Γενικά Υποτιμημένοι προορισμοί

StellAnna

Member
Μηνύματα
921
Likes
362
Επόμενο Ταξίδι
Αίγυπτος επιτέλους!!!!!!!
Ταξίδι-Όνειρο
Μποτσουάνα? Γιατί όχι?
ειμαι νεο μελος ελαχιστα ταξιδεμενος και κυριως σε κλασικους προορισμους δηλ.κανονικος τουριστας. αλλα πρεπει να ομολογησω οτι το μοναχο για μενα ηταν καταπληκτικο.
Φυσικά και είναι καταπληκτικό.
Μην μας παίρνεις στα σοβαρά εδώ, όταν μαχόμαστε υπέρ της επικράτησης του ενός ή του άλλου μέρους.
Είμαστε όλοι παθιασμένοι με τα ταξίδια και τις περιπλανήσεις.:haha:
 

zakgr

Member
Μηνύματα
11
Likes
0
Ταξίδι-Όνειρο
θιβετ
παιδια το novi sad της σερβίας δεν ξέρω άν είναι υποτιμημένο πάντως είναι η πόλη που με εξέπληξε ευχάριστα περισσότερο από όσες έχω επισκεφτεί. ποιοτική ζωή, υπεροχος κόσμος (κυρίως γυναίκες) και μεγάλο κέφι για ζωή. στην ελλάδα δεν έχουμε σίγουρα τέτοιες πόλεις
 

Demetrius

Member
Μηνύματα
32
Likes
24
Επόμενο Ταξίδι
ΛΟΝΔΙΝΟ
Ταξίδι-Όνειρο
Australia-N.Zealand
Το Βίλνιους είναι υπέροχη πόλη, πολύ γραφική με πολύ καλό φαγητό και μπαράκια με πολύ ζωή και νεαρόκοσμο...δύσκολος προορισμός με λίγους τουρίστες!
 

eva kas

Member
Μηνύματα
961
Likes
225
Επόμενο Ταξίδι
οσο πιο μακρια γινεται!
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτικη + Αρκτικη
Το Βίλνιους είναι υπέροχη πόλη, πολύ γραφική με πολύ καλό φαγητό και μπαράκια με πολύ ζωή και νεαρόκοσμο...δύσκολος προορισμός με λίγους τουρίστες!
και το kaunas ειναι μια πολυ ωραια πολη με αρκετα μπαρακια,μπυραριες και και παμπ με ζωντανη μουσικη και καθολου τουρισμο!
 

Earth Citizen

Member
Μηνύματα
2.859
Likes
7.077
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία, Λίμνες Καναδά
παιδια το novi sad της σερβίας δεν ξέρω άν είναι υποτιμημένο πάντως είναι η πόλη που με εξέπληξε ευχάριστα περισσότερο από όσες έχω επισκεφτεί. ποιοτική ζωή, υπεροχος κόσμος (κυρίως γυναίκες) και μεγάλο κέφι για ζωή. στην ελλάδα δεν έχουμε σίγουρα τέτοιες πόλεις

Συμφωνώ, ούτε συνεννοημένοι να ήμασταν:haha:
Πολύ όμορφη πόλη και εκπληκτικοί άνθρωποι!!
Θα προσθέσω στους υποτιμημένους προορισμούς και τη Σλοβενία..η Λιουμπλιάνα είναι πολύ χαριτωμένη και ειδικά η φύση/λίμνες/βουνά της χώρας είναι υπέροχα!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.191
Μηνύματα
883.470
Μέλη
38.898
Νεότερο μέλος
χρυσανθη

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom