Φωτογραφικός Διαγωνισμός - Ταξιδιωτικό Καλοκαίρι

chris or

Member
Μηνύματα
176
Likes
81
Επόμενο Ταξίδι
Όσλο
Ταξίδι-Όνειρο
Πεκίνο,Λαπώνια,Μάλτα
Φυσικά και δεν πειράζει να έρχονται νέα μέλη, αλλά πώς θα σου (σας) φαινόταν αν αύριο το πρωί γράφονταν στο φόρουμ όλο το σόι μου, οι φίλοι μου και οι γνωστοί μου, αποκλειστικά και μόνο για να με ψηφίσουν και έβγαινε πρώτη μια φωτογραφία με αθέμιτα μέσα, ενώ υπάρχουν άλλες πολύ καλύτερες;

Το σχόλιο με το fb δεν το καταλαβαίνω. Πάντα όλοι οι φωτογραφικοί διαγωνισμοί "τρέχουν" μέσα από το σάιτ και όχι από το fb.
Θα ελεγα οτι εχεις φιλους γνωστους κτλ π σε αγαπανε κ σε στηριζουνε :D .ε τι να κανουμε τωρα να κανουμε μπλοκ τους δικους μας ανθρωπους....αυτο δν μπορεις ν το αποφυγεις σε κανενα διαγωνισμο,ανοιχτη ψηφοφορια ειναι.εδω σε μεγαλους διαγωνισμους μπαινει το "μεσον" .απ την αλλη χωρις ν θελω να θιξω καποιον το να εχουνε οι φωτος δεκαδες views κ ψηφους λιγους σν ειναι κριμα;κριμα ειναι κ αδικο.το καλυτερο κ το χειροτερο -το κρινει ο καθενας με το δικο του γουστο κ αποψη.το σχολιο του fb αφορα μονο τ οτι ας πουμε εγω δν εχω,δν το χρησιμοποιω.
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.404
Likes
17.235
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Το ότι μια φωτογραφία έχει πολλά views δεν σημαίνει απαραίτητα κάτι. Μπορεί να τραβάει την περιέργεια ας πούμε. Εξάλλου τα κριτήρια με τα οποία ψηφίζει ο καθένας σε οποιονδήποτε διαγωνισμό είναι εντελώς διαφορετικά.
 

chris or

Member
Μηνύματα
176
Likes
81
Επόμενο Ταξίδι
Όσλο
Ταξίδι-Όνειρο
Πεκίνο,Λαπώνια,Μάλτα
Καλη κ η ιθακη αλλα....Σημασια εχει το ταξιδι εχει πει ενας μεγιστος
 

babaduma

Member
Μηνύματα
5.054
Likes
7.809
Επόμενο Ταξίδι
terra incognita
Ταξίδι-Όνειρο
α του Κενταύρου
Too much ado about nothing...
Σκασίλα μας μεγάλη και δέκα παπαγάλοι για το έπαθλο. Ας σκάσουν αυτοί που έχουν βάλει λυτούς και δεμένους για να πρωτεύσουν. Ε, και; Θ'αποκτήσει μεγαλύτερη αξία η φωτογραφία τους ή απλώς θα κάνουν το παγώνι στον "κύκλο" τους;
Εγώ είδα τη θετική πλευρά του πράγματος: Δεν βρέθηκα στη δύσκολη θέση να επιλέξω κάποιες από πολύ περισσότερες φωτογραφίες που μου άρεσαν. Τις ψήφισα όλες αφ'ενός κι αφ'ετέρου, μ' αυτόν τον τρόπο, το έμαθαν και οι ενδιαφερόμενοι - αμέσως. Και γι' αυτούς που ξέρουν να εκτιμούν, αυτό μετράει περισσότερο απ'τ' οποιοδήποτε έπαθλο.
 

anny

Member
Μηνύματα
3.423
Likes
1.791
Επόμενο Ταξίδι
Ιστρια
Ταξίδι-Όνειρο
γύρος του κόσμου
Σε μια ψηφοφορια τι πειραζει π μπαινουν νεοι-π μπορει ν γνωρισουν κ το σαιτ κ να τους φανει ενδιαφερον-οταν πρεπει να ψηφιστουν οι διαγωνιζομενοι.αλομα,δν εχουν ολοι fb παιδια ακομα κ το 2013!μην ειστε τοσο αρνητικοι πια,τι φταιει ο /defkalion να τα ακουει,π κανει κ φιλοτιμες προσπαθειες,ας κανει ο καθενας μας κ αλλον διαγωνισμο με αλλους ορους.εγω το μονο π θ ηθελα ν πω ως σχετικα -εγγεγραμενο- νεο μελος οτι σε αυτον το καλοκαιρινο διαγωνισμο βλεπω πολλα views αλλα λιγα likes δυστηχως κ κατι τελευταιο υπεροχες πραγματι φωτος αλλα για διαγωνισμο φθινοπωρου ή ανοιξης..
Θα ελεγα οτι εχεις φιλους γνωστους κτλ π σε αγαπανε κ σε στηριζουνε :D .ε τι να κανουμε τωρα να κανουμε μπλοκ τους δικους μας ανθρωπους....αυτο δν μπορεις ν το αποφυγεις σε κανενα διαγωνισμο,ανοιχτη ψηφοφορια ειναι.εδω σε μεγαλους διαγωνισμους μπαινει το "μεσον" .απ την αλλη χωρις ν θελω να θιξω καποιον το να εχουνε οι φωτος δεκαδες views κ ψηφους λιγους σν ειναι κριμα;κριμα ειναι κ αδικο.το καλυτερο κ το χειροτερο -το κρινει ο καθενας με το δικο του γουστο κ αποψη.το σχολιο του fb αφορα μονο τ οτι ας πουμε εγω δν εχω,δν το χρησιμοποιω.
Στο φόρουμ γράφουμε ελληνικά και καλό είναι να μη χρησιμοποιούμε τη γραφή των sms.
Οπότε, θα πρέπει να γράφεις ολόκληρες τις λέξεις στα κείμενά σου, έτσι ώστε να είναι άμεσα κατανοητά από τα υπόλοιπα μέλη.
 

karfitsa

Member
Μηνύματα
4.546
Likes
8.036
καλό είναι να μη χρησιμοποιούμε τη γραφή των sms.
Οπότε, θα πρέπει να γράφεις ολόκληρες τις λέξεις στα κείμενά σου, έτσι ώστε να είναι άμεσα κατανοητά από τα υπόλοιπα μέλη.
Πες τα χρυσοστομη :)...μου βγηκαν τα ματια!
 

chris or

Member
Μηνύματα
176
Likes
81
Επόμενο Ταξίδι
Όσλο
Ταξίδι-Όνειρο
Πεκίνο,Λαπώνια,Μάλτα
Πες τα χρυσοστομη :)...μου βγηκαν τα ματια!
Εχετε απολυτο δικαιο για την μορφη μηνυματων.συγνωμη,ειναι λογω οτι απαντησα απο το κινητο λογω συνηθειας.:(
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.404
Likes
17.235
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
H ψηφοφορία ολοκληρώθηκε, και νικητής το μέλος kypant17 με αυτή τη φωτογραφία:

http://www.travelstories.gr/community/useralbums/ipad-102-jpg.3603/view-image

Νομίζω ήταν και η φωτογραφία που ξεχώρισε με τις ψήφους από την αρχή.

Συγχαρητήρια στο νικητή, αλλά κυρίως ευχαριστούμε όλους όσους μοιράζονται τις φωτογραφίες τους μαζί μας!
 

karfitsa

Member
Μηνύματα
4.546
Likes
8.036
Πολυ καλη φωτογραφια,οντως....αλλα να το πω η να μην το πω?(κατσε να μαδησω την μαργαριτα....)
Απο τους 179 που τους αρεσε η φωτογραφια,μονο οι 15 εχουν στειλει εστω και 1 μηνυμα στο φορουμ...τυχαιο?.....μπορει....καλο ταξιδι..
(το ειπα...... :cool: )
 

kalspiros

Member
Μηνύματα
2.554
Likes
3.986
Επόμενο Ταξίδι
remaining UK
Ταξίδι-Όνειρο
yeah, whatever...
1) 179
2) 161
3) 27

... εξαπλάσια like η δεύτερη από την τρίτη! τα συγχαρητήρια μου και στη δεύτερη λοιπόν!
(πριν αρχίσουμε πάλι το bitching, είμαι βέβαιος ότι η συντονιστική ομάδα το παρατήρησε αυτό και στον επόμενο διαγωνισμό θα προβούν στις απαραίτητες κινήσεις για να διαφυλάξουν το μέλλον των παιδιών μας και της Ελλάδ.... ( :confused:... yeah you got my point...))

edit: ψιτ, εσύ από κάτω; η καρφίτσα είναι χρυσόστομΗ...
 
Μηνύματα
64
Likes
26
Ταξίδι-Όνειρο
Kashmir
Πολυ καλη φωτογραφια,οντως....αλλα να το πω η να μην το πω?(κατσε να μαδησω την μαργαριτα....)
Απο τους 179 που τους αρεσε η φωτογραφια,μονο οι 15 εχουν στειλει εστω και 1 μηνυμα στο φορουμ...τυχαιο?.....μπορει....καλο ταξιδι..
(το ειπα...... :cool: )
Πες τα χρυσόστομε!και μάλιστα όλοι σήμερα εγγράφηκαν στο site!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.215
Μηνύματα
883.902
Μέλη
38.906
Νεότερο μέλος
Makarena

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom