Φωτογραφικός Διαγωνισμός - Ταξιδιωτικό Καλοκαίρι

Μηνύματα
64
Likes
26
Ταξίδι-Όνειρο
Kashmir
Μα στους περισσότερους λέει ότι σήμερα έκαναν εγγραφή.Μπορεί να κάνω και λάθος.
 

hydronetta

Member
Μηνύματα
4.152
Likes
14.443
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
όπου δεν έχω πάει
Ας αφήσουμε τις γκρίνιες. Είτε ανοικτή είτε κλειστή ψηφοφορία αυτό θα μπορούσε να συμβεί αφού δεν υπάρχει περιορισμός στο ποιός δικαιούται να ψηφίσει. Τουλάχιστον είναι μια όμορφη φωτό, το αξίζει και προέρχεται από μέλος που έχει μια δραστηριότητα στο φόρουμ και δεν είναι κομήτης.
Για μένα όμως έπαθλα θα έπρεπε να παίρνουν οι ταξιδιωτικές ιστορίες που και χρόνο και κόπο απαιτούν κι όχι οι φωτογραφίες. Αυτό υπόψιν των χορηγών. Η ύπαρξη βραβείων ίσως αποτελέσει και κίνητρο να γράφονται περισσότερες.
 

chris7

Member
Μηνύματα
3.099
Likes
23.957
Επόμενο Ταξίδι
Λουξεμβούργο
Ταξίδι-Όνειρο
Καναδάς
Πάρα πολύ ωραία φωτογραφία.
Μπράβο.
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.404
Likes
17.235
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Ας αφήσουμε τις γκρίνιες. Είτε ανοικτή είτε κλειστή ψηφοφορία αυτό θα μπορούσε να συμβεί αφού δεν υπάρχει περιορισμός στο ποιός δικαιούται να ψηφίσει. Τουλάχιστον είναι μια όμορφη φωτό, το αξίζει και προέρχεται από μέλος που έχει μια δραστηριότητα στο φόρουμ και δεν είναι κομήτης.
Για μένα όμως έπαθλα θα έπρεπε να παίρνουν οι ταξιδιωτικές ιστορίες που και χρόνο και κόπο απαιτούν κι όχι οι φωτογραφίες. Αυτό υπόψιν των χορηγών. Η ύπαρξη βραβείων ίσως αποτελέσει και κίνητρο να γράφονται περισσότερες.

Έχουμε κάνει και διαγωνισμούς Ιστοριών στο παρελθόν, και θα ξανακάνουμε στο μέλλον :)

Το δύσκολο με αυτήν την υπόθεση είναι ότι μια Ταξιδιωτική Ιστορία θέλει πολύ χρόνο για να γραφτεί και ενδεχομένως δεν ειναι εύκολο αυτό να γίνει στα πλαίσια ενός διαγωνισμού. Από την άλλη αν προσπαθήσουμε να βραβεύσουμε Ταξιδιωτικές Ιστορίες που έχουν ήδη γραφτεί δε θα γράψει κανένας κάτι καινούριο.

Έχω όμως στο μυαλό μου κάτι για τις Ταξιδιωτικές Ιστορίες και θα το κοιτάξω το επόμενο διάστημα ;)
 

LULLU

Member
Μηνύματα
3.521
Likes
7.773
Επόμενο Ταξίδι
το ψαχνω....
Ταξίδι-Όνειρο
Νιγηρας-Μαλι
Μπράβο και χαίρομαι που και εγώ την επέλεξα ....όσο για τον προορισμό ειναι και αυτός πολυ ιδιαίτερος και αγαπημενος
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.681
Likes
50.547
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα
H ψηφοφορία ολοκληρώθηκε, και νικητής το μέλος kypant17 με αυτή τη φωτογραφία:

http://www.travelstories.gr/community/useralbums/ipad-102-jpg.3603/view-image

Νομίζω ήταν και η φωτογραφία που ξεχώρισε με τις ψήφους από την αρχή.

Συγχαρητήρια στο νικητή, αλλά κυρίως ευχαριστούμε όλους όσους μοιράζονται τις φωτογραφίες τους μαζί μας!
Δε δουλεύει το λινκ για να δούμε κι εμείς την πέτρα του σκανδάλου.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.216
Μηνύματα
883.885
Μέλη
38.906
Νεότερο μέλος
Makarena

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom