydronetta και travelogato που μας ξεσήκωσαν με το συγκλονιστικό, φουτουριστικό, μετα-υπέρτατο σκετσάκι!
Είμαι τόσο συγκλονισμένος που φοβάμαι ότι ο αιματορχικός μου φραγμός θα διακορευτεί!
kisses


:mad:
 

hydronetta

Member
Μηνύματα
4.152
Likes
14.442
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
όπου δεν έχω πάει
Παιδιά, μόλις επέστρεψα και γω στο σπίτι μου και θελω να σας πω ότι πέρασα υπέροχα! Καλά, τι αξέχαστη παρέα είναι αυτή;!
Πωπω, θα τραβήξω τα μαλλιά μου από την ευτυχία!
Παναγιωτα μου, σε ευχαριστούμε για την εκπληκτική διοργάνωση και special thanks στους hydronetta και travelogato που μας ξεσήκωσαν με το συγκλονιστικό, φουτουριστικό, μετα-υπέρτατο σκετσάκι!
Είμαι τόσο συγκλονισμένος που φοβάμαι ότι ο αιματορχικός μου φραγμός θα διακορευτεί!
kisses
:mad:
Gallus gallus ούτε ουρολόγος να ήσουν...
 

_antonis_

Member
Μηνύματα
3.357
Likes
1.237
Μήπως έπρεπε να σας αφήσουμε για λίγο μόνους;:haha::haha::haha:
Ε, βέβαια... Μη χάσεις εσύ! Αφού σου ευχηθήκαμε να ζήσετε που κάνατε προπόσεις με τον glosoli, μου την φύλαγες!! Σε καταλαβαίνω...και γώ θα είχα σκάσει απ'το κακό μου! :bleh:

Τι εγινε αγορι ....το ηπιαμε το ποτο?Πως ηταν το μαγαζι?
Ναι, άργησα πολύ να απαντήσω, πολύ τρέξιμο!!! :haha:
Καλά, υπέροχο ήταν, τι μουσική, τι ήχος, τι φώτα, τι....-θα το πώ- γυναίκες!! Είχα ξεχάσει ο χωριάτης πως είναι τα μαγαζιά στην Αθήνα. Βέβαια, κοιμήθηκα 1 ώρα και μετά είχα 8 ώρες σεμινάριο. Με φαντάζεστε..............
 

SPROM

Member
Μηνύματα
774
Likes
177
Επόμενο Ταξίδι
Εξεταστική
Ταξίδι-Όνειρο
Δεν ξέρω τώρα...

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.869
Likes
2.260
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικος ..παντου
Παιδιά, μόλις επέστρεψα και γω στο σπίτι μου και θελω να σας πω ότι πέρασα υπέροχα! Καλά, τι αξέχαστη παρέα είναι αυτή;!
Πωπω, θα τραβήξω τα μαλλιά μου από την ευτυχία!
Παναγιωτα μου, σε ευχαριστούμε για την εκπληκτική διοργάνωση και special thanks στους hydronetta και travelogato που μας ξεσήκωσαν με το συγκλονιστικό, φουτουριστικό, μετα-υπέρτατο σκετσάκι!
Είμαι τόσο συγκλονισμένος που φοβάμαι ότι ο αιματορχικός μου φραγμός θα διακορευτεί!
kisses


:mad:
Καλα εσυ με μουλαρι ανεβαινες προς Σαλονικα μερια και εφτασες τωρα?:shock::bleh::bleh:
Ποσο χαιρομαι που εχεις σκασει απο το κακο σου:bleh::bleh::bleh::bleh::bleh::bleh::bleh::bleh:
 
Μηνύματα
1.620
Likes
782
Επόμενο Ταξίδι
Χονγκ Κονγκ
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κόσμου
Ουφ..τι μαζοχισμός με πιάνει ώρες ώρες..τώρα κάθησα και διάβασα τα σχόλια για τη συνάντηση και ζήλεψα κι εγώ :( Τι ωραία που περάσατε! Θα διοργανώσετε και καμία στο βορρά;
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.193
Μηνύματα
883.498
Μέλη
38.898
Νεότερο μέλος
χρυσανθη

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom