Ουγγαρία Φθινόπωρο στη χώρα των Μαγυάρων

greco

Member
Μηνύματα
1.147
Likes
3.320
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
Γυρος Τουρκιας
Για μια ακομα φορα ευχαριστω πολυ!
 

Menelaos83

Member
Μηνύματα
103
Likes
88
Ευχαριστώ πάρα πολύ!Ακολούθησε κατά γράμμα τις μετακινήσεις με τα μέσα μεταφοράς καθώς και τις διαδρομές με τα πόδια και δεν θα χαθείς λεπτό :D Απόλαυσε την πόλη και να περάσεις τέλεια.
Εκτυπωσα ολα οσα εχεις γραψει να τα εχω μαζι μου και πιστευω πως δεν θα εχω θεμα.
Το μονο κακο ειναι οτι θα εχω στην διαθεση μου μολις 2,5 μερες φτανω μεσημερι 10ης αυγουστου και αναχωρω 13 πρωι για βιεννη.
 

Lia-Kostas

Member
Μηνύματα
24
Likes
4
Ταξίδι-Όνειρο
Περού,Βραζιλία
Απίστευτο...ένα μεγάλο ευχαριστώ και απο μας για τις χρήσιμες πληροφορίες σου..
 

giannismits

Member
Μηνύματα
3.494
Likes
11.726
Επόμενο Ταξίδι
?
Εκτυπωσα ολα οσα εχεις γραψει να τα εχω μαζι μου και πιστευω πως δεν θα εχω θεμα.
Το μονο κακο ειναι οτι θα εχω στην διαθεση μου μολις 2,5 μερες φτανω μεσημερι 10ης αυγουστου και αναχωρω 13 πρωι για βιεννη.
Κοίτα είναι λίγες αλλά με προγραμματισμό μπορείς να δείς τα βασικά.Το θέμα είναι αν είστε των μουσείων και των ξεναγήσεων.Έτσι θα χάσετε σίγουρα πολύτιμο χρόνο.Καλύτερα να περπατήσετε τις γειτονιές κι ας τα δείτε πιο επιφανειακά.Θα έχεις πάρει κάποιες ιδέες για βόλτες μέσα από την ιστορια μου.
Απίστευτο...ένα μεγάλο ευχαριστώ και απο μας για τις χρήσιμες πληροφορίες σου..
Σας ευχαριστώ κι εσάς :D
 

Menelaos83

Member
Μηνύματα
103
Likes
88
Υστερα απο κιρο καταφερα να ξεκλεψω λιγο χρονο και να γραψω εδω.Ακολουθωντας σχεδον κατα γραμμα τις περιπλανησεις του γιαννη μπορω να πω οτι περασα υπεροχα.Στις επομενες μερες θα γραψω και τις εντυπωσεις απο το ταξιδι στην βουδαπεστη
 

giannismits

Member
Μηνύματα
3.494
Likes
11.726
Επόμενο Ταξίδι
?
Υστερα απο κιρο καταφερα να ξεκλεψω λιγο χρονο και να γραψω εδω.Ακολουθωντας σχεδον κατα γραμμα τις περιπλανησεις του γιαννη μπορω να πω οτι περασα υπεροχα.Στις επομενες μερες θα γραψω και τις εντυπωσεις απο το ταξιδι στην βουδαπεστη
Xαίρομαι που πέρασες καλά και βοήθησαν οι πληροφορίες μου.
Ένας χρόνος σχεδόν πέρασε απο το ταξίδι μου αυτό και το νοσταλγώ.
Να μας γράψεις εντυπώσεις φυσικά.
 

sif.....

Member
Μηνύματα
366
Likes
1.690
Επόμενο Ταξίδι
Κιργιστάν - Ιαπωνία
Ταξίδι-Όνειρο
Περού - Κίνα
Βρηκα σε ενα ταξιδιωτικο οδηγο οτι στο εμπορικο west city center στην ταρατσα μπορεις να κανεις βολτα με αεροστατο!!!γνωριζει κανεις πληροφοριες??
 

Menelaos83

Member
Μηνύματα
103
Likes
88
Βρηκα σε ενα ταξιδιωτικο οδηγο οτι στο εμπορικο west city center στην ταρατσα μπορεις να κανεις βολτα με αεροστατο!!!γνωριζει κανεις πληροφοριες??
Δυστυχως δεν το ξερω καθολου αυτο που ρωτας αν και βρεθηκα εκει για ψωνια.Αν καποιος αλλος εχει δει καμια διαφημιση θα σου πει φανταζομαι
 

natasamag

Member
Μηνύματα
20
Likes
4
Φανταστική ιστορία.. Ετοιμάζω το ταξίδι μου για Βουδαπέστη τον Μάρτιο και πραγματικά όλα όσα παρέθεσες είναι εξαιρετικά χρήσιμα ! Χίλια μπράβο για τον κόπο σου να τα συγκεντρώσεις όλα τόσο όμορφα και αναλυτικά ! Σε ευχαριστώ και εγω πολυ πολύ !
 

giannismits

Member
Μηνύματα
3.494
Likes
11.726
Επόμενο Ταξίδι
?
Φανταστική ιστορία.. Ετοιμάζω το ταξίδι μου για Βουδαπέστη τον Μάρτιο και πραγματικά όλα όσα παρέθεσες είναι εξαιρετικά χρήσιμα ! Χίλια μπράβο για τον κόπο σου να τα συγκεντρώσεις όλα τόσο όμορφα και αναλυτικά ! Σε ευχαριστώ και εγω πολυ πολύ !
Aυτός ήταν ο σκοπός μου άλλωστε;)
Να γίνει οδηγός για τους επόμενους επισκέπτες.
Σ'ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια.
Δεν ξέρω τι πρόγραμμα έχεις φτιάξει αλλά κάνε και καμιά εξόρμηση εκτός.Αξίζει.Από αυτό το ταξίδι μου έχει μείνει η περισσότερο η επαρχία.Φυσικά και η πανέμορφη Βουδαπέστη.
 

natasamag

Member
Μηνύματα
20
Likes
4
Aυτός ήταν ο σκοπός μου άλλωστε;)
Να γίνει οδηγός για τους επόμενους επισκέπτες.
Σ'ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια.
Δεν ξέρω τι πρόγραμμα έχεις φτιάξει αλλά κάνε και καμιά εξόρμηση εκτός.Αξίζει.Από αυτό το ταξίδι μου έχει μείνει η περισσότερο η επαρχία.Φυσικά και η πανέμορφη Βουδαπέστη.

Δυστυχώς θα έχω μόνο 2μιση μέρες στην Βουδαπέστη γιατί μετα θα φύγουμε για Βιέννη!
Όμως φτιάχνω πρόγραμμα και πιστεύω οτι θα καταφέρουμε να δουμε αρκετά !:)
 

TsalEva

Member
Μηνύματα
5
Likes
1
Ταξίδι-Όνειρο
New York, New York !
Εκπληκτικη δουλεια! Τον Μαρτιο που θα παω θα τα εχω ολα μαζι μου! Νομιζω ο οδηγος σου ειναι οτι χρειαζομουν για τις 5 μερες που σκοπευω να μεινω!!! ευχαριστουμε πολυ!!!!!!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.169
Μηνύματα
882.778
Μέλη
38.883
Νεότερο μέλος
ayahuasca97

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom